sizce bebegimin cinsiyeti ne?

sizce bebegimin cinsiyeti ne?

• Ankete Katılan
    47
  • Anket Kapalı .
bende anlattıgın belirtilerin aynılarını yasadım tesadüfe bak bana da doktorum 16 haftalıkken erkek dedi ama sonra bi daha kendini hiç göstermedi en sonunda ayrıntılı ultrasonda öğrendikki kızım olacak bence senin de kızın olacak

belirtiler kız gibi hani bu haftaya kadar göstermedi falan ama benim içimden erkek geçti. hakkında hayırlısı olsun, sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah.

tek oglu olacak bence diyen benmiyim ya??

valla bence öyle, yine çıkıntılık yaptın... :roflol:

belirtiler kız gibi hani bu haftaya kadar göstermedi falan ama benim içimden erkek geçti. hakkında hayırlısı olsun, sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah.

valla hekatcım, ben oyumu kız olarak verdim... İçimden geçen bu... Aşerdiğin şeyler, bulantılar, sivilcelerin, geç göstermesi falan hep kıza işaret... Ama birşey var ki, o da rüyanda erkek görmüş olman... Ben rüyamda kız görmüştüm, kız dedi doktor. Rüya kısmı aklıma takılıyor ama geri kalan bilimsel (!) veriler kıza işaret ediyo... ,Allah gönlüne göre, sağlıklı versin inşallah canım.

Son düzenleyen: Moderatör:
154 kisi görüntülemis simdiye kadar ama 22 kisi oy vermis.neden oy vermeden bakip cikiyosunuz:çok üzgünüm:

bence de kız canım, benim de içimden hep erke olacağı geçmişti ama dr. kız dedi. 11. haftamda kız dediler 27. haftamdayım hala soruyorum hala kız:KK70:DDD

ya gögüslerin eger çok büyüdüyse kız olur derler.karınında eger iyce büyüdüyse sivri degilde yanlara dogru yaygınsa kız derler....ama ben genede tezimi savunuyorum oğlan olcak :=)

jnm bencede kız gibi ... allah sağlıklısını ve hayırlı evlat nasip etsin.

ben de çatladım Che ninkiyle seninkini öğrenmem lazım ne zaman belli oluyor????

bencede kızın olacak çünkü bende rüyamda erkek bebek gördüm kızım olucak hadi hayırlısı eli ayağı düzgün olsunda bence farketmez

aynısı kocisin kuzene oldu, sonunda erkek cikti, bence senin de oyle olacak canim benim

ama bisi dicem şaibe karıştı oylamaya ben onceden oy kullanmistim, simdi yine bastim yine kullanabildim, :smiley-cool

edit: boyle dedi sistem, saymamis, devam :)

Katılımcı sayısı: 38. Siz bu Ankette oyunuzu kullanmışsınız

Son düzenleyen: Moderatör:
X