Sinir bozucu

Kızlar işim vardı yazamadım , şimdi yazdıklarınızı okudum..

Bir süre sonra aşk bitiyo mu :KK50: herşey alışkanlığa mu dönüşüyo yani

Ya ne kadar bencil insanlar var hayatta, ablası ile mi oturacakmıs da ablasının aklına uyuyor

uymaya devam ederse ben bu oyunda yokum.
utanmaz kadın üç senedir eşyalarını almadı evimden. atacam kapının önüne o olacak

ousunda boyu 1.90 100 kg
184 cm 104 kg.
birde bana tombul der

bende yok sanıyordum. safmışım megerse. havale ettim gitti zaten. onları da çöpe attım gitti. ousun da işine gelirse. .çokta tın.. oysaki ne saygılı kızdım ben..

ben sinirlenince saygısızlaşıyorum

yolasın geliyo demek ki seviyorsun. sevmesen tepkisiz kalırdın.

ne bilim..bilmiyorum
bende saygısızlaşıyorum. bu ara ailesi hakkında çok atıp tutuyorum sinirleniyor ama eskisi gibi tepkiler veremiyor .. bilemedim[/B][/COLOR]

zamanla kimin ne olduğunu anlıyorsun.. alışkanlık yine oluyor ama aşka mı nefrete mi dönüşür ona esas oğlan yada kız karar veriyor

Son düzenleme:

Bu karşındaki kişiye de bağlı. biz çok bağlı çiftlerdik. Aptal aşık gibiydik. Bak hala çok seviyorum eşimi ama artık tutku yok, eskisi kadar özlemiyorum, arzulamıyorum. Olmasa olmaz belki artık bağlılığa bıraktı bence bizimkisi. Birde yaptıkları, erkekler çok değişiyorlar evlendikten sonra. O eski sevgilimi göremiyorum artık onda. Annem, 40'lı yaşlardan sonra tekrar o bağlılık başlıyor diyor ama bilmiyorum, inanmıyorum. Ben kendimi şartlandırmışım bir kere ben ona bakmak zorundayım, yoksa dışarlarda ölür gider. Ne bilim...

Ya ne kadar bencil insanlar var hayatta, ablası ile mi oturacakmıs da ablasının aklına uyuyor

Fıstığımmmmm seni görnek ne güzellllll ne habersinnnnnn :KK19::KK19:

Herkese göre değişir ama bizde 25 yıllık evliyiz hala aşkımız son sürat ve tutkuyla devam ediyor :nazar::nazar: eşimmin daha fazladır mesela sevgisi her zamanda söyler bunu :KK1:

Bu karşındaki kişiye de bağlı. biz çok bağlı çiftlerdik. Aptal aşık gibiydik. Bak hala çok seviyorum eşimi ama artık tutku yok, eskisi kadar özlemiyorum, arzulamıyorum. Olmasa olmaz belki artık bağlılığa bıraktı bence bizimkisi. Birde yaptıkları, erkekler çok değişiyorlar evlendikten sonra. O eski sevgilimi göremiyorum artık onda. Annem, 40'lı yaşlardan sonra tekrar o bağlılık başlıyor diyor ama bilmiyorum, inanmıyorum. Ben kendimi şartlandırmışım bir kere ben ona bakmak zorundayım, yoksa dışarlarda ölür gider. Ne bilim...

Sorunlarımız filan mı acaba aranızda :26: kaç yıllık evlisiniz bide

zamanla kimin ne olduğunu anlıyorsun.. alışkanlık yine oluyor ama aşka mı nefrete mi dönüşür ona esas oğlan yada kız karar veriyor

İnşallah aşka dönüşür hepimizin ki :44:

En çok sana şaşırdım zaten Tinylove.. Bilmiyorum yaa sevgili dönemlerindeki gibi olunmuyor elbette ama huy olarak değişiklik oluyor mu ki yıllar geçince ? Zorunluluk olarak görmende ki sebep nedir ? Ona bakmazsam dışarıda ölür derken..

Kafam karıştı iyice :44:

nadiş sen gebzedemsiin baciii kız varya çarşıda felanmı çalışıyorsun belkide ben senş tanıom ha:KK52:

evet bacişkom gebzedeyım .. belkıde yanından gecıyorum kız carsıda fılan ..
ama carsıda degılım ben .. sen carsıdamı calsııyorsun

X