Geçen arkadaşlar aşağıda yazdığım olayda konu acmistim devamını yazcam ve artık çok sıkıldım sizce ne yapmam gerekir

Anneniz sorunlu biri herseyinize karisiyor sizde cocuk gibisiniz neden sucsuz oldugu halde esinizi annenizin ayagina goturuyorsunuz surekli anneye yaranma dert anlatma cabasindasiniz?
Çünkü ailemi kusturmek istemedim sonuçta ailesiz biri olunca tepene biniyorlar ama benim ailem de zaten küsecek yer arıyor

sen açık seçik taraf tutuyorsun tutmasan annen ne evi terk eder ne doğmamış çocuğun agzına edebilir ne kocana böyle hakaret edebilir. aslında tüm bu hakaretler sana ediliyor. Adam yavaş yavaş uzaklasır bir bakarsın yok hayatında sende annenin yanına dönersin anacı erkekler olunca kadınlara ayrıl diyoruz
Aynen öyle okurken baygınlık geçirdim. Allah o adamcağızın yardımcısı olsun. Seviye yerlerde

Evli bir birey olarak artık önceliğiniz çekirdek aileniz olmalı. Eşinize yapılan saygısızlığı kendinşze yapılmış saymalısınız. Ve tepkiniz buna göre olmalı. Lütfen gözünüzü açın anneniz resmen aranıza nifak sokmaya çalışıyor. Sizin hatrınıza hiç suçu yokken çiçekli çikolatalı özür dileyen eşinizin kıymetini bilin. Sebepte merhaba dememiş olması. Bu forumdaki kaç kadının eşi bunu asla yapmaz bi bilseniz. Anneniz dahil size zarar veren kim varsa onu hayatınızdan uzak tutmayı öğrenin lütfen. Siz annenizle görüşsenizde evlilik içi hiçbir şey anlatmayın konuşmasına izin vermeyin. Eşinizle annenizi de pek fazla yanyana getirmeyin. Adama yazık Anca böyle küslük olmasını engelleyebilirsiniz.

anneniz kendini bilmez biri.
evden çıkıp gittiklerinde eşine o durumu anlatırken utandın mı hiç? ben olsam utanırdım çünkü. duşa girip gelecek diye ev de terk edilmez.

annenize sorun falan anlatmayın, eşinizin tarafında olun biraz. huzur bozuyor çok fazla

Annenizin davranislari normal degil. Bunu kabul ederek baslayin ise. Beklentilerinizi indirin ve imkan oldugu kadar esinizi ailenizle muhatap etmeyin. Herkesin saygisizliga tahammülü bor yere kadar. Ne yaparsaniz yapin cekirdek ailenizi koruyun.

X