Sinir bozucu

yanı nasıl sessız kalınırda o konu fake olduğu açık saçık meydandaydı bızım sorumlu kk hatunları boylelerıde vardır onlara ithafen bır el attılar konuya bayağı kopurduler konu kapanıncada hıncımızı alamadık uykumuz kaçıcak dıyerekten tekrar konu açıp köpürdüler

Ya bana detayları anlatsana şekerim Bu kız ona gelen tepkilere ne dedi, nasıl cevaplar verdi.. Bizim kk hatunları iyi saydırmışlardır

Son düzenleme:
Ya bana detayları anlatsana şekerim Bu kız ona gelen tepkilere ne dedi, nasıl cevaplar verdi.. Bizim kk hatunları iyi saydırmışlardır

ne dicek izledi onları bıkeremı ne cevap yazdı sonra izleyıp gülmüştür herhalde.
konu kapanınca tekrar konu açıp devamı yazmış 2kere kapatmışlardı
ben onun konularına yetışemedım ben gelene kadar kapanmiştı
ben kk ofkelı kıza kızmak için açtığı konulara yetıştım.
bukadar sıkmayın kendınızı bellıkı fake dedim hepside benımle aynı fıkırde ama
dayanamıyolar işte hazır boyle bı konu varken dokelım içimizi dediler

sportif kedim bizim bahçede bir kabakk varrrr bir kabakkk varrrrr ben yapıverem gı senın kaynanaya mücver hahahaahahahahahhaha

banada yap mücveri sarmısaklı yoğurtla pek severim onu yiyip bide adamın burnuna üflerimki diş fırçalamadığında neler hissettiğimi anlasın

ya kızlar yönetime mesaj atsam eski konularımı silebilirlermi ya bi bilginiz varmı acep ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…