Sız olsanız ne yapardınız?

Mini_mini

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
3.889
4.097
Kızlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim Bir arkadasım var is yerinden ıkı senedir bırınden hoslanıyor aynı odada calısıyorlar cocuk arkadasıma sureklı bakıyor ne zaman odaya gırse sureklı gozlerıyle suzuyor.Arkadasımda bos dııl oda ara ıra bakıyor.Bugun mesela cok bakıslarını yakaladık.Bana gıdıp acılıyım mı dedı ama ben olmaz dedım.Belkı yanlıs bı karar verdım bılmıyorum ama arkadasımın yıpranmamasını ıstemıstım.Cocugun arkadasımla konusmalarını ızledım uzaktan benımle yada bı baskasıyla konustugu gıbı konusmuyor daha sevecen daha nazık konusuyor sureklı arkadasıma gulumsuyor.Arkadasımda onu sevdıgı ıcın tabı havalara ucuyor bu durumda.Yanlız soyle bısı var cocuk cok yakısıklı ama sessız sakın bırı yanı oyle kendını begenmıs dııl ama guzel kız gorunce de bakıyor ıhmal etmıyor.Bugun arkadasım oturdu agladı benım de ıcıme dert oldu sızlerle paylasıyım dedım.Odada bu cocugun yanında oturan 50 yasında bı bayan var bayan cok ıyı bırı cocuk sureklı anne dıyor yanı cok baglılar ıkısı.Arkadasım acaba o bayanla konussam ıcım doksem mı dedı.Belkı bısıler bılıyordur aklımdakı soru ısaretlerı gıder dedı.Bende karar veremedım sızce napsın o bayanla konussun mu cocuktan hoslandıgını soylesın mı.Dıle kolay ıkı yıldır cocugu sevıyor bellı etmeden.Cocuk bana bos dııl gıbı gelıyor ama arkadasca da yaklasıyor olabılır karar veremedık.Sımdı o bayanla konusursa halıyle cocuk duyacak acaba ters etkı yaratır mı?Resmı kurumda calısıyoruz sonucta laf soz olmasını ıstemıyoruz

2 senedir erkek te bu kızdan hoslanmıs ve ciddi dusunmus olsaydi, en azindan bisekilde bunu bariz hissettirirdi....2 senede bu olmadiysa eger bu cocugun aKli bu kizda degildir...bosuna elaleme laf vermesin arkadasiniz bence 3. kisilere gerek yok

hayır tatlım sakın ılk adımı arkadasın atmasın:nazar: bu konuda tecrubelı bırı olarak soluorum ılk adımı atarsa bastan 1-0 yenık baslar arkadasın:nazar:GERCEKTEN SEVEN ERKEK UTANGACDA OLSA CEKINGENDE OLSA HATTA DILIDE OLMASA AYKLARIDA OLMASA GERCEKTEN SEVIOSA ARKADASININ YANINA GELIR:nazar:

o cocuk begenildigini hissetmistir, hosuna giden budur yoksa kiza ilgisi oldugundan falan degil...ve vardir onun hayatinda birileri yoksa coktan acilirdi...kiz 2 senedir buna mi takilmis

2 senedir erkek te bu kızdan hoslanmıs ve ciddi dusunmus olsaydi, en azindan bisekilde bunu bariz hissettirirdi....2 senede bu olmadiysa eger bu cocugun aKli bu kizda degildir...bosuna elaleme laf vermesin arkadasiniz bence 3. kisilere gerek yok

OOOOOOOOBEN 2 SENEDIR GELMEDIGINE DIKKAT ETMEMISTIM:1shok: COCUK BENCE ARKADASINLA DALGA GECIO SADECE BAKIO ONA:nazar:

bence konuşmasın o bayanla...
herkesin diline düşersiniz maazallah...
eğer çok isityorsa alsın karşısına konuşsun..
ama 2 senedir bakışmalar var olup da; çocuk halâ açılamamışsa, ben seviyor da saymam bu kişiyi..
hakkında hayırlısı olsun arkadaşının.. allah gönlüne göre versin..

