Sinir bozucu

saygı gösterdik sensin dedik diye tepeme çıktı cadı. valla artık taviz yok. o kadar hizmet ettim işten gel yemek hazırla topla kaldır çay yap yanına bişiler hazırla vs. sanki evde yemek yok gibi kızına canım mücver istiyo demiş kadın paso yemek gönderiyorldu bursadan. sanki ben yemek pişirmiorum bende dedim zaten anne ben yemek yapmıyor muyum diye sitem ettim diyor ki kızıma ben yemek yolla demedim canım istedi dedim oda yapıp yollamış diyo. sanki bana diyemezdi utanıyo demeli. gıcık kadın ya of. akrabalarına ogluyla evlendiğimi bile söylememiş evimin telini vermiş almanyadaki akrabasına. paso konuşuyorlardı ben yokken evde. o gidince kadın aradı bizim evi. benim sesimi duyunca kimsiniz dedi. ben de dedim ki x in eşiyim. aaa dedi kadın ben bilmiyordum evlendiğinizi

off ne dertliymişim bee

ben yine öğle arası oldu çıkıyorum bacılar görüşürüz iyi sohbetler :)))

saol canım. bide diyoki öpünce niye siliyon yüzünü
diyorum leş gibi kokuyo ağzın ama yok anlamıyo odun işte bide bana kızıyo macunu çok çabuk bitiriyomuşum

ben de siliyorum yüzümü ağzımı. üzülüyo ama inatla o dişlerini yaptırmıyo ve fırçalamıyor. üzülmeye devam etsin.

amannnnnnnnnnn o zaman yaklaşmayın yaaaaaaaa bacımmmm sizdeeeee diş fırçalanmazmı bacım yaa aman yarabbim yaaaaa

fırçalamıyor işte.
bir de üni mez. olacak. her gün don çorap değiştiriyorsun da diş neden fırçalanmaz bende anlamam hiç.
soruyorum neden böyle diş yok ki fırçalim diyo.

güzel kacısın maşallah canım kıskanır tabe
bende fena deilim ama kıskanmıyo hiç
bende onu kıskanmıyom nesini kıskanacam 100 kiloluk göbekli kelin

benimki de 100 kilo göbekli ama kel değil. dün gece beni kıskandırmak için olimpiyatlardaki atletlere sulanıyo. boşa uğraşma kıskanmıyorum dedim. çıldırdı.
zaten saçları da bembeyaz ben ondan 10 yaş daha gencim. 26-28 gösteriyorum saçlarımda dogru düzgün beyaz bile yok

Son düzenleme:
kızlar sıze yazmadan geçemicem,dün akşam bir derdim var yıne çok hareketlıydı.evli birine aşiğim,koyden yenı geldık,karısı hamıle ama bebek olmasın istiyom diyen bi hasba konu açmişti 10dakka içinde 14sayfa yorum yapıldı ve konu kapandı.sonra bu tekrar devamı dıye konu açtı oda kapandı bızım kk buna dayanamadı bu sınırle uyuyamayız dediler onlarda kıza yorum yapmak için 2 konu açtılar ama hepsı kapandı ve silindi çok hareketlıydı ama carrie ve arkadaşları olmadan sizinle daha entrıkalı oluyo

bız dun aksam erken bırtırdık mesaıyı tatlım :)
bızım yerımıze el atsaydınız konuya

Hadi ya tüh kaçırmışız

İftarda dışardaydık biz , geç döndük

Günaydın hayatım iyiyim minik kuşum senden ne haberrrr uyandık işde :)))))) şükür nefes aldırana :)

Bende iyiyim canım iftarı bekliyorum susadım :26:

hani şu sevdiği adamın karısı hamile olupta
dua edin bebeği düşsün diyenimi kastediyosun cnm

Anlaşılan Nihil hepimize mesaj atmış konudan uzak kalmayalım diye Değil mi Diloş

Ayrıca nerdesin sen kız, bende zannettim beni evlatlık almaktan vazgeçtin de o yüzden girmiyorsun

gedız bacımmmmmmmmmmmmmm napıyon anam sen hıc sesın cıkmıyo

geceydı canım 2de falan mıllet sahuru beklerken canı sıkılıyo herhalde boyle konular açıyo ama hareketlı geçıyo

Bende kaçırmışım ya 2de 2.uykumdaydım

Keşke daha erken açsaydı konuyu yaaa, benimde dicek bir iki lafım olurdu... İnşallah dün akşam " kk nler oluyor bize" diye konu açan arkadaş görmüştür o konuyu.. Böylelerine nasıl sessiz kalmamız bekleniyor anlamıyorum

Evlerden ırak ya Bende bazen büyük konuştuğumu düşünüyorum, birde sizin bu yazdıklarınız sonra diyorlarki neden evlenmiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…