Sız olsanız ne yapardınız?

çocuk çok utangaç olabilir ama 2 yıl hakikaten uzun bi süre. belki kızlarla konuşmaya çok çekinen yapıda biri olabilir ama eğer öeylseyse ve 2 sene boyunca sırf utancından arkadaşınıza açılamadıysa üzgünüm ama hayır gelmez o kadar utangaç çekingen adamdan...eğer hoşlanıyorsa ne kdr utanırsa utansın bi şekilde yaklaşırdı. hoşlanıp da yaklaşamıyorsa yine sorun var demektir. hele bence başka birilerine söylemeyi aklınızdan bile geçirmeyin ne kadar iyi bir bayan da olsa orası bir iş yeri. kimseye güven olmaz bu devirde. kulaktan kulağa yayılabilir bence arkadaşınız çok daumut bağlamasın o çocuğa ama başkaları yoluyla duyurmayı da hiç düşünmesin.

mademoiselle ıkı yıl boyunca arkadasım hoslandı canım cocuk bakmadı..cocuk son bı kac aydır bakıyor sureklı ıc ıceler evraklar yuzunden onceden kavga dovus vardı aralarında ama sımdı duzeldı durumları cocuk bısey yerken yarısını da arkadasıma verıyor onsuz yemıyor o derece yanı..mesela odaya gırıyor arkadasımın oturdugu masaya bakıyor cıkıyor..arkadasımın olmadıgı zaman sureklı merak ıcınde ben uzaktan ızlıyorum sureklı gozu onun uzerınde ama gelıp konusma yok ıste..

bence kız arkadaşın beklesin...çocuk hoşlanıyorsa elbet açılır...kalitesini düşürmesin.

üçüncü şahısları bence araya sokmasın.ilişki iki kişi arasında kalmalı...

ya ben herkesin baktigi kadar da kötü bakamiyorum bu olaya
nedense.. bence o 50 yasindaki bayan iyi birisiyse, ondan
laf cikmaz diyor ve güveniyorsaniz ona citlatmakta fayda var bence..
rica edersiniz kadina, anlatmasin kimseye diye..
cocugun hic arkadasi yokmus, bu durumda tabiki cekingen olabilir..
böyle nereye kadar bekleyecek arkadasiniz, cocugun bir gün sevgisiyle
karsilasincaya kadar mi ? ya gec olursa sonra..
bi ordaki ablaya bahsetsin bence üstü kapali...

bızde oyle dusunuyoruz ama ıste korkularımız var sonucta ıs ortamı guvenılır gıbı gorunen ınsanlar bıle bozuk cıkabılıyor.Ayrıca hadı bayan guvenılır kımseye soylemedı ama sadece cocuga soyledı cocuk bu seferde ıstemeyıp yanlıs anlayıp cephe alır dıye korkuyoruz.sonucta arkadasım cocuga teklıf etmıcek sadece duygularından bahsedıp agzını arıcak ama ıste bayan nasıl anlatacak cocuga orası tartısılır.ıs ortamı var aynı ısı yapıyolar yada arkadasımdan emın dııl dıye acılamıyor dıyoruz ama ıste bellı olmuyor bu ısler

bence kız arkadaşın beklesin...çocuk hoşlanıyorsa elbet açılır...kalitesini düşürmesin.

üçüncü şahısları bence araya sokmasın.ilişki iki kişi arasında kalmalı...

haklısınız aslında cogunluk aynı seyı dusunuyor bende dahıl
ama ıkı yıl ıcınde saklayıp dayanacak gucu kalmayan bı ınsan boyle dusunemıyor malesefmirmirmirmir neden bakıp bakıp gıdıyorlar madem bakıyorsun hoslanıyorsun nıe acılmıyorsun bu erkeklerı napmalı bılmıyorum -tatlicadiarzu-

Canım madem aynı şirketteler kesinlikle üçüncü şahısı sokmayın araya.. Eğer konuşması gereken birisi varsa o da sensin başkalarını karıştırmayın.. çocuk bir şey hissetmiyorum derse arkadaşın çok üzülür ve aranızda halledileceğiniz olayı başkalarıda duyar.. Aslında çocuğun açılmasını beklemek daha doğru ama arkadaşın san çok ısrar ederse konuş çocukla.. Ha birde umarım o çekingen dediğin çocuk çapkın çıkmaz ... Sonuçta erkek milleti işlerine akıl sır ermez...

X