sizce de erkek var mıdır?

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.542
578
44
mrb kızar bazen eşime kadınlar kulübünde olanlardan bahsettiğimde bana sen onların hepsini kadımı sanıyosun kadın rumuzlu erkektir çoğu dedi bana öyle gelmiyo ama siz ne düşünüyosunuz?

Valla günahı boynuna,
erkekse ne işi var burada kadın muhabbetinde,
şurada dertlerimizi sıkıntılarımızı paylaşıyoruz,
aklı mı yok? kadın muhabbetine girsin?
olduğunu da zannetmiyorum, en azından bu forumda,
olsa ne olacak ki?
görsün evli kadınların sıkıntılarını da evliliğinde biraz dersler alsın,
yarın eşine , ailesine iyi davransın, hoş tutsun, nasıl mutlu eder eşini onu anlasın

Cinsellik bölümünde vardır mutlaka diye düşünüyorum..
Ama aile ve çocuklarmış, yemek tarifiymiş bilmem ne..
Bu bölümlerde erkeğin ne işi var ayol..
En fazla merak edip bi kez girer sonra sıkılırlar bizim kaynana, yemek, koca muhabbetlerimizden..
Onların derdi cinsellik olur, olsa olsa.. gamyoncuiremsu

çoğunun erkek olduğunu sanmıyorum sıkılırlar burdan ama niyetleri farklı olan erkeklerde vardır yani...

biz bu konuyu çok konuştuk,çok konular da açıldı...
şimdi tekrar KKya girenleri konuştukça onlara prim veriyoruz diye düşünüyorum...
sevgiler...

Cinsellik bölümünde vardır mutlaka diye düşünüyorum..
Ama aile ve çocuklarmış, yemek tarifiymiş bilmem ne..
Bu bölümlerde erkeğin ne işi var ayol..
En fazla merak edip bi kez girer sonra sıkılırlar bizim kaynana, yemek, koca muhabbetlerimizden..
Onların derdi cinsellik olur, olsa olsa.. gamyoncuiremsu

lens kısmındada sanmıyorum......renkli lens takmıyordur umarım...........................

mrb kızar bazen eşime kadınlar kulübünde olanlardan bahsettiğimde bana sen onların hepsini kadımı sanıyosun kadın rumuzlu erkektir çoğu dedi bana öyle gelmiyo ama siz ne düşünüyosunuz?

lülülülülülübunu bana eşim her zaman diyor:mymeka:

Merakından üye olur bir süre sonra falso verir kendini belli eder........

sengözlerimebaksanab

valla bnem eşimde soluyo mutlaka kadın rumuzlu erkkler vardır dıye ama neişi var burda onların canım kadın muahabbetınde ama olurmu olur arkdaşlar bu erkeklrden herşey beklenır valla

burunlarını burayada sokarlar. bırakmazlar kadınları kendi hallerine ya. olsun gelsin baksınlarda azcık kadın ruhundan bişeyler öğrensinler. kalın kafalar.

sadece cinsellik bölümünde değil, eminim kişisel bakım bölümünde de dolanıyorlar. eşcinseller bile olabilir; ama onlar da bizden sayılır.

bence hiçbir erkek bu kadar kadın muhabbetine dayanamaz kafaları kocaman olur kaçarlar..:))
ama cinsellik topiği için bişi diyemeyeceğim.. zaten hemen renk veriyorlar:))

varsada çok geçmeden kaçayorlardır..burda bu kadar hanımın içinde barınamazlar:eek:klava:

benimkide hep der.ne kadarda eminsin diyo.
gerci benide erkek sanmislardi ilk zamanlar.
zor inandirdim oglumun adi diye

Bayanlarla ilgili şeyleri merak eden ama kimseye soramayan da vardır.

Kapalı bir toplumuz kolay kolay sorulmaz ki bazı şeyler.

X