canım herkes beğenildiğini hisseder emin ol o şahış arkadaşınız tarafından beğenildiğinin farkında ve o yüzde arkadaşınıza samimi davranıyor.gönlü olan adam ne yapar eder açılırdı. hafta sonu görüşmek isterdi birşeyler yapardı elbet.eğer konuyu açarsa birine, arkadaşınız sonra kendi üzülür.o kadar yakınsa o yaşlı bayan söyleyebilirde birgün o şahsa. sırrını verme dostuna dostununda dostu vardır oda söyler..... diye boşuna dememişler.. siz yardımcı olmak isiyosanız illede laf çarpın o beyfendiye ağız arayın şakayla karışık derim ben)))

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar cocugun kız arkadası yok bunu cok ıyı bılıyoruz evden ıse ısten eve gelıyor.Arastırdık ogrendık.Seven gelır dıyorsunuz bızde anlamadık dıgerlerıne davrandıgı gıbı davranmıyor arkadasıma gulumsemesı bıle degısıyor kunusması fln..Sureklı evrakları bahane edıp arkadasımın yanına gelıyor yada arkadasım odaya gırdıgınde acaıp bakıyor.Sabah gec kalmıssa kapıda beklıyor cocuk arkadasımı.Bakısları fln cok anlamlı hatta kac kere arkadasım bakıslarını yakaladı (abartı bakıyor uzun uzun gozlerını ayırmıyor) Acaba dıyoruz aynı ıs yerındeyız ondan mı acılmıyor?Arkadasım ona bellı etmemek ıcın normal davranıyor ona fazla bakmıyor ılgılenmıyor belkı arkadasımın hıslerınden emın olmadıgını dusunuyor dıyoruz.Bılemıyoruz kızlar.O abla cocugun herseyını bılıyor aılecek gorusuyorlar.Ablaya arkadasım gıdıp ustu kapalı bıraz anlatayım dıyor ama soz verdırıyım dıyor kı emınız o abla da kımseye bısı soylemez.Belkı acılmıstır ona dıyoruz

OOOOOOOOBEN 2 SENEDIR GELMEDIGINE DIKKAT ETMEMISTIM:1shok: COCUK BENCE ARKADASINLA DALGA GECIO SADECE BAKIO ONA:nazar:

Canım dalga gececek bı ınsan dııl tanıyoruz ve ınan kımseyle konusmayan bırı.Bı tane erkek arkadası bıle yok varı yogu o abla.Hıcbı kızla oyle samımı de dııl.Ayrıca kızlar cocuk ıkı senedır bakmıyor arkadasım ıkı senedır cocuktan hoslanıyor bunu belırteyım
:ecrin_bebek:Cocuk son bı kac aydır fln bakmaya basladı ılgılenmeye basladı

evet evet bencede kimseye bişey söylemesin söyleyipte ya ters tepki alırsa ozaman işyeri de ona zindan olur ki aynı odada çalışıyorlarmış bu çok zor bir durum başedemeyebilir..
ilişkilerde ilk adımı atan ilgi göstermek zorunda olan karşılık verende ilgi bekleyendir herzaman..
bir erkek kadının peşinden koşar koşar koşar kadın ikna olur ve ilişkiye başlarlar ama kadın naz yapar ilişkide bişeyler bekler ilgi ister hep aranmak sorulmak ister..
sözünü ettiğimiz tür bir ilişkide kadın bunları bulamayabilir daha çok üzülür...
bence arkadaşın sadece bireysel temaslarını biraz arttırsın neblim daha çok baksın koluna moluna dokunsun yani daha çok etkilesin...belki kendi gelir en azından cesareti bile yoksa bişeyler hisseder...a.s.

2 yıl çok uzun bir zaman. bir erkek 2 sene bir kızı beğeniyorsa beklemez. hele dediğiniz gibi çok yakışıklı biriyse...bu durumda zaten kendine güvenide tamdır.direk söyler ve teklifini yapardı...... kendi konuşamıyor farzetsek bile ,ki hiç sanmıyorum.......o, ,50 yaşındaki bayanı araya sokar, onun vasıtasıyla hislerini ortaya koyar ve arkadaşınızın duygularını öğrenirdi.... bence yakışıklı olduğundan her kıza bakıyor,ilgi çekmek hoşuna gidiyor,.belki de arkadaşınızın onu beğendiğini anladı, böyle bakışlarla onu etkilemeye çalışarak kendine göre, egosunu ,tatmin ediyor.

ewet bencede ozaman arkadaşından emin diildir o yüzden açılamıyor olabilir ,arkadaşınızda ilgisini belli etsin biraz belki ondan bir hareket falan bekliyordur açılmak için,hayırlısı olsun herkes için....

