Sizce bu kız doğru mu yapmış ??

şahsen bizzat kendim böyle bi olay yaşadımm.. ama o zamanlar daha küçüktüm ve çok yıkılmıştımm.. arada öyle şerefsiz kızlar çıkıyoo.. dost biliyosunn sırrını derdini açıyosun ama bi bakıyosunkı seni sırtından vurmuşş..

gerçekten kendimi pınarın yerine koyduğum vakit,kötü oluyorum...Çok çok kötü bi durum..Aşıksın sen bir çocuğa ve en yakın dostun senin elinden alıyor onu..Off çok kötü bi durum ya...

benımde başıma boyle bır olay gelmıştı.ırtıbatımı kestım fakat arkadaşlarım sayesınde haberım oldu.Evlenmişler ve cocukları olmuş ben olsaydım bıterdı gercekten guclu bır sevgı olabılıyor bazen.
Pınar ırtıbatını kessın karşısına daha ne Mehmetler cıkacaktır:)

ben artık insanların yaptığı hiçbir şeye şaşırmıyorum herşey olabilir fazla takmamalı unutmayın kaçan kovalanır bu kadar umursamamalı üstüne düşmemeli

benımde başıma boyle bır olay gelmıştı.ırtıbatımı kestım fakat arkadaşlarım sayesınde haberım oldu.Evlenmişler ve cocukları olmuş ben olsaydım bıterdı gercekten guclu bır sevgı olabılıyor bazen.
Pınar ırtıbatını kessın karşısına daha ne Mehmetler cıkacaktır:)

ya pınarın döktüğü gözyaşlarından ıslanan yastığı ne olacak ?
yani bu kadar basit mi ya,sevdiğin bir erkeği en yakın arkadaşın şeytanca sahip oluyor..kabullenmek zor..

Çocuk değil bunlar,üniversite çağındalar..

üniversite çağındaki yetişkin bir insana yakıştıramadım ben...
çünkü çocukça hareket bunlar...
bu tip olayları çok okuyoruz ama hemen ertesi gün elele dışarıda dolaşmaları,
arkadaşlık kavramını bilmeyenlerin işi diye düşünüyorum...
sevgiler...

gerçekten kendimi pınarın yerine koyduğum vakit,kötü oluyorum...Çok çok kötü bi durum..Aşıksın sen bir çocuğa ve en yakın dostun senin elinden alıyor onu..Off çok kötü bi durum ya...

sizce en yakın dost,çok iyi arkadaş yapar mı bunu...???
bu işi yapanlar sahte dost ve sahte arkadaş olabilir ancak...
onun için de üzülmesine hiiiç gerek yok....
hayat bu,arkadaşını,dostunu iyi seçmesi için
bir neden işte...
sevgiler...

bu durum olağan bir durum oluyor canım bende çevremde gördüm böyle olanları ............
normal va çok çocukça geliyor artık

bu devırde babana bıle guvenmeyeceksın demışler sen kızla Mehmetın aranı yapsın dıye sureklı bır araya getırırsen onları olacagı odur.

Gıdıp kendın konuşursun alırsın cevabını,o degıl başka bır kızlada aranı yaparken kendı arasını yapma durumu olmaz boylece.

aa bunu yapanda zaten senın gercek dostun degıldır cunku gercek dostlar ne kadar farklı yapıdada olsalar ne kadar sevselerde yanlızca aranı yapmaya çalışırlar.

canım ya bazen insanlar arasında oluyo böyle şeyler benimde iki arkadaşım vardı biri öbürünün mektubunu getirip götürürken oğlanla kendi evlendi arkadaşını iyi sececeksin yada kendi işini kendin halletceksin

aynı olay benim okulumda da oldu bi kız bi çocuktan hoşlanıyo öbürü ona ayarlarken yine böyle elele geliyolar. kızın özrü ise napiymmmm dayanamadık. şimdide bayadır çıkıyolar 1 sene falan oldu sözlenmişler, kendi aralarında ikisininde ailesi biliyo falan. şimdi o iki kız konuşmuyo tabi ki. allah böyle kızlardan uzak tutsun hepimizi... ben aşkımdan gebersem arkadaşım için içime gömer susar oturrum

