sizce de erkek var mıdır?

Vardır tabi olmaz mı? Bir ara buluşma topicine bile girmişti birisi.Yer tayini yaparken farkedilmişti. :mymeka:

benım eşimde bazen dıyor ama ısrar etmıyor sormuyor bıle ne yapıyorsun orada dıye..........

Valla varsa bile beni bağlamaz ben herkesle kadın olduğunu düşünerek konuşuyorum herkesin günahı boynuna:1closedeyes:

Bence burda erkek çok fazla. Çok özele girilmemeli diye düşünüyorum. Cinsellik bölümünde bayanlar yaşadıklarını filan anlatıyorlar. Bana çok tuhaf geliyor. Burası herkesin girebileceği bir internet sitesi. Birde resim filan koyuyorlar. İki gün sonra o resimlerini başka sitelerde görürlerse ben şaşırmam. Daha dikkatli davranmak gerek diye düşünüyorum. Ne de olsa sanal alem güvenmemek gerek.

eğer varsa ki vardır yazı yazarken klavyesinin tuşları kırılsın teker teker inşallah:eek:klava: kadınlar özelini yazıyor resimlerini koyuyor.kötükedihüso ayıp kardeşim.ama kendini kandırmış olur bence:lepi:

okusunlar bari de dertten sıkıntıdan anlasınlar accukkk :lepi:

üye olarak olmasada karım bu sitede ne buluyor ne yapıyor diye merak edip siteyi gezen erkekler vardır

mrb kızar bazen eşime kadınlar kulübünde olanlardan bahsettiğimde bana sen onların hepsini kadımı sanıyosun kadın rumuzlu erkektir çoğu dedi bana öyle gelmiyo ama siz ne düşünüyosunuz?

valla aynısını benim kocam da söylüyorkafamçokkarıştı

geçen gün biri abuk sabuk bir şeyler yazmıştı bence erketi o
buraya giren erkek ??????????
neyse ya ağzımı bozmayayım
kötükedihüso

EVET YA BAZEN BENİM EŞİMDE AYNI ŞEYİ SÖYLÜYOR SEN HEPSİNİ KADINMI SANIYORSUN,NE İNSANLAR VAR SIRF BU SİTELERE MERAKLI DİYEE BAZEN KORKUYORUM HERŞEYİMİZİ PAYLAŞIYORUZ BURDA AİLE GİBİ OLDUK.. NE İŞİ VAR CANIM ERKEKLERİNN KADIN MUHABBETİNDE DÖVERİZ HAAAA:eek:klava::mymeka:

benim de eşim öyle söylüyor...ben daha önceleri gebelik rehberi diye bi foruma takılıyodum..Orada özellikle vaginismus başlığına takılan ve nicki "Anne Sütü" olan bi erkek yakalamıştık..:1shok:
herkes de en mahrem şeylerini yazmış oraya..sanki herkes babanızın oğlu..
forum da bi yere kadar değilmi ama....eşimin haklı çıkması beni sinir etmişti..:bbo:

kızlar sız sohbete gırmıyormusunuz canlarım ya yada denk gelmemıssınız :)))))))
gun asırı erkek avlıyoruz orda sekerler:))))
eglencelı oluyor ama:))))
eee nede olsa kadın beynıyle dusunemezler bızım beynımız farklı calısıyor onlardan
kendılerını hemen ele verıyorlar canlarım benım.
hemen anlasılıyorlar.:))))))
hepınıze ıyı aksamlar dılıyorum canlarım benım:)))))))

kızlar sız sohbete gırmıyormusunuz canlarım ya yada denk gelmemıssınız :)))))))
gun asırı erkek avlıyoruz orda sekerler:))))
eglencelı oluyor ama:))))
eee nede olsa kadın beynıyle dusunemezler bızım beynımız farklı calısıyor onlardan
kendılerını hemen ele verıyorlar canlarım benım.
hemen anlasılıyorlar.:))))))
hepınıze ıyı aksamlar dılıyorum canlarım benım:)))))))

Sohbet odasından bahsediyorsun sen:bbo: bende birkaçkez şüpeldiğim oldu hatta sohebtte kızlara bile somuşdum ayy yanılmıyorum ozaman bak yaaa:eek:klava:

aman olsa ne olur olmasa ne olur ki bu kadar kadın bir kez tükürse suratına boğulur zaten birde kadınlar için kullanılır meraklı melahat diye aslında erkekler daha meraklı

normal erkekler girmez diye dusunuyorum.benim esim buraya girmeme gulumsuyor,bi kere bile orada erkek vardir demedi kendi de asla gezmez siteyi boyle seyleri sevmiyor.olgun insanin yapmamasi lazim diye dusunuyorum.ama baksa da bir iki resim gorur baska bisey yok zati..kadinca seyler var sikilirlar diye dusunuyorum.ama sohbet odasina girebilirler tabi orada tavlarim diye dusunebilir ve avucunu yalar...

aslında olabilir kızlar ama şu yönden düşündümmhani bi kızın düşünme tarzını merak ettiği için olabilri mesela

X