Sipaydi ye Yardım lütfen

sipit kol düğmelerini yaptırdığın yerin adını ve tam adresini verirmisin canım kart sendeymiş pazar günü gidicez de nişanlımla cevap bekliyorum canım

Aslıcım iyi günlerde kullanın aldıklarınızı Taç marka beyaz incili yatak örtünü ne kadara aldın acaba? tam tarif ettiğin gibi bende almayı düşünüyorum ama çok pahalı söylediler burada?

Şimdi gördüm resmi. Yok bunu demiyorum ilk kez gördüm bu resmi. Beğenmedim.
Simsiyah saçlı bi kızın resmiydi ya. açıktı. Düğün gelin hakkında herşey grubunda da resmi var onun.

AKLIMA gelmiyor be canım hangisi acaba.

sipit kol düğmelerini yaptırdığın yerin adını ve tam adresini verirmisin canım kart sendeymiş pazar günü gidicez de nişanlımla cevap bekliyorum canım

özel mesaj atarım hemen canım guclubacismile

aslım ya evet o yatak örtüsünün resmini ekler misin bi
bizim burda çok pahalı yatak örtüleri falan sizin orda daha uyguna var sanırım
ben size para göndersem siz alıp bana yollar mısınız ?
zaten şimdi değil en iyi ihtimalle nişandan sonra

gelemicen biliyorum ama göndercem yavrum sanada
o zaman yarın gönder asresi banani sipit tarifi aldım ben zaten aslıştan ama açık adresle isim istiyorum ben

tsk ederm btanem beyenmene svndım

süpermiş yaaa.... :lepi:

Aslıcım iyi günlerde kullanın aldıklarınızı Taç marka beyaz incili yatak örtünü ne kadara aldın acaba? tam tarif ettiğin gibi bende almayı düşünüyorum ama çok pahalı söylediler burada?

sağol canım benım... eminönünde 150 tl taç marka

canım resmını ekleyemem cunku butun ceyızlerımı kolıleyıp kaldırdık bızım ev kucuk bıraz yer olmadıgı ıcın hepsı kazan daıresınde saklı bınanın onca kolının ıcındende cıkaramamkı... ama olurda annem cıkarırsa falan bırıne gostermek ıcın sanmıom gercı ugrasmaz ama
o zaman cıkarırken resmını cekerm canm bnm
yada sıtelerde flan yda gzerken baska magazada v.s gorursem yıne cekerm
beyenırsen alırız sana burdan

Ece Eminönüne gidersem modellere göre fiyat araştırması yaparım.
Bu ara yine gidebilirim çünkü çok gördüm orada böyle beyaz yatak örtüleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…