3 bilinmeyenli denklem...
lalenin mehmeti pınarın elinden aldığını düşünmüyorum...çünkü mehmet hiç pınarın elinde değilmiş...
ama arkadaşımın karşılıksız bile olsa aşık olduğu adamla sevgili olmazdım...
asıl kararı mehmet vermiş laleyi seçmiş...yapacak bişey yok...

lisede bana yapılan yapılmış şaşırmadım -tatlicadiarzu-
dost yoktur bu dünyada dost sandığın var mirmirmirmir
lisedekine de çocukluk diyorum ne kadar şeytanca olsa ama bu kızlar üniversite çağındalarmış :nazar:

lisede bana yapılan yapılmış şaşırmadım -tatlicadiarzu-
dost yoktur bu dünyada dost sandığın var mirmirmirmir
lisedekine de çocukluk diyorum ne kadar şeytanca olsa ama bu kızlar üniversite çağındalarmış :nazar:

peki sen yaparmıydın lisedeyken arkadaşına böyle bir şey ..?

Lale, sadece o adamla çikmis olmasinda suçlu...ama seytanlik yapip zorla mehmet i pinarin elinden almadi.
mehmet pinar i hiç istemedi gibi
pinar a yazik tabi, inandi, hem sevmeye basladigi adami kaybetti, hemde arkadas sandigi, dost bildigi
ama bu dost kaziklarini bizlerde çok yedik
geçer bunlar...

Herkes ayıplamış ama tek taraflı bakmamak lazım.Ben de buna benzer bir durum yaşadım.Liseye hazırlık sınıfına yeni başlamıştık.Üç kız arkadaştık.Arkadaşlarımdan biri eşimden holanıyodu.Biz de plan yaptık.Ben o hoşlanan arkadaşımla gidecektim diğer arkadaş da ikisinin arasını yapacaktı.Neyse dediğimiz gibi hepberaber otururken biz o arkadaşla kalktık diğer arkadaş eşime o gidenlerden biri senden hoşlanıyo çıkar mısın demiş.Ben eşime karşı bişey hissetmiyodum aklımdan bile geçmemişti ama o beni beğeniyomuş arkadaş öyle diyince benden bahsediyo sanmış çıkarım demiş.Sonra biz dönünce bahsedilenin diğer arkadaş olduğunu anlamış.Neyse bunlar 2 hafta çıktılar.Biz de eşimle kankayız.Eşim ayrılıcam dedi.Kız hoşlanıyo ama.Ben ayrılma sakın falan dil döküyorum.Bir hafta da böyle geçti sonra bi baktım ayrılmışlar.Arkadaşım üzülüyo.Barıştırır mısın bizi dedi.Tamam dedim.Eşimle konuşuyorum ikna etmeye çalışıyorum olmuyo falan.İkisini konuşturuyorum olmuyo.Neyse 2 ay böyle geçti ve biz birbirimizi sevmeye başladık ama eşimin bi arkadaşı da beni beğeniyormuş.O da bana bişey diyemiyo ben de ona diyemiyorum.En sonunda bi gün arkadaş toplantısında gitar falan çalıyo arkadaşlar eşimle dansa kaldırdı bizi başka bi arkadaş biz şarkıda öylece sarılıp kalmışız.Anlaşıldı tabi.Benim arkadaşla konuştuk ettik.Kızdı bana haliyle.Ben durumu anlattım.Yıl 1997ydi şimdi 2008.Eşim benim ilk ve tek aşkım.2 ay oldu evleneli.Eşim arkadaşıyla görüşüyor.Benim kız arkadaşla okul bitti dağıldık ama bazen karşılaşıp konuşuyoruz.Kısmet yani.Art niyet olmadıktan sonra bazı şeyler kendiliğinden gelişiyor.Karışık işler.Ben eşim için ölürüm o da gözümün içine bakar beni mutlu edecek bişeyler yapmak için çabalar.Uyumla ilgili herşey.Yadırgamamak lazım.Kesinlikle kötü niyet yoktu bizimkinde.Bu arkadaşta da yoktur belki

