Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birini kiraya verdi biri içinde balayını ayarlayacak , daha ayarlamadık ;(
Çok pis dalga geçiyorsunuz. Adam ikinci işi geçinmek için değil balayınıza mı gidiyor siz kafayı yemişsiniz! Hayatı pembe panjurlu toz pembe görmeye devam edin.
Tatilde iki foto atıcam diye yakında hapsi boyladıgında göreceksin pes diyorum! Bir daha konuna gelmeyeceğim. Yazık

Çok pis dalga geçiyorsunuz. Adam ikinci işi geçinmek için değil balayınıza mı gidiyor siz kafayı yemişsiniz! Hayatı pembe panjurlu toz pembe görmeye devam edin.
Tatilde iki foto atıcam diye yakında hapsi boyladıgında göreceksin pes diyorum! Bir daha konuna gelmeyeceğim. Yazık
An-la-ta-maz-sin.

Ya sen ne diyosun yaa! Koskoca zorunlu balayında löküs otellere gitmesin mi?? 25 binlik gelinliğin peşine aman mazallah 3 yıldızlı otelde mi sevişsinler?? Saçmalamayın

Ya sen ne diyosun yaa! Koskoca zorunlu balayında löküs otellere gitmesin mi?? 25 binlik gelinliğin peşine aman mazallah 3 yıldızlı otelde mi sevişsinler?? Saçmalamayın
Yeminle tutamadım kendimi saçımı başımı yolcam of 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ya sen hala mantıklı bir hareket mi bekliyosun😂😂😂 En mantıksız olayları düşün bul, onları tek tek yapacak sırayla.

Ya sen hala mantıklı bir hareket mi bekliyosun😂😂😂 En mantıksız olayları düşün bul, onları tek tek yapacak sırayla.
Valla bi sinirime geldi dayanamadım balayı için ikinci işe gidiyor diyince 😀🤣 tutamadım artık kendimi koc burcluluk 🤣🤣🤣

zorunlu şu sitede dalga geçtiğiniz halde size tek kötü söz söylemeyen hakaret etmeyen, yazdığınız onca kırıcı sözlere rağmen kalbinizi kırmayan bir kadın.

Konuları tavırlar davranışları sinirinizi bozuyor olabilir ama sizi kırmadıkça dalga geçmenin dozunu arttıyorsunuz, sinirlerinizi bozuyorsa konularını pas geçme hakkınız var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X