Sipaydi ye Yardım lütfen

o zaman kırmızı al bence
kırmızı çiçek kırmızı ayakkabı hatta kese oluyo ya onu da kırmızı yaptır
beyaz kırmızı süpper olur

ya internette bi model gördüm ben aslında ama bulamadım.
Sende görmüşsündür canım beyaz ayakkabı üstünde kırmızı kalp var öyle de olabiir.
çok güzel olur zemuszemuszemuszemuszemuszemus

vayy be eniştemize bak sen
süpper bi fikir aslında hee

speddy siz bohça seccade takımı aldınız ya kaça aldını onu ya

vayy be eniştemize bak sen
süpper bi fikir aslında hee

speddy siz bohça seccade takımı aldınız ya kaça aldını onu ya

Benim annemin bahsetmiştim ya zamanında boyama kursuna gitmişti orada yaptığı çok güzel bi seccadesi var onu koyucaz ama aynı zamanda damat için aldığımız sandık içinde de bohça ile takım var canım akannehir

anladım canım ya bizim burda öyle güzel setler yokta bursadan bakıcaz
ne kadardır diye merak ettim

Hımm anladım canım Ben akşam üstüne bakıyım etiket falan var mı diye bu arada,
bizim burada da Bursa Pazarı diye bi yer var
Eminönünde Tek bursa dan gelen kumaşlar var hatta bende makyaj malzemelerimi onun alt sokağından aldım. Tüm herkez biliyor çok şirin bi yer.

Aslııcım Teşekkür eDerim böyle bi anda aklıma geldi.
olursa tabi çok güzel olur O günler gelsinde eee daha önümüzde nişn var .
Hiç zaman geçmiyor sanki ve de.

Yok ya aslında çabuk geçiyor. Şimdi biz o güne odaklandık ya o yüzden öle geliyor ama bi bakıcaz gün gelmiş bitmiş bile =((

Hee bu arada o kırmızı kalpli beyaz olan ayakkabıya bayıldım =)) Hatta bi ara benim nişanlığın altına olurmu acaba diye aklımdan bile geçirdim:lepi:

Çok güzel gerçekten olabilir aslında am sırf kırmızı seninkisi beyaz sırıtır gibi sanki...
bu arada yarın işin yoksa sende gelsene akmerkeze aslıhan ile buluşucaz kolye bakıcaz

Çok güzel gerçekten olabilir aslında am sırf kırmızı seninkisi beyaz sırıtır gibi sanki...
bu arada yarın işin yoksa sende gelsene akmerkeze aslıhan ile buluşucaz kolye bakıcaz

Evet canım bende öle düşündüm. beyaz sırıtır. Hani illa başka renk olsun dersem ya dore yada gümüş rengi olması lazım ama o da elbisemde yok. Kırmızı alıcam ben yine =))
Bu arada ben yarın akmerkeze gelebilirimde gelemeyebilirimde. Yarın size haber veririm. Şu boyacıların durumuna göre kızlar. Sanırım bizi atlatıyolar. Adamı aradık Adapazarına gitmiş. Dün başlamaları gerekiyodu. Bakalım yarın nolcak.

Yasin bana kontör alıp göndermiş. Sanki kontör istedim.

:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

Kırmızı elbisenin altına füme-bordo-krem-siyah olabilir canım beyaz kötü olur.
yarın yine konuşuruz ozamanguclubacismiledelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…