sizce bebegimin cinsiyeti ne?

sizce bebegimin cinsiyeti ne?

• Ankete Katılan
    47
  • Anket Kapalı .
canım bence kızın olucak:)
çünkü kızlar cinsiyetini gizlermiş geç gösterirmiş derler :))
ee bukadar sakladıgına göre kız:)))
hadi hep beraber öğrenelim artık ne oldugunu

Canım ankete katıldım. Bana kız gibi geldi. Bakalım kısmetinde ne var?
Allah herşeyden önce hayırlı ve sağlıklı evlat versin.

evet doktordan geldik.cinsiyet kesinlesti kizimiz olacakmis.herkese tesekkür ederim sagolun.

aaaaaaaa ben diger sayfalari okumamisim. hayret bilemedim. benim iki oglum var, bende ayni belirtileri yasamistim

o zaman bebeğinin cinsiyetini öğrenemeyen tek mart annesi ben kaldım gibi görünüyor ilk kız dediler sonra erkege benziyor dediler kıza benzemiyor dediler şimdide hiç göstermiyor sizce benim bebegim kız mı yoksa erkek mi olacak

benim eltim Almanya da dogum yapti ve doguma iki haftaya kadar gostermedi kendini.

ve bir oglumuz oldu...

evet doktordan geldik.cinsiyet kesinlesti kizimiz olacakmis.herkese tesekkür ederim sagolun.

hayırlısı olsun tatlım benim....rabbim sağlıkla kucaklamayı nasib etsin inşallah.. :Saruboceq:
kız annesi olmak ayrıcalıktır.. rabbim yavrularımızın bahtını açık etsin....:Saruboceq:

ikisinide bir yere atmayılım kız kızacak nevar moral olsun diyedir allah herşeyden önce hayırlı evlatlar nasip etsin hepimizede .kızıda oğluda bir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…