Sipaydi ye Yardım lütfen

aliciim hiç merak etme not attım zaten tele

bi numara yok aslında kartonu altın sarısı parlak kağıtla kapladık üstüne aldıklarımızı dizdik onunda

üzerine jelatin en üstünede ufacık nazar boncuğuyla altın sarısı kurdele taktık o kadar

işe gelmen en iyisi ister istemez kafan dağılıyo

ben 5 dk çıkıyorum uzun sürmez zaten işim gelirim hemen varm ı çarşıdan bi isteğin ıce tea alayım mıı

afiyet olsun. bende bi kave içeyim =)
(benimde içim sıkılıyo ya)
deminden beri kazenin sorularına daldım. pembe koltuğa oturtmuşlar =)

Ece iyiki 5 dk gitti hee..

eee pandomim sen nasılsın nasıl gidiyor işe başladın artık.. Dünde yoktun sanırım yada bu topice çok gelmedin..Şunu yapın bunu yapmayın diyeceğin bişey yokmu Nişan günü için..

Speedy dün buralardaydım hatırlamıyomusun yahu.
Nişan için diyeceğim şey kuaförde çok oyalanmayın. Kuaförde 2.5 saat sürdü. Manikürü pedikürü saç, makyaj. makyajda da kirpik taktılar bana benim kirpikler çok kısa =) onu takması zaman aldı biraz. resimcide çok zaman harcanıyor. Biz otele 13 de gittik 15,30-16,00 anca bitti çekimler.

birde belki bu sizin elinizde olmucak ama davetlileri salonda çok bekletmeyin. mesela ben isterdim ki hemen bende oyuna başlansın etsin. takı merasimi hiç olmasın falan filan. ama elimde olmadı tabiki. yok gelenler var yok yolda olanlar var falan diye bekletti Yasin bey. karışık karmaşık oldu bizim ilk başta pasta kesilene kadar.

anladım canım bizim zaman bol bakalım yeter inşallah.
Gitmek istediğimiz öyle çok yerler var ki inşallah kısmet olur. :asigim:

yok canım bizim salona uyulacak prensipleri çok güzel en fazla yarım saat beklerim diyor :dance:

ben geldim

of ya ne kalabalık bankalar ve acayipp sıcak bi hava var kafamçokkarıştı

bu banka işlerinin bana kalması çokk kötü oldu çokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…