Sizce bu kız doğru mu yapmış ??

bu tür şeylere hiç şaşırmıyorum artık...daha neler var neler.... :nazar:

doğru mu??? yanlış mı??? kişiden kişiye göre de değişir..!!! sengözlerimebaksanab

mantıken bakıldığında yanlış,ama duyguları katınca lale de hoşlanmış olabilir en başından beri, ama pınar hızlı davranıp açıklamış....

kader kısmet bu işler şekerim fazla takılıp kalmamak lazım..

yoksa kendinizi yer bitirirsiniz.. :kızgın:

Son düzenleme:
bncedee cok cocukca öfffff öfffffffffff daha onmlı seyler war hayatta

yeni yetişip gelenlerin bi bölümü böyle çarpık ilişkileri yaşamaya çok meraklılar ne yazıkki..hepsi özenti..fazla sosyalleşme ve genişlik..herşey birbirine giriyo artık..kimin eli kimin cebinde belli değil..şaşırmıyorum bu tip hikayelere..allah ıslah etsin

buna yakın bişey yaşadım kendi çevremde o kız arkadaşına bir nevi kazık atan lale çok pişman olup mehmetten sonra yine pınarın yanına dönecektir tecrübeyle sabit yani ama eskidi gibi arkadaşlık olmıycaktır yanlış şeyler bunlar...

peki arkadaşının duygularının hiç mi önemi yoktu ? yani onun sevdiğini bile bile,nasıl eşinizi sevebildiniz ?
Ama bu tanık olduğum olayda,olaylar çok çabuk gelişti..Sizinki gibi değildi.Yani bi gün önce çok iyi dosttular,beraber eğlenip konuşuyorlardı ama sonraki gün eleleydi laleyle mehmet..
bir de lisede hadi neyse ama 23 yaşındaki bir kız için fazla ağır bence bu davranış..
Bu arada mutluluklar dilerim..a.s.

Arkadaşım seviyor falan değildi.Ayrıca arkadaşımın sevdiği kişiyle gidip kendim çıkmış değilim.Kısaca genel hatlarıyla anlattım.Ve dediğim gibi 2 ay eşimle birbirimizden hoşlandığımızı söyleyemedik.Sonra durum anlaşılınca arkadaşımla konuştuk.O bizim çıkmamızı söyledi.Ertesi gün eşimle de konuştu ve 11 senenin sonunda evlendik biz.Onlar 2 hafta çıkmıştı.Yaşımız da 14tü çok ciddi bi olay yok yani ortada.Yoksa arkadaşının sevgilisini ayartıp da çıkmak falan çok çirkin.Ne olursa olsun kısmet.Eşim ve ben birbirimizin kısmetiymişiz.Allah herkese böyle bir yuva versin.

Çoğu kişinin başından böyle bir olay geçmiş,çok ilginç..

Zaman bozuk, insanlar kirlenmiş dost biliyosun arkadan ne iş ceviriyor. O yüzden en güzeli çok içli dışlı olmayacaksın ama öylede olmuyor insan paylaştığım biri olsun istiyor. Karekteri bozukmuş o kızın öbürüde safmı ne:1closedeyes: nasıl anlamamış bakışlardan kaçmaz en azından

sen pınarmısın laalemi:1hug:

Çok muhabbet tez ayrılık getirir derler.
Kolay dost edinenler genelde yanılanlardır, biriyle tanışır kısa zamanda arkadaş olur,
sonra da işte bu benim dostum der içini dışını her şeyini döker ona..
Ve ilk kazığını yediğinde aklı başına gelir.

'Dost' ana gibidir, yar gibidir kolay bulunmaz, bulunca da bir ömür yarenlik eder.
Dostluk bağlarının pekişmesi zaman ister, kısa süre tanıdığın arkadaşına dostum diyemezsin..
Bunun dışındakiler yalnızca tanıdıktır, sosyal çevredir..

Son düzenleme:
saniriim basinizdan ya da yakininizdan gecmis bir olay lakin etrflica dusunmek lazim
simdi pinar mehmetten hoslaniyo ama sormamis ki lale de mehmetten hoslaniyo mu
lale aptallik etmis mehmeti pinara ayaralamaya calisirken ama belki da o asamada kiz ona asik oldu bilmiyoruz
mehmet basindan beri lale yi seviyo
bu ucgende cikinti olan pinar gibi gozukuyo pinar olmasa yapilanlar gayet etik olcak demi
burda da lale pinari yoksayip mehmetle cikiyo
yani biraz genis bakmak lazm hos degil ama onemli olan ne burda? ask mi dostluk mu?
bu ikilem fena bir ikilemdir dostlugun temeli saglam degilse cok kolay vazgecilebilir.

lalenin durust olup olanlari aciklamasi beklenebilirdi ya da ilk mehmeti anladigiinda gelip anlatmasi gerekirdi.
olay biraz lale de bitiyo yani

üniversite çağındakilere bak anacım...
ne günlere kaldık

sen pınarmısın laalemi:1hug:

Hayır daha neler,Allah korusun beni böyle insanlardan...

Sadece arkadaşlarımdı bunlar ve bu olay beni çok düşündürdü..yani lalenin bir iğrençlik yaptığını düşündüm,nitekim pınara çok üzüldüm...
çünkü mehmet pınara ümit vermişti,ve ilgi de gösteriyordu..Zavallı arkadaşım gönlünü ona kaptırdı..
Daha sonra olaylar farklı bir şekilde gelişti..Mehmet,laleye yöneldi..Bende etkilendim bu olaydan..

Son düzenleyen: Moderatör:
yıllar önce lisedeyken başıma gelmişti arkadaşıma söylemiştim hoşlandığım çocuk bu diye ertesi günü gelip bana onu sevdiğini söylemişti sonra zaten onları birlikte gördüm salak karı daha birde gidip onu sevdiğimi bana böye bir kötülük ypamicakmış ve çocukdan ayrılmış birde üstüne benden nefret etti hala hatırladıkça çıldırıyorum ve yolda görüyorumm gülümseyip sarılmak zorunda kalıyorum hala eski olayımı sürdürüyorsun dememesi içinn

X