Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nişanlım bana çok değer veriyormuş güya , hep öyle diyor mutsuzsun diyor ama aile dostu olduğu için bir sene idare edeceğiz diyor
İnsan hisseder kendisine değer verilip verilmediğini, sen ne hissediyorsun?
Aile dostuna ayıp olmasın ama sana ayıp olsun, öyle mi?
Bu nişanlın hâlâ işsiz güçsüz mü?

İnsan hisseder kendisine değer verilip verilmediğini, sen ne hissediyorsun?
Aile dostuna ayıp olmasın ama sana ayıp olsun, öyle mi?
Bu nişanlın hâlâ işsiz güçsüz mü?
Değer verdiğini hissediyorum , evet bana ayıp olacak banyo paspası koymaya yerim bile yok , iki işte çalışıyo haftanın yedi günü sabah sekiz akşam 7 ye kadar çalışıyor , işi var yok değil ama hiç görüşemiyoruz

Aynı konu 82636383 defa açılmaz be zorunlu. Başkaları yaşar mı bilmem ama sen biz ne dersek diyelim sen yaşayacaksın, ondan eminim.

Yaa zorunlu çiçeğim gelmiş. Bebis o evde sadece bir yil oturup 10-15binlik eve cikman mumkun degil maddi olarak. O yuzden bence bi 100 bin daha kredi cek evi yaptir. Kiradan duse duse odesin ev sahibi.
Onun kredi limiti bitmiştir çoktan. Hatta üzerine kırmızı çizgi çekilmiş olması kuvvetle muhtemel

O evi hangi akla hizmet tuttunuz. Gidin baska ev yutun

Ne söylense bi şekilde kabul etmek, idare etmek zoruna gitmeyecekse evlen Zorunlu, ne diyelim yani başka, ki zaten tayin bile aldırdın, boşuna konu açıp duruyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…