sız annenıze cok kırgın olsanızbıle bayramda gıdermısınız

ablamın yaptıklarını gelın yapsa ıste gelın kaynana ılıskısı derız ama daha hıcbır gelınden duymadım boyle bıse...torunlarını gostermemek gıbı.....gelın yapsa onu kocası engeller degılmı....ama bunu yapan bı evlat kendı anne babasına o kadar uzuluyorumkı

kesinlikle giderdim.ellerine ayaklarına sarılır hatam varsa affetsin diye yalvarırdım...çünki yarın belki bunun için çok geç olabir...

sinirden ne yazacagimi sasirdim bi koca anneden nasilda degerli olabiliyor ?????? icim ciz etti birde torunlari gelecek diye okadar hazirlik yapmis anneniz
bisey yapmadan önce ya banada aynisi yapilirsa diye düsünmek lazim ,ilerde Allah korusun esiyle bi sorun yasasa ona kucak acacak olan yine öz annesi ...

merhabalar canım:) bi kırgınlık söz konusudur amenna fakat bu kadar uzatılması yanlıştır heleki buna eniştenizin karar vermesi dahada bi yanlıştır. bunun ceremesini ilerde çekicektir eminim. anne herzaman kalıcıdır fakat umarım aynı destekleri ileriki zamanlarda eişde gösterebilir cahil insanın tutumu çünkü bu davranışlar. umarım düzelir fakat cehaletlerinin geçebileceğine pek inanmıyorum ben

canım başın sağolsun bu acıyı yaşamayan tam olarak bilemez seni çok iyi anlıyorum yerini hiç kimse dolduramıyor malesef allah sana dayanma gücü versin :a015:

liselim cnmm cok üzüldüm rabbim sana dayanma gücü versin
mekani cennet olsun

Dua ederken Allah'im hayirli evlat ver diye dua ediyorum hep. allah kimsenin basina vermesin. Ama ablan da ceker merak etme. cunku mutlaka donup dolasip kendine donuyor.

başlık bile ilginç...
anneme ne kadar kırgın olabilirim allahaşkına...

iyi vicdan varmış ablanda iyi evlat duygusu varmış....

Beni annem evinden dahi kovsa gitmem bir...
ve beni annem evinden sürüklüyerek dışarı atsa yine gitmem iki.

bunları yaptığı halde onun elini yinedeöpmeye giderdim. Çünkü onun bende emeği coktur. Ben büyüyünce ona ne kadar emek verirsem vereyim onun bana verdiği emeğe eş değer asla olamaz.
Kocamımı dinlerim cok bekler. Ailemi kocamın desteğiyle asla karşıma alamam her ne yaparsalar yapsınlar. Ancak arkama alırım. olmaları gerektiği yerde olurlar:1hug:

yine giderim kayınvalidem annesine kırgındı ama bayramda elini öpmeye gitti bayramda küs kalınmaz der hep anne başka birşey ya allah analara sağlık versin ve babalara sağlık versin uzun ve sağlıkla hep bizimle olsunlar

kızlar annemde artık bende gıtmem ne ararım ne sorsrım cok kırdı benı dıyor.babam zaten gıtmez.yanı alıyacagınız tum bagları koptu artık.torunlarımı aylardır gormuyorum dıyor annemsenağlama

belki beddua gibi gelciek sizlere ama ,
umarım ablanız birgün ana kucağını arayacak sağlam bir yara alır kocasından...
ana baba hakı ödenir mi yahu. onların kalbi kırılır ahları alınır mı?
Allah ıslah etsin...

Diyecek laf bulamiyorum yaaaaaaaaaaa olur mu böyle sey yaaaaaaaaaaaa ne insalar var annesinin babasinin degerin i bilmiyorlar...nedemek yaaaaaaaa onlar bizleri büyüttü yaaaaaaaaa sinirden bisey demeden gideyim Allah a havale et onunda evladi var oda anlar bigün ne kadar büyük bi günah isledigini de cok geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec olur

anne bambaşka bişey..Allah eksikliklerini göstermesin..bazı insanlar anneleri tarafından gerçekten haketmedikleri muameleye maruz bırakılıyorlar,bu somut olaya göre değerlendirilmeli ama hele eşin etkisiyle ws asla anneye ne olursa olsun sırt çewirilmez..ayıptır,günahtır..

yazık annene babana.ortadaki sorun ne tam bilemiyorum ama annenlerin bi suçu yok sanırım.hoş ne olursa olsun et tırnaktan kolay kolay ayrılamaz.maddiyat uğruna eşine uyup ailesine sırtını döndüyse,annene babana boşyere bayram gününde gözyaşı döktürüp torun hasretiyle yandırıyorsa,gün gelir bunların karşılığını görür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…