Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence odemesi zor parayi idare edemiyor sanirim ayrica adam beden eğitimi ogretmeniymis

Biraz sabredelim bakalım inşallah daha güzel olur her şey
Hala her şey güzel olur diye süşünüyorsun zorunlu. Nasıl bu kadar safsın? Bak kasıma kadar cehenneme girmeden önceki son çıkış yolu var, ben çıkış yolunu kullan derim. Evlenince bana değer veriyor dediğin adamın ne halt olduğunu göreceksin ama geç olacak

O zamanda görmeyecek. Ne zaman görecek biliyor musun icra kapıya dayanacak buz gibi evde totosu donacak pisirecek bir paket makarna bulamayacak çocuğuna bez alamayacak kocası hicbirseyi umursamayacak kaynanası madem oğlum böyleydi almasaydın kabul etmeseydin diyecek ancak o zaman ya da borçlardan hapse girince buraya konuda açamayacak işte o zaman akillanacak .

Ben olsam ev sahibiyle konuşur yaptiracaksam kiradan düşerim. Ne diye kendim odeyim elin evinin masrafini? Muadil evler ne kadar cevresinde yapılı düzgün olanlar? Diyelim 15binse o zaman cebimden de yaptirabilirim ufak isleri ama mutfak dolabi dedigin cok tutar 3 basamakli meblag bile tutar.

Yaptıramaz çünkü parası yok yakında icra memurları kapıya gelecek .

Ama ilk siz oturacaksanız o evin duvarları falan kuruyacak,ısınacak bir sene donacaksıniz o evde ısıtamazsınız hemen üzgünüm.
(Yeni binalar hemen ısınmaz maalesef)tek odada otururum falan demeyin.
Öte yandan size sormuyorlar birşeyi,kafalarına göre tuttuk ettik yapiyorlar. Bu kadar vur kafasına al lokmasını olmayın ya.

Kiradan dusuyormusunuz bari petekleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…