Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet mutfak dolabı en az 70 bine geliyordu , o yüzden kayınvalide çıkma olan dolapları kabul etmiş,
Gelinlik 26 bin , mutfak dolapları 70 bin
Siz niye böyle lüks görüyorsunuz her şeyi? Ben anlamadım.
Her şeyin en uç fiyatından en lüksünden nedir bu?
Koçtaş’ta fırsat reyonunda 5-6 bin mutfak dolabı al diye demiyorum tabi de ne bu yani.
1 tl borcum yok kartlarım sıfır ne kredim ne kart borcum var taksite bile karşıyım uyuyamam taksit yaptırsam ben böyle takılmıyorum ya. Yemeden gıdadan keyiften asla para kesmem hayatı yaşamak önemli benim için. Ama eşyaya hiç böyle paralar vermedim verdirmem de.
Sizde ayran yok içmeye atla gidiyorsunuz dicem olmayacak

Neden bu kadar kızıyorsunuz? Biri bana özet geçebilir mi beni etiketleyip tamamen uzağım zorunlu ve konularına.

Ohoooooo daha dakikasına bilmem kaç lira verdiği iğneli epilasyonu var bu kadar borç içinde yüzerken.

Ohoooooo daha dakikasına bilmem kaç lira verdiği iğneli epilasyonu var bu kadar borç içinde yüzerken.
Hani epilasyonu anlarım ona verilir ama ona bile en pahalı yere gidiyordur bu lüks şaşaalı fiyatlar neden ben anlamadım açıkçası her şeyin en uç fiyatı en yükseği en abartısı. Ne bileyim ya yarın A101’den eve tv ünite sehpası alıcam mesela 700₺ ye şimdi gidip İstikbal Bellona’dan 10-15 bin bayılmak vardı zorunlu gibi. Gerçi ev eşyası için bile istikbalden bakıyordu kendisi benim aklım almıyor ya

Valla bende ceyiz için a101 bim falan takip ediyorum aklıma yatan şeyleri almaya çabalıyorum. Birde şöyle birsey vat hadi diyelim para yok ocağı neden bu kadar kafaya takıyor anlamıyorum altı üstü iki kişisiniz ocak bu sene böyle olsun borçlar azalınca duzgunu alınır , yada duşakabin ilk etapta çok lazım değil o da sonraya kalabilir ama mutfak dolabı evin ısınması büyük sıkıntı bu kadar borç içindeyken kimsede elini taşın altına koymazken hem herseyin en iyisini istiyor olmayınca da ne yapacağım diye soruyor offff adam hep buydu bunuda biliyordu şimdi mırın kırın ediyor .

Ama siz bana direkt nişanı atın diyorsunuz ben nasıl nişanı atacağım ;(
Yavrum ( yavrum dersem dinlersin belki.), canım, birtanem bak senin yaşında kardeşim var. İyi kötü memursun. Her ay düzenli bir maaşın var borçlar bir şekilde halolur. Sen neden bile bile kendini kör kuyulara atıyorsun?
Cinsellik yaşadığın için mi mecbur hissediyorsun yoksa ailenden kaçmak için mi ? Sil Gitsin kim var kim yok. numara değiştir, adres değiştir yani. Adama kör kütük aşık mısın ? Adam gerçekten adam mı ? Kuru soğan ekmekle samanlık seyran olmuyor artık ,o devir kalmadı güzelim.

Tamam herkes zengin olmak zorunda değil eyvallah. Ama çalışmaya da gözü yesin. Hamallik yapsin akşam gelsin dersin ki ya çabaladı. Bu adam ilk zorlukta ( ilk bahanesi sana zaman ayiramiyorum olacak.) O işi birakacak ve sen bütün yükü omuzlıyacaksin ,üstelik omuzunda o kadar borç varken.

Bi sene sonra çıkabilir mişiz bu evden adam bizim için kredi çekmiş kiracı için

Sana sormamışlar ama burası sana uyar mı, içine sindi mi diye, kredi seni ilgilendirmez sen niye kaygısına düşüyorsun
Adam 1 senelik için bile idareten denilecek sekilde ugrasmiyorki, nişanlından bahsediyorum kılını kıpırdatmıyor. Bahsettiğin dusakabin vs onun çabalaması lazım
Muhtemelen senin çabanla olacak seylerle burda devam edelim diyecek, 1 yılla kalmaz.
Sen nikahı kıyıp dert ustune dertler eklenmişken birde bu durumu sineye çekeceksin
Hem o iki katlı ev için baska planlarda var bence,boşuna iki kişiye koca ev tutulmadı
Yahu seneye ısınamadığın ev için çatır çatır doğalgaz parası ödeyeceksin farkındamısın

Katılıyorum sana kesinlikle. Özel yapım mutfak dolapları o fiyata ama hazır sistem mutfaklar al koy yerine 10 da 1 fiyatına. Klozet desen onun bile çıkması var gidip bi dünya para vermeye gerek yok.

Başka bir ev bulabilecek misiniz ? Kasım ayına kadar.Silince çıkmaz mı.? Yada ev sahibine teklif edin.Siz yaptırın.O kiradan düşsün.Siz onun evine masraf yapın.

Ben de bırakıyorum artık Zorunlu'nun konu takibini. Reytingi düştü, dizi olsa ne saçma senaryo dersin millet gerçeğini yaşıyor. Her hafta düzenli konu açıyor, ne yapayım diye soruyor cevap verenlerin tam tersini yapıyor ve tekrar yeni konu açıyor.
Zorunlu, size son lafım lütfen bir psikoloğa görünün. Asıl parayı harcayacağınız yer orası olmalı. Kesinlikle var sizde bir şey. Ben cahil halimle kişilik bölünmesi diyorum.

Neden evi olan bir kişi değil de kira? Evlilik için ne acele bir de neden yani bu adam? Bu kaos

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…