Sizce haklı mıyım? O kişinin ahını almış değilim değil mi ? Hakkını helal etmemişti.

Size yukarda düzgünce cevaplar verdim fakat değmeyeceği kanaatine vardım. Lütfen mesajımı sürekli alıntılamayın. Eski sevgiliniz paçasını zor kurtarmış. Yeni takıntınız olmak istemem.

Tamam hadi işine gücüne bak ! insanları bu kadar kolay yargılama hastalığınız varsa yorumda yapmayın bir zahmet size kimse para vermiyor yorum yapın diye

Canımız istediği şekilde yorum yaparız sizden izin alacak değiliz. Buraya konu açtıysanız gelebilecek her türlü yorumada hazır olmanız gerekir.

Ayrıca çocuk için sevindim.

Canımız istediği şekilde yorum yaparız sizden izin alacak değiliz. Buraya konu açtıysanız gelebilecek her türlü yorumada hazır olmanız gerekir.

Ayrıca çocuk için sevindim.
Ne gibi psikolojik rahatsızlığıniz varsa anlatır mısınız çok merak ettim ? Zira birşey yapmadan bana taarruza geçtiniz bunu ruh sağlığı normal kimse yapmaz

Her sevgili olduğumuzla evlencek olsak ohoo... Bazen ilişkiler yürümez ve bitebilir. Karşılıklı mantıklı gelmiş ki yollarınızı ayırmışsınız. Bunu kabul edip hayatınıza devam edin. Ayrılırken derdiniz blöf yapmak idiyse de onu bilemem tabii. Ama numara değiştirmek kolay bir iş değil neden sevgiliden ayrıldı diye numara değiştirsin ki? Taciz mi ediyordunuz?

Canım kaç yaşlarındasınız? Benim de senin gibi toksik bi ilişkim vardı hatta evlendik. Emin ol bin beteri oldu evlendikten sonra. Boşandık zaten sonrasında. Boşanmak ayrı dert. Psikolojim bozuldu şuan insanlara güvenemiyorum artık. Geleceğe olan inancım sıfırlandı. Eğer kendine bir iyilik yapmak istiyorsan güzel bi sayfa aç önüne bak. Aranızdaki sevgi değil çünkü. Sevgi böyle birşey değil. Sizin birbirinize saygısınız dahi yok . Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz. Eğer kendine bir şans verirsen hayat çok daha iyilerini çıkarır karşına. Bi kere zaten aileni sil kaç gel diyen adamın sevgisine asla inanma. Bencil ve çıkarcı. Yol yordam bilmiyor kolay yoldan elde etmek istiyor. Sonra hiç bir değerin olmayacak gözünde çok kolay harcayacak seni çünkü kendin geldin gelmeseydin diyecek. Takılma artık ona benim düştüğüm hataya düşme!

Neden değiştirsin numarasını ya, işyeri bankalar zart zurt bi ton onlarla mı uğraşsın siz ilişkinin bittiğine ikna olun diye? Kendinizi ne kadar da önemsiyorsunuz, engel de yetmiyor demek şanınıza, gezegeni de terk etsin bari.

Ayrıldığınız insanın neden sosyal medyasını takip ediyorsunuz? Size ne kazandırıyor? Takip etmeseniz ne paylaştığını da bilmezsiniz. Üstünüze de alınmazsınız.
Yapılan yorumlardan tatmin olmamışsınız. Nasıl bir yorum sizi tatmin ederdi?
İnsanlar birleşmek için ayrılmaz. Ayrıldığınıza göre anlaşamıyordunuz zaten.
Ben ayrıldığım hiç bir sevgilime geri dönmedin. Keza 1 kere boşandım. Ona da geri dönmedim. Ayrıldığımızda herkes yoluna baktı.
Telefon numaramı 1 kere değiştirdim. O da kocam istedi diye. Çünkü benim numara gece 12'de de çalabiliyordu. Bekarken hızlı takıldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…