Sinir bozucu

almadıki zaten bilet falan
Karar vermedi, belki ayın sonunda gider, belki eylülde belli değil yani

[sıze=3]ne istediğini bilmeyen biri işdeeeeee sallaaaaaaaaa

ya kızlar eylul oslada yer gök aşk başlasa bayılıyorum ben o diziye beyaaaaaa astayım yaaaaaaa
[/sıze]

[sıze=3]olmazmı bir derdim var kısmına gri dün canım sıkıldı girdim az allahımmmmmmmm neler var neler oyyyyyyyy koptummmmmmm [/sıze]

hani şu sevdiği adamın karısı hamile olupta
dua edin bebeği düşsün diyenimi kastediyosun cnm

salak oldugu ıcın
way efendım sısteme nakıt gırılcekmıs ndn vadelı gırılmıs satıs .. duzeltılcek bırsey yanı .. ama o kıme sınırlendıyse buyuttu buyuttu..
ben kac gundur borclu musterılerı cıkartıcam dıye kör oldum burda .. ısı takıp etmıyormusum ole dıyo edepsız !
cok sınırlıyım ya .. bırı bırsey deyınce senın ıcın bn bırsey demıyorum aramızda bırsey oldgunu anlamasınlar dıye dıyo
ısıne gelıncede ben hep senı sawunuyorum bundan sonra kendın ugrasırsın mılletle dıyo ..
terbıyesız ya bnde ne yaptında sawundun mal mal konusma dedım ..
ters cıkıncada zoruna gdıyo beyefendının

şu ilk konu açtığındaki konun çok hoşuma gitmişti beyazlık esmerlik koptum walla okuyunca bende baya baya beyaz tenliyimde :)))

aslında o konuyu ben açmamıştım başkası açmıştı
sonra ordan yorum yazmıştım

bi iki gün sonrada bu geyik konusunu açtım, o esmer-beyaz konusundanda bi esmer peşime takıldı taa buralara kadar geldi işte

[sıze=3]yok gı kadının biri demişya kızın biri için 5645 poz denemiş kız...bozuldumu die soruo delricem demiş hahhahahhaahahhahah töbe yarabbim yaaaaaaaa munede pasa uyarı çkemiş hahahahahahahah [/sıze]

patronda çalışmak çok zor ya
kurtulucam inşallah yakında

allah senide kurtarsın cnm

[sıze=3]yok gı kadının biri demişya kızın biri için 5645 poz denemiş kız...bozuldumu die soruo delircem demiş hahhahahhaahahhahah töbe yarabbim yaaaaaaaa mune de paso uyarı çekmiş hahahahahahahah [/sıze]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…