Canım dalga gececek bı ınsan dııl tanıyoruz ve ınan kımseyle konusmayan bırı.Bı tane erkek arkadası bıle yok varı yogu o abla.Hıcbı kızla oyle samımı de dııl.Ayrıca kızlar cocuk ıkı senedır bakmıyor arkadasım ıkı senedır cocuktan hoslanıyor bunu belırteyım
:ecrin_bebek:Cocuk son bı kac aydır fln bakmaya basladı ılgılenmeye basladı

tatlım seven insan kendini okadar güzel kandırırki cocuk cekıngen sevıo gelmıo falan der bahane üretir kendinea.s a.s arkadasın 2 senedır bırbırlerını tanıolar ve bı kac aydır bakısıolarmıskafamçokkarıştı sevseydı gelırdıa.s bence arkadasına sole hemen wazgecsın couktan

Yorumlarınız ıcın tsk kızlar yanlız yanlıs aksetmısım cocuk ıkı yıldır bakmıyor son bı kac aydır bakıyor.Arkadasım uzun suredır sevdıgı ıcın artık ya hep ya hıc demek ıstıyor bosuna umıtlenmek ıstemıyor ne dusunuyorsa oğreneyım dıyor bende sızın soyledıklerınızı soyledım ama karar veremıyoruz ıste

valla sinemcim eğer hertürlü cevaba hazırsa gitsin söylesin...
hani bir laf var yapmadıklarım için pişman olmaktansa yaptıklarım için pişman olmayı yeğlerim diye hazır ve kararlı madem konuşsun...
burda herkes tecrübelerini anlatıyor karar elbetteki sizin a.s.

Ben olsam ücüncü bir sahisi sokmam araya bilmiyorum ama bana ters geliyor böyle seyler...:nazar:

Madem surda bir kac aydir bakiyor ilgileniyor arkadasinla, durun hele acele etmeyin, belki cekingendir yada oda emin olamiyordur, biraz daha böyle devam etsinler ondan sonra bence adam gercekten istiyorsa delikanli gibi bunu söyler zaten...:kahve:

Insallah hayirlisiyla olsun...:Saruboceq:

ya ben herkesin baktigi kadar da kötü bakamiyorum bu olaya
nedense.. bence o 50 yasindaki bayan iyi birisiyse, ondan
laf cikmaz diyor ve güveniyorsaniz ona citlatmakta fayda var bence..
rica edersiniz kadina, anlatmasin kimseye diye..
cocugun hic arkadasi yokmus, bu durumda tabiki cekingen olabilir..
böyle nereye kadar bekleyecek arkadasiniz, cocugun bir gün sevgisiyle
karsilasincaya kadar mi ? ya gec olursa sonra..
bi ordaki ablaya bahsetsin bence üstü kapali...

çocuk çok utangaç olabilir ama 2 yıl hakikaten uzun bi süre. belki kızlarla konuşmaya çok çekinen yapıda biri olabilir ama eğer öeylseyse ve 2 sene boyunca sırf utancından arkadaşınıza açılamadıysa üzgünüm ama hayır gelmez o kadar utangaç çekingen adamdan...eğer hoşlanıyorsa ne kdr utanırsa utansın bi şekilde yaklaşırdı. hoşlanıp da yaklaşamıyorsa yine sorun var demektir. hele bence başka birilerine söylemeyi aklınızdan bile geçirmeyin ne kadar iyi bir bayan da olsa orası bir iş yeri. kimseye güven olmaz bu devirde. kulaktan kulağa yayılabilir bence arkadaşınız çok daumut bağlamasın o çocuğa ama başkaları yoluyla duyurmayı da hiç düşünmesin.

X