Sinir bozucu

Bende kaçırmışım ya 2de 2.uykumdaydım :KK53:

Keşke daha erken açsaydı konuyu yaaa, benimde dicek bir iki lafım olurdu... İnşallah dün akşam " kk nler oluyor bize" diye konu açan arkadaş görmüştür o konuyu.. Böylelerine nasıl sessiz kalmamız bekleniyor anlamıyorum :KK19:

yanı nasıl sessız kalınırda o konu fake olduğu açık saçık meydandaydı bızım sorumlu kk hatunları boylelerıde vardır onlara ithafen bır el attılar konuya bayağı kopurduler konu kapanıncada hıncımızı alamadık uykumuz kaçıcak dıyerekten tekrar konu açıp köpürdüler:KK53:

yanı nasıl sessız kalınırda o konu fake olduğu açık saçık meydandaydı bızım sorumlu kk hatunları boylelerıde vardır onlara ithafen bır el attılar konuya bayağı kopurduler konu kapanıncada hıncımızı alamadık uykumuz kaçıcak dıyerekten tekrar konu açıp köpürdüler:KK53:

Ya bana detayları anlatsana şekerim :KK53: Bu kız ona gelen tepkilere ne dedi, nasıl cevaplar verdi.. Bizim kk hatunları iyi saydırmışlardır :KK53:

Son düzenleme:
Ya bana detayları anlatsana şekerim :KK53: Bu kız ona gelen tepkilere ne dedi, nasıl cevaplar verdi.. Bizim kk hatunları iyi saydırmışlardır :KK53:

ne dicek izledi onları bıkeremı ne cevap yazdı sonra izleyıp gülmüştür herhalde.
konu kapanınca tekrar konu açıp devamı yazmış 2kere kapatmışlardı
ben onun konularına yetışemedım ben gelene kadar kapanmiştı
ben kk ofkelı kıza kızmak için açtığı konulara yetıştım.:KK30:
bukadar sıkmayın kendınızı bellıkı fake dedim hepside benımle aynı fıkırde ama
dayanamıyolar işte hazır boyle bı konu varken dokelım içimizi dediler:KK6::KK14:

güzel kacısın maşallah canım kıskanır tabe
bende fena deilim ama kıskanmıyo hiç
bende onu kıskanmıyom nesini kıskanacam 100 kiloluk göbekli kelin:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

valla benım herif 1,85 boy 90 kilo pek yakışıklı bakım lı parfüsüz br yere çıkmaz çok titiz dişlerini günde 3 kez fırçalamaz ama fırçalar yani evleenınce değişirmi bilmem valla o zaman bende sigra içerim olur biter çünki sigaradan nefrete dio hahhahaahahahahahha :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sportif kedim bizim bahçede bir kabakk varrrr bir kabakkk varrrrr ben yapıverem gı senın kaynanaya mücver hahahaahahahahahhaha:KK52:

banada yap mücveri sarmısaklı yoğurtla pek severim onu yiyip bide adamın burnuna üflerimki diş fırçalamadığında neler hissettiğimi anlasın :KK52::KK52::KK52::KK52:

ya kızlar yönetime mesaj atsam eski konularımı silebilirlermi ya bi bilginiz varmı acep ?

X