Sinir bozucu

patronda çalışmak çok zor ya
kurtulucam inşallah yakında :KK3:

allah senide kurtarsın cnm :KK3:

o konuda kamuda çalışmak daha kolay kimse bişey diyemiyo desede cevabını yapıştırıyosun bozuluyo eskiden sicil notu vardı onla korkuturlardı ama oda kalktı :KK47::KK47::KK47::KK47:

aslında o konuyu ben açmamıştım başkası açmıştı
sonra ordan yorum yazmıştım

bi iki gün sonrada bu geyik konusunu açtım, o esmer-beyaz konusundanda bi esmer peşime takıldı taa buralara kadar geldi işte :KK55:

[sıze=3]size bir soru sizceeeee eşe face msn mail şifresi vermek zorundamıyız ???? :KK53:[/sıze]

günaydın kızlar
dün giremedim ya
ne var ne yok :KK14:
Keri hoşgeldin bacı özlettin kendini

Kuran hakkı için seni o kadar iyi anlıyorumki aslında yazacak çok şey varda çok derine girek istemiyorum lovem . senın yaşadığın herşeyin aynını yaşadım daha beterini yaşadım üniv.okumak istedim engel oldu eski ş.siz.kenmdime araba almak istedim engel oldu.evim vardı satıp yemek istedi.neelr neler...ama yaşanıyor bunlar erkekler kadınları sanırım kendinden bir adım onde olsunalr istemiyor.sen çok kiişilikli kendini taşıyan bir kadınsın gözlemlerimce sakın kim olursa olsun taviz verme ben kişiliğimden verdiğim tavizlerin ebdelini 10 senedir ödüyorum.:KK50:

bu kadar olmasa da bende taviz verdim. neyseki üç senede uyandım. şimdi çaktırmadan para biriktiriyorum. hiç güvenmiyorum benim kamile, aslında kamile değilde ailesine güvenmiyorum. uyuyo çünkü onlara. onlarda beni sevmiyorlar. başımın çaresine bakabilmem lazım gerektiğinde..

deli etti beni
italyaya gitmek istiyo vizesinin süresi bitmiş
bana dediki bi yolunu bul bana vize al.
ben italyan ticaret odasıyla görüştüm dosyayı harcı yatırın hallederiz dediler
hazırladım verdim adama, şimdi 1 hafta geçti adamı aradım ne oldu vize çıkmadımı dedim 2-3 gün daha sürer, neden dedim, konsolosluk yoğun, hem bayram dolayısıyla hemde fuar sezonu açıldı dedi. çıkar çıkmaz getiricem pasportu dedi.

patron sordu bu sabah ne oldu benim pasport diye, 2-3 gün daha sürer dedim
aman efendim nedenmiş, o şimdi istiyormuş
şimdimi gidiceksiniz dedim yoo ama dursun işte diyo
ben anlamam, ne alaka bayram, ben şimdi istiyorum diyo
X bey ben ne yapabilirim, konsolosluk bu, ister şimdi verir, ister 1 hafta sonra istersede hiç vermez, senin istemene bağlı değil dedim... suratımı astım

dahada bişi sormadı

senin x beyde tam sopalıkmış.
benimki iyidir aslında ama çok sabit fikirli. bir konuda asla ikna edemezsin hep onun dediği olacak. bende saldım gitti he he diyorum geçinip gidiyoruz.

Hep derdim iki aileyede çok uzak oturacaksın. Denge sağlanamıyor diye.

benimkiyle evlenirken anlaştık. iki tarafa da uzak olacaktık. benim ailem istanbul dışında 580 km uzakta. pekte gelemiyorlar zaten. onunkiler bursada. ilk sene hiç gelmedi anası. nikahıma da gelmedi zaten. sonra geçen kış geldi 25 gün kaldı. bide diyodu ki ben evimde kalırım kalmam gelinimde herkesin kendi evi. yazında geldi 40 güne yakın kaldı. evime de müdahale ediyordu yok şöle temizlik yap yok eşyaları böle koy. bende sessizce sırt çevirdim ona. güle güle bile demedim giderken. haketmiyordu ki. kamille kavga ettik çok kötü o evdeyken. beni koruyacağına o kadar emindim ki. onun tek dediği oğluna " oğlum sus komşular duyacak".. şok oldum ve o kadını sildim, tümüyle..
bir de bi kaç ay önce anasını boşalan karşı daireye taşıcanı ima etti ablası ile. tepki gösterdim asla olmaz dedim. iyi ki tepki göstermişim. herşeye he he diyince iyice tepene çıkıyorlar.
dünde kamille kavga ettim ftları öde diye. neymiş para kazanmak için akşama kadar k.ç nı yrtıyormuş. bir de kendi işi. biz el kahrı çekiyoruz. bir de benden aferin bekliyo yaa. oh ne rahat valla tek sorumluluğu eve para getirmek. onuda tam yapsa gam yemicem. :KK14: bizim sorumluluklarımız bitmiyo ev işi yemek bulaşık pazar market alışverişi kart borçları ft lar vs.

ben hürremi özledim :KK14:

bende yalan dünyayı

Pislik herif :KK9: hem dişini fırçalamıyormuş hemde sevsen bunu sorun etmezdin deyip üste çıkıyormuş :KK9:

dişini fırçalamayan erkek kadar iğrenç bir erkek tipi daha yok sanırım bende kocamın diş fırçaladığını 5 senedir 1-2 kere gördüm oda benim zorumla gerisini siz düşünün artık 24 ayar altın gibi dişleri var maşallah
o yüzden 5 senedir hiç öpüşmedik midem kalkıyo adamın ağzından vantuz gibi ıyyyyyyyy
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

tıny posta gırısın dolu ..