Herkes ayıplamış ama tek taraflı bakmamak lazım.Ben de buna benzer bir durum yaşadım.Liseye hazırlık sınıfına yeni başlamıştık.Üç kız arkadaştık.Arkadaşlarımdan biri eşimden holanıyodu.Biz de plan yaptık.Ben o hoşlanan arkadaşımla gidecektim diğer arkadaş da ikisinin arasını yapacaktı.Neyse dediğimiz gibi hepberaber otururken biz o arkadaşla kalktık diğer arkadaş eşime o gidenlerden biri senden hoşlanıyo çıkar mısın demiş.Ben eşime karşı bişey hissetmiyodum aklımdan bile geçmemişti ama o beni beğeniyomuş arkadaş öyle diyince benden bahsediyo sanmış çıkarım demiş.Sonra biz dönünce bahsedilenin diğer arkadaş olduğunu anlamış.Neyse bunlar 2 hafta çıktılar.Biz de eşimle kankayız.Eşim ayrılıcam dedi.Kız hoşlanıyo ama.Ben ayrılma sakın falan dil döküyorum.Bir hafta da böyle geçti sonra bi baktım ayrılmışlar.Arkadaşım üzülüyo.Barıştırır mısın bizi dedi.Tamam dedim.Eşimle konuşuyorum ikna etmeye çalışıyorum olmuyo falan.İkisini konuşturuyorum olmuyo.Neyse 2 ay böyle geçti ve biz birbirimizi sevmeye başladık ama eşimin bi arkadaşı da beni beğeniyormuş.O da bana bişey diyemiyo ben de ona diyemiyorum.En sonunda bi gün arkadaş toplantısında gitar falan çalıyo arkadaşlar eşimle dansa kaldırdı bizi başka bi arkadaş biz şarkıda öylece sarılıp kalmışız.Anlaşıldı tabi.Benim arkadaşla konuştuk ettik.Kızdı bana haliyle.Ben durumu anlattım.Yıl 1997ydi şimdi 2008.Eşim benim ilk ve tek aşkım.2 ay oldu evleneli.Eşim arkadaşıyla görüşüyor.Benim kız arkadaşla okul bitti dağıldık ama bazen karşılaşıp konuşuyoruz.Kısmet yani.Art niyet olmadıktan sonra bazı şeyler kendiliğinden gelişiyor.Karışık işler.Ben eşim için ölürüm o da gözümün içine bakar beni mutlu edecek bişeyler yapmak için çabalar.Uyumla ilgili herşey.Yadırgamamak lazım.Kesinlikle kötü niyet yoktu bizimkinde.Bu arkadaşta da yoktur belki

peki arkadaşının duygularının hiç mi önemi yoktu ? yani onun sevdiğini bile bile,nasıl eşinizi sevebildiniz ?
Ama bu tanık olduğum olayda,olaylar çok çabuk gelişti..Sizinki gibi değildi.Yani bi gün önce çok iyi dosttular,beraber eğlenip konuşuyorlardı ama sonraki gün eleleydi laleyle mehmet..
bir de lisede hadi neyse ama 23 yaşındaki bir kız için fazla ağır bence bu davranış..
Bu arada mutluluklar dilerim..a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
ikili ilişkilerde araya 3. kişiyi sokmamaya taraftarıyımdır ..
lisede başıma böyle bi olay geldi ama çok büyütmedim.
Arkadaşım benim için konuşmaya gittiği çocuğu tavlamıştı..
ama hiç umrumda olmadı çünkü sadece hoşlanıyordum.

evet aynısını yapan bir kız arkadasım olmuştu yani kızarkadasının sevgili adayını yoldan cıkarmıştı bu olayı da bana anlatmıştı yapacagım diye ve yaptı bikaç ay sonra o çocuk onu terk etti ..adalet oldu yani...su an bu kız tabi benim eski arkadasım konumunda hiç yanımda gezdirir miyim.

pınr laleyi aralarını yapmaları için göndermiş
lale'de mehmetten hoşlanmış olabilir ama pınar önce davranıp söylemiştir
ya da lale mehmet'e pınar ın ondan hoşlandığını hiç söylememişte olabilir herşey olabilir
pınar için zor bi durum ikisinide çıkarsın atsın hayatından ve kimseyi dost bilmesin kendinden başka

X