Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gelinlik 18 bin birde Kına elbisesi aldım yapacak bi şey yok , fiyatlar böyle gidipte perde alıp mı diktireyim gelinliği napayım ben anlamadım kü

Dün nişanlım ile bayağı konuştuk ben adam ile konuşacağım kirayı yükseltip evin eksiklerini tamamlayacağını söyledi bir sene sonunda ayrılırız burdan dedi , bakalım ne olacak , hiç sanmıyorum ama

Evet bak o cümleyi şimdi kullanıyor , haftanın yedi günü çalıştıgı için , gorecegız bakalım ne olacak , bir sene sonunda dediğini yapmasın bakalım

Gelinlik 18 bin birde Kına elbisesi aldım yapacak bi şey yok , fiyatlar böyle gidipte perde alıp mı diktireyim gelinliği napayım ben anlamadım kü
Yok sana laf anlatmak zor herkesin bayıla bayıla sorduğu gelinliğim perdeymiş meğer hem de fiyatı uygundu perdemle mutluyum

Ama siz bana direkt nişanı atın diyorsunuz ben nasıl nişanı atacağım ;(
Tek sorun "lovaba" ve mutfak dolapları olsa keşke.
Gençsin, memursun, ailen var şükür, karşı taraf bi tuhaf, istediğin değeri görmüyorsun, her şey senin sırtında, neden evleniyorsun tam olarak? Hangi mecburiyetin var?

Millete ne sorup duruyosun ki, zaten dinlemiyosun hiçbirini.

Kiralık diye girdiğin ev bile bi acayip, her şeyi kabul edeceksin zaten, bük boynunu otur.

Ev sahibi şimdilik fiyatı düşük tutmuş eksikler olduğu için haliyle, zamanla eksikler tamamlanır ama klozet duş kabini bunlar ev sahibi yaptırır. Evin eksiği tamamlandığı zaman da kirasını yükseltir bence. Keşke yarım yamalak bi evi tutmasaydınız.

Nişanlım bana çok değer veriyormuş güya , hep öyle diyor mutsuzsun diyor ama aile dostu olduğu için bir sene idare edeceğiz diyor

Evet olacak olan bu sanırım sekiz bin olur o zaman ev kirası , madem o zamanlarda sekiz bine ev bulabilirdik , şimdi evler 14 bin bilmiyprım ne olacak böyle ;(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…