Sipaydi ye Yardım lütfen

Medodi ben pirlanta =)

Tebrik ederim kontrol için doktora gidicekmişsin. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yarabbim. çok güzel bi duygudur eminim.

a merhaba adın değişmiş tanıyamadım.
sağol canım amin. bu sefer cinsiyeti belli olacak inşallah.
garip bir duygu henüz hissetmiyorum. sadece biliyorum.

a merhaba adın değişmiş tanıyamadım.
sağol canım amin. bu sefer cinsiyeti belli olacak inşallah.
garip bir duygu henüz hissetmiyorum. sadece biliyorum.

çok güzel bişey ya. birinin hamile olduğunu haberini alınca, anne olduğu haberini alınca çok duygulanıyorum ben.. Allah hepimize nasip etsin. çok istiyorum daha evlenmeden =)

Çeyiz hazırlıklarına falan bakıyorum. Artık başlamalıyım bi yerlerden. Nişandan sonra içime acayip bi istek geldi çeyiz yapmak için =))

Çeyiz hazırlıklarına falan bakıyorum. Artık başlamalıyım bi yerlerden. Nişandan sonra içime acayip bi istek geldi çeyiz yapmak için =))

ne olursa olsun malesef bitmiyor çeyizler kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Allah sana da kolaylık versin onun için bence büyüklerden başla derim vereliniortak
Porselen Takımı
Kahvaltı Takımı
Küçük ev aletleri

Kızlar ben resim albümümü pazartesi alıcam. Bugün de bi aksilik olmazsa kamera cd sini alıcaz. Bide yüzükleri vermiştik. ben yüzümü bir kıt inceltiyorum. Bugün yüzükleride alıcaz inşallah.

Evet speedy bu aydan sonra yemek takımımı alayım diyorum bende.
Bu ay Maaşım biticek fotoğraf makinesine eğer taksitle almazsam. Taksidi hiç sevmiyorum ben ya. Alayım hemen kurtulayım diyorum

Kızlar ben resim albümümü pazartesi alıcam. Bugün de bi aksilik olmazsa kamera cd sini alıcaz. Bide yüzükleri vermiştik. ben yüzümü bir kıt inceltiyorum. Bugün yüzükleride alıcaz inşallah.

Tamam canım onları da paylaşırsın bizimle Resimler farklı olursa falan face ekle hemen :lepi:

cd+yüzüklerde iyi olmuş yerimsenibenyerimseniben

çok güzel canım böyle makineleri en az 800 ve 10000 YTL arası alabilirsin bana sorarsan onun yerine normal digital fotograf makinesi al ve kesinlikle garantili al
ıstediğim olsun 2. el olsun deme yani kul yapısı bişey bozulur kalırsın orta da kaydirigubbakcemile
Bu makineler daha çok fotograf çekmeyi hobi yapanlar ve foto meraklısı insanlar için ne için kullanacağı çok önemli canım

böyle elektronik eşyalarda zaten ikinci el kesinlikle almam. Yasinin merakı var hani makine alırsam fotoğraf çekmeyi hobi haline getiricek o yüzden böle bişey istiyorum. En çok ta benim resimlerimi çeker hihoyyyt Biraz daha araştırayımda bu hafta sonu olmadı taksitle filan 500 bütçe ayırmıştım olmadı 200-300 daha koyucam taksitle güzel bi makine alıcam ondan sonrada çeyizlere başlarım.
Kocaman bir sene var önümde yetişir heralde. :dance:

anladım canım hayırlısı olsun ama prf makine bana göre değil zaman lazım bide ayrı bi çanta her saniye yanımda olamaz çünkü :bbo:

ben burdayım :lepi:

napuyosun delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…