Sipaydi ye Yardım lütfen

saol ececiim teşekkür ederim bitanem alsıhancıımmm bitanemn haklısın valla bizine kızım biz diil o düşünsün ve ısmarlasın ben karışmam bananneeeeeeeeeeeee :umursamaz: aslıcımm bitanem bu böyle olmaz ama bitanem bence yasini al karşına konuş derim...

adaşımmmmmmm opuyorumnanaktan
seçil'immmmmm opuyorumnanaktan
gizem'immmmmmmmopuyorumnanaktan
ece'mmmmmmmm opuyorumnanaktan

seviyorum sizi uleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekaydirigubbakcemile5

bende seni ve hepinizi çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum ulennnnnnnnnnnnnnn Şeniz Şeniz delikafadulden sırnaşık şey :teytey: :dance: alkisalkisalkis :sm_cool: :asigim: a.s.

Şeniz Şeniz Şeniz

Canım saatlerimiz denk gelmiyo. O iki haftadır 3 te iş başı yapıyo 23.30 da çıkıyo. Yüz yüze konuşma imkanımız yok. Telefonda da konuşamıyoruz celalleniyoruz hemen. Mesajlada olmuyo. Bakalım zaman ne göstercek.

bende sizi çokkkkk seviyorum opuyorumnanaktan

aslım aynen devam ama ben işlerimin bi kısmını patronlara attım :jeyyar: o yüzden rahatım yani

kızlar arada kopuyorum kusura bakmayın çok falza geçmişi okuyamıyorum

aslım geçen hafta aramıştım hazırlanıyomuş zaten provaya falan gitmicem mayısta hazır olucak bizde 15 inde gidicez denizem düzeltilcek bir yeri varsa ayarlayıp teslim edicekler
bolerosu dikilmedi sanırım
zaten aramakta istemiyorum nedense

katılıyorum........ :bbo:

olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Zaman var ya canım sallamıyorsun ama
1 kez gör mesela üzerinde senin olacağını anlayınca işler değişiyor hihoyyyt

Kızlarrrrrrrrrrrrr. Dün yasinle akşam msjlaşmıştık. Ama dedim ya ikimizde alttan almadık oluru neyse o olsun diye. Ben en sonunda sevmiyorum bile dedim =(((
Şimdi msj attı. Ben seni çok seviyorum diye :kedi: (nekadar kızsamda hemen yağlarım eridi ya)

biliyorum speedyim öyle olucağını ama
fırsatım yok ya
bir de onu dert etmek istemiyorum kendime
biliyosun zaten bi dünya şeyi düşünüp duruyorum aaraya birde nişanlık denicem prova dersem heralde sıyırırım

kızlar bu ay bizim zam ayımız umarım güzel bi zam alırım yaa dua edin bana

Ece aynen vallahi sakin ilerle ben şimdi bakıyorum da sözde neden böyle stres yaptım hiç aklıma gelmiyor.

Ece bide ben sizin oraya gelsem nasıl gelebilirim. Buradan Bursaya dimi oradan inegöle mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…