Sipaydi ye Yardım lütfen

ya ben takma saç sevmiyorum kendimin olsa neyse de başkasına falan taktıkları saç içime sinmiyo
o yüzden yarı toplu yarı salık bişiler olcak sanırım
benim nişsanlığın kendi çiçeği var ama bi görüp sonra kara vericem çiçeği takıp takmayacağıma

yandan dağınık topuz tarzı bişeyde olabilir. benim saçımda kısa kalıcak muhtemelen. şöle karman çorman toplatabilirim yerimseniben

[ı]kızlar ben ıst. GeldıĞımde elımdekı gelınlık koleksıyonunuda sıze usb hafızama atıp getırıcem [/ı]

Secll süper fikir daha çok karışır aklım :jeyyar:
Bana kalsa hepsi mükemmel ama birinin altını beğeniyorum birinin üstünü.

neyse dönelim nişana

evt ya canım sıkıldı zati
saçlarımın iyice şekli kaçtı kaç aydır kestirmiyorum
uçlarından aldırmaya bile korktum çünkü uçları deyipte saçlarımın kısacık kaldığı zamanı biliyorum
bütünn hayallaerim suya düştü
haftaya eltim bi kuaför önerdi oraya gideriz dedi
ona gidip bi fön çektircem 4 kişilermiş ama elleri çabukmuş biz 8-10 kişi gitcez kuaföre sanırım
bakayım halledebilecekler mi falan diye teftiş edicem :roflol:

nişan günü de fotocuda işimiz erken biterse parka gitcez semra ibo ben
orda semra bizim resmimizi çekicek prof makina yok ama olsun

biz 11 gibi gideriz heralde ilk bnim ve semranın işini halledicekler 2-3 gibi de çıkarız sanırım
ama belli olmaz tabi sözde de öyle diyodum 3,5 saat sürdü

Ben Sabah 9 yada 9,30 gibi giderim 11 gibi işim bitse biz 3*4 yere gidicez çünkü.

buda yiğenimm tipine bakınsanıza

Son düzenleme:
aaayyy odamı gıyıcek mınık nısanlık hehe :) cok yakısmıs hanfendıye ya :)
spedım tarıf ettıgın gıbı
aynı alttan
ve aynı uste cok benzer bı model gordum
bakırkoy meydanda
hılalle gezerken
gıtsen onu gorsen cok beyenırsın yanı
senın tarıf ettıgn ve gosterdgne gore aynısının tıpkısı :)

Kızlar bence de erken gidin kuaförlere güzel bi yerlerde resim çektirin.
Aslı sen kaçta gidiceksin kuaföre :umursamaz:

Bana kalsa 10.30 da falan gitcem. Çünkü tek kişiyim. Yasin sabah çok erken kalkarız 9 da kuaförde oluruz diyo. Öğlene anca işimiz bitse resimciyi falan erkenden halledelim diyo. 30-40 poz çekim olucakmış otelin çeşitli yerlerinde. Eğer yetişirse adam cd ye atıcakmış. Nişan olucak yerde plazma falan var. Yetiştirirsek nişan resimlerini konuklara gösterme şansımız olur dedi yasin. Benim pek ümidim yok çok zor yani yetişmez gibime geliyo. O yüzden biz erken gideriz.

Bizde hepsini ayarlardık pankart kurucaktın düğün salonuna abim halledicekti
ama zaten varmış öyle salonda geri yolladık hepsini :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…