Sinir bozucu

aynı şeyleri bende yaşadım.
o yüzden ilk girdiği yerde parasına puluna pek bakmicak,azla yetinicek tecrübe kazanıcak. sonra yükselir zaten zamanla.

Öyle az parayada çalımasın ya kaç yıl okudu emeğinin karşılığını alsın en azından hemde yabancı dli var ana dili konuluyor yani

3 haftadır spor diye yatıp kalkıyoruz ya aslında başka konuya değindim ama bundan pay çıkartalım istedim.

Sıcakken konu herkes ilgileniyor ama konu az soğusun bak gör ne ilgi var ne alaka. Şehit çocuğuymuş kimin umrunda ? Ateş düştüğü yeri yakıyor, 10 gün sıcakken konuşulur, liderler ziyaret eder, basın 3-5 haber yapar sonra herkes dertleri ile başbaşa kalır. Şimdide spor gündemde spor aşağı spor yukarı olimpiyatlar bitsin bir kişi bile ne alt yapıdan bahsedecek ne de spordaki başarısızlıktan gündelik hayata döneceğiz.

öylesine yazdım işte

hoşbulduk bu arada

Nefes filminde yüzbaşının bir lafı vardı 45 saniye haber yaparlar sonra unutulur gider demiştide kadar doğru bir söz aslında :KK14::KK14: Herşey unutulup gidiyor maalesef,evlere düşen ateş sadece o evde kalıyor başkası gene hayatına bakıyor ...

O uluslararası ilişki okuyor. Güzel holdinglerde işe girmesi lazım. Yurt dışı seyahatleri de olacak onun. Bağlantıları olacak. Yabancı dil bilecek. 2000TL'yi çok rahat alır ama güzel bir şirkete girmesi lazım.

evet gönül ister ki herkes hakettiğini bulsun. eğer tanıdıkları, tabiri caizse torpilleri varsa bunların hepsine ilk yıl sahip olabilir ama yoksa...
önlisans mezunuyum ve ikisi iyi derecede biri başlangıç seviyesinde 3 lisan biliyorumm.. yılda en az dört kez yurtdışı seyahatlerim oluyor. alanımda ayrıca uzmanlık sertifikam var. bu departmanı ben yönetiyorum. ama bende 2000 altı başladım çalışmaya. zamanla maaşım yükseldi.
.

X