Sizce bitirmeli miyim artık tamamen?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

size anlattığı o kadının, isin icini bilemezsiniz ki

belki o kadar çok karisti bunaltti ki artik mudahale etmesine izin vermiyolar o da mesafe koymus gibi yapiyo

ne kaynanalar ne gelinler gordum ne yalanlar ne hikayeler, isin aslini bilmesem inancam ben de

benim esim evlenmeden once ben anneci degilim derdi ki degildi. evlenince bunlar fabrika ayarlarina donup anneci oluyo genelde. simdi kabul ediyo anneci oldugunu ama azcik anneciymis.

Bu aileler işin içine girince hep karışıyo işler niyeyse

Kültürel farklılık canınızı çok sıkar, alışmadığınız düzene ayak uydurmak zordur hem de ne gereği var?
Davul bile dengi dengine.
Kişiyle değil ailesiyle evleniyorsun bir bakıma.
Bundan sonra ailesine ve yaşayışlarına da bakmanı tavsiye ederim...
Erkek arkadaşın uyuşmadığınızı gördüğü için uzaklaşmaya çalışıyor, sen de yardım et ona bence birbirinize göre değilsiniz.

G glmzyz Köy hayatını biliyorum, arada guzel sohbetler olur ama siz yeni evli ve calısan bir hanım olarak her haftasonu sıkılırsıniz orada siz de farkindasıniz bunun.

Annesini yalnız birakmak istememesi güzel ama size bu sorumlulugu yükleyip kahveye gitmesi fena hatta iyice sizi o ortama monte etmek icin bi de arkadas falan bulmuş hani onunla anlasirsin falan diyerek.

Eger her hafta sonu sizi oraya goturecekse o da evde sizinle otursun hatta hep birlikte çıkın gezin ama boyle olmayacak belli ki. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bu aileler işin içine girince hep karışıyo işler niyeyse

esimle sevgiliyiz yalvar yakar annemle tanistircam diye beni goturdu evlerine. kaynanam biliyo gelecegimi kendi cagirdi çünkü. bi gittim hic bisey yok hazirlik. hazırlıktan kastim bi paket biskuvi bi cay cay fazlasinda degilim.

iceri gectik cay koy da icelim dedi. dur bi bismillah dedim kendi kendime gittim cayi koydum demledim. tam icilecek hale gelmisti. benim dersim var anca yetisrim size afiyet olsun dedim cayi birakip ciktim.

biliyodu yarim saat ayakustu ugrayacak kadar vaktim vardi o halde gelsin diye israr kiyamet ve buldugum sey

velhasil o beni sevmez ben onu sevmem... esin ailesiyle geçinmek zor. ben prenses gibi yetistirilmedim ona ragmen cok zorlandim secim sizin

Walla böyle sebeplerle ayrılanları görünce gözlerim doluyor, içim kıyılıyor, kafamı duvarlara sürterek kıvılcım cıkarmak istiyorum. Ben ayrılmak icin onlarca sebebim varken devam ettim. Tabii bunda duygusal manipulasyonun da etkisi coktu. En son kesin kararımı verip ayrılcam dedigim de intihar ederim bilmem ne diye yine ikna etmişti beni büyük aşkına. Umarım siz böyle oyunlara gelmezsiniz. Hayırlısı olsun sizin için. Kendilerini belli etmisler bence tereddüt etmeyin sonu iyi görünmüyor bu işin.

Tatilinde sabah aksam sevgilinin anasina yemek mi pisirdin? Ya ne zorun var?
Bana bunu yaptiracak erkegin alnini karislarim ben. Bi de evlenince haftasonu koyde kahveye gidecekmis allahim cok mu ariyosunuz bu tipleri ya

balık baştan kokmuş.
hiç uyumlu değilsiniz. eğer bizleri gerçekten dinlersen sonuç zaten ortada.
mutsuz olursun.
çok var bu tarz konu burada sonu hep hüsran.
kafanı kullan bitir ve geride dönme. duygusallığa yer verme.

Erkek arkadaşımın annesi geldiğinde ben de çok sakarlık yaptım. Bulaşık yıkarken kadının yüzüne köpük attırdım yanlışlıkla garibim sesini de çıkarmadı:) sizin gibi dağlar kadar farkımız yok ama ben kendimi teste tabii tutuluyormuş gibi hissetmedim. En önemlisi de buydu bence.
Bu test mantığını anlamıyorum, oğluna hayat arkadaşı, yoldaşı olacak birini yok kahvesi şekersiz oldu yok açık giyindi vs diye sonuçlara bağlayarak insanın kaderiyle oynanmaz ki. Kültürler farklı olabilir ama anlayış diye de bir şey var. Ama anladığı kadarıyla sizin ilişkinizde bu yok. Eğer evlemirseniz kv ile anlaşamıyorum diye konularını okuruz bence burda. Sevgilinizin bu kadar bi anda değişmesini de anlamadım. Acaba annesi bir şeyler demiş olabilir mi hakkınızda Bize uymaz bu kız diye ?

Sevgilinizin bu kadar bi anda değişmesini de anlamadım.
Bence değişmek değil de kendini belli etmiş. Ha böyleleri annelerin dolduruşuna da çabuk geliyor ayrı ama yansıtmaması gerekirdi. Uyumlu biri olsaydı hem annesinin hem sevgilisinin gönlünü ayrı ayrı alırdı. Tipik anne oğul bağımlılığı mevzusu. Uzak durulası.

Damat adayının annesi hiç içime sinmedi.Hem ne var 14 şubat kutlamada.Ne olurki kutlansa.Beb özelgünlerde hatırlanmak isterim.Diğer günlerdede isterim.Herkes de kutlayabılır.Niye hevesini kırıoki.Kayınvalidenin paşam serbest yetiştirdim bunaltma lafları nedir.Paşa paşa dediğiniz için bu erkekler böyle zaten.Hiç sinmedi içime kayınvalide.

kendinizi bu adama mecbur falan mı hissediyorsunuz?
siz popoaltı şortlarla gezen bir bünye o ise kahveden çıkmayan bir paşa (!).. bu derece zıtlık da ne bileyim..

Bence ayrı dünyaların insanlarısınız.
Ayrılıp ayrılmayacağız sen karar vericeksin ama burdan tablo nasıl gözüküyor diye sorarsan ona cevap veririm.... iç acıcı değil çok üzülür kırılırsın.

Bunca şeyden sonra ayrılmayıp,gelip burada konu açtığınıza göre olacağına inancınız var demekki...
Durum gayet açık aslında ama yaşayıp göreceğim derseniz seçim sizin.Bol şans.

Haftasonları ben köyde annesiyle oturacağım, o kahveye gidecek kısmından sonra okumadım . Hiç düşünmeden hayır diyorum kaç diyorum kurtul diyorum. Herkesin bir hayat standardı vardır, altına düşmek insanı yıpratır. Şehirde büyüyen insan köyde yapamaz. Ben 2 gün bile dayanamıyorum köy yaşamına. Süreklilik insanı yıldırır. Kv 'nın laf sokmaları kıyafete karışması daha da yorar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…