Boş artık canım..

Keri hoşgeldin bacı özlettin kendini

benimkiyle evlenirken anlaştık. iki tarafa da uzak olacaktık. benim ailem istanbul dışında 580 km uzakta. pekte gelemiyorlar zaten. onunkiler bursada. ilk sene hiç gelmedi anası. nikahıma da gelmedi zaten. sonra geçen kış geldi 25 gün kaldı. bide diyodu ki ben evimde kalırım kalmam gelinimde herkesin kendi evi. yazında geldi 40 güne yakın kaldı. evime de müdahale ediyordu yok şöle temizlik yap yok eşyaları böle koy. bende sessizce sırt çevirdim ona. güle güle bile demedim giderken. haketmiyordu ki. kamille kavga ettik çok kötü o evdeyken. beni koruyacağına o kadar emindim ki. onun tek dediği oğluna " oğlum sus komşular duyacak".. şok oldum ve o kadını sildim, tümüyle..
bir de bi kaç ay önce anasını boşalan karşı daireye taşıcanı ima etti ablası ile. tepki gösterdim asla olmaz dedim. iyi ki tepki göstermişim. herşeye he he diyince iyice tepene çıkıyorlar.
dünde kamille kavga ettim ftları öde diye. neymiş para kazanmak için akşama kadar k.ç nı yrtıyormuş. bir de kendi işi. biz el kahrı çekiyoruz. bir de benden aferin bekliyo yaa. oh ne rahat valla tek sorumluluğu eve para getirmek. onuda tam yapsa gam yemicem. :KK14: bizim sorumluluklarımız bitmiyo ev işi yemek bulaşık pazar market alışverişi kart borçları ft lar vs.

İşte... Geldiğinde misafir gibi davranmayı bilecek kim olursa olsun. Ben annem gibi göremem kimseyim görmekte zorunda değilim dimi. Kimse kimseye akrışamaz. Ama biliyor musun bu tamamen erkeğin elinde. Benim abim anneme şimdiden söylüyor başka ilde olsan neyse ama anne istanbulda olursak gelirsin gidersin sonra huzursuzluk olur diyor annemde kalmaz zaten. Ki bende engel olurum....

dişini fırçalamayan erkek kadar iğrenç bir erkek tipi daha yok sanırım bende kocamın diş fırçaladığını 5 senedir 1-2 kere gördüm oda benim zorumla gerisini siz düşünün artık 24 ayar altın gibi dişleri var maşallah
o yüzden 5 senedir hiç öpüşmedik midem kalkıyo adamın ağzından vantuz gibi ıyyyyyyyy

sen birde benimkinin dişlerini gör. ayda bir iki kere fırça girer o ağıza oda önemli bir toplantısı varsa. benim için asla değil. oysaki ben öyle agzı olan biriyle deil evlenmek çıkmazdım bile. demek ki büyük konuşmuşum

[sıze=3]size bir soru sizceeeee eşe face msn mail şifresi vermek zorundamıyız ???? :KK53:[/sıze]

Hayır tabi ki

Kişiler birbirine saygı duymak zorunda

Çok çocukça ' sen bana face/msn şifreni ver, bende sana '

Bu neyin güvensizliği

Hadi diyelim şifreler verildi.. O zamn güven tam mı yani ? Yapacak olan her yerde yapamaz mı ? Gerek sahte profil gerekse dışarıda yalnız olduğu zamanlarda..

Bunların 2 aymış daha ve sabahlrı fırçalıyomuş adam akşamları fırçalamıyormuş

Senin ki olayı aşmış :KK53: Allah sabır versin.. :KK9:

Hayır tabi ki

Bu neyin güvensizliği

Hadi diyelim şifreler verildi.. O zamn güven tam mı yani ? Yapacak olan her yerde yapamaz mı ? Gerek sahte profil gerekse dışarıda yalnız olduğu zamanlarda..

Bunların 2 aymış daha ve sabahlrı fırçalıyomuş adam akşamları fırçalamıyormuş

Senin ki olayı aşmış :KK53: Allah sabır versin.. :KK9:

saol canım. bide diyoki öpünce niye siliyon yüzünü
diyorum leş gibi kokuyo ağzın ama yok anlamıyo odun işte bide bana kızıyo macunu çok çabuk bitiriyomuşum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sen birde benimkinin dişlerini gör. Ayda bir iki kere fırça girer o ağıza oda önemli bir toplantısı varsa. Benim için asla değil. Oysaki ben öyle agzı olan biriyle deil evlenmek çıkmazdım bile. Demek ki büyük konuşmuşum

amannnnnnnnnnn o zaman yaklaşmayın yaaaaaaaa bacımmmm sizdeeeee diş fırçalanmazmı bacım yaa aman yarabbim yaaaaa:KK53:

o kadar calısıyoruz yıne calısmadı oluyo gercekten calısmıyımde gorsun :KK14:

Hayır tabi ki

Bu neyin güvensizliği

YA BENİ TANIDIĞI ZAMAN BENIM KISMETİM ÇOKDU ACAYİP KISKANIYORDU BENİ :))) SANIRIM ONDAN YAPTIIII :KK52:

X