Sivilceler görümceler

Derdi yok zaten ya dalga geçiyor. Yok bol Baharatlı hint diyeti yok Pekin ördeği diye. Saçmalardan seçmeler

Şekerim ona kalırsa bu konunun yeri de bdv değil, sağlık bölümü. Bu yüzden ban olabilir.

Hanımefendi doktora gidin. Bu çare olmadıysa başka doktor bulun. Burdaki yarım doktorluk canınızdan ederse de zooruuuundaaa diyemezsiniz. Diyecek yerlerinizde de sıkıntı olabilir.

Hindistan diyeti yapıyorum yok Pekin ördeği çok yedim bayık bayık laflar bir de komik olsa bari

Görümce ne alaka?

Hanımefendi doktora gidin. Bu çare olmadıysa başka doktor bulun. Burdaki yarım doktorluk canınızdan ederse de zooruuuundaaa diyemezsiniz. Diyecek yerlerinizde de sıkıntı olabilir.
Gideceğim yine, bu sefer aslında hocaya mı gitsem diyorum, belki bir merhem falan hazırlar. Çaresizim.

Hayır efendim, ben bu sivilceleri buradaki konuları okurken çıkarttığımı düşünüyorum. Bu site bana çok şey borçlu. Özellikle de siz hanımlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…