Sivilceler görümceler

Yahu biraz düzgün konuş kimse senin sorununu çözmek için yok burda bu nasıl bir laf ? İğrençsin biraz kendine gel egodan kendine yüklediğin pahadan tiksindim yemin ediyorum. Kusura bakma isterse kimse sallamaz isterlerse dalga geçerler derdinle isterlerse yol yordam gösterirler kimse de sana bir şey borçlu değil.
Derdi yok zaten ya dalga geçiyor. Yok bol Baharatlı hint diyeti yok Pekin ördeği diye. Saçmalardan seçmeler

Pardon da ben burada bir sorunumu paylaştım, siz burada benim sorunuma çözüm bulmak için varsınız, çünkü burası BİR DERDİM VAR. O yüzden neden beni banlasınlar? Espri falan yapmadım ki komik olayım. Sizi yakaladım
Şekerim ona kalırsa bu konunun yeri de bdv değil, sağlık bölümü. Bu yüzden ban olabilir.

Hanımefendi doktora gidin. Bu çare olmadıysa başka doktor bulun. Burdaki yarım doktorluk canınızdan ederse de zooruuuundaaa diyemezsiniz. Diyecek yerlerinizde de sıkıntı olabilir.

Hindistan diyeti yapıyorum yok Pekin ördeği çok yedim bayık bayık laflar bir de komik olsa bari

Hanımlar çok utanarak yazıyorum, popomda fındık tanesi kadar sivilceler çıkıyor. Patlatması zevkli ama sonrasında çok acıyor ve koca koca izler kalıyor. Cildiyeye gittim bunun için akne vulgaris diye bir teşhis koydu. Doktor bir tanesini eli ile patlattı ve bom diye bir ses çıktı. Merhem verdi ve cinsel ilişkiyi yasakladı. Ama hala bir sonuç alamadım. Geçmiyor kabusum oldu.
Görümce ne alaka?

Yahu biraz düzgün konuş kimse senin sorununu çözmek için yok burda bu nasıl bir laf ? İğrençsin biraz kendine gel egodan kendine yüklediğin pahadan tiksindim yemin ediyorum. Kusura bakma isterse kimse sallamaz isterlerse dalga geçerler derdinle isterlerse yol yordam gösterirler kimse de sana bir şey borçlu değil.
Hayır efendim, ben bu sivilceleri buradaki konuları okurken çıkarttığımı düşünüyorum. Bu site bana çok şey borçlu. Özellikle de siz hanımlar.

X