Sinir bozucu

yaşasın öğle arası oldu çok şükür ben azcık şekerleme yapcam kızlar çok uykusuzum görüşürüz iyi sohbetler :)))

kıskandım ya
benimde uykum var :KK47:

aynı durumdayız sanırım. kafam karışık benim de. umarım hepimiz için iyi olan şey olsun.
aslında boşanıp anasını ablasını sevindirmekte istemiyorum. anasından kalan bir yeri satmışlardı eşime bir miktar para kalacaktı ev alınması gündemdeydi.bir gün geldi dedi ki ev alacam ama anamın üstüne yapacam. bende dedim ki ev olsun kira vermeyelim de kimin üstüne olursa olsun. güya tok gözlüyüm ya. salakmışım.. şimdi anlıyorum dertlerini.. benim kamil hayatta böle bişiyi düşünemez ablasıdır onun aklına bunu sokan. yani ilerde boşanırsanız sportmen evin yarısına konamasın anamın parası ile alındı dedi kesin. allahlarından bulsunlar ama benden de bulacaklar artık. enayi kedi öldü

benim ailesiyle hiç bi sıkıntım yok bi tek görümcem işte, güya şakayla karışık böle şeyler söyledi
kıskançıktan işte :KK1::KK1::KK1:

ablası sokmuştur aklına kesin, sırf boşanırsanız yarısını sen alma diye... allaha havale et, işin zor.. :KK19:

Seni çok iyi anlıyorum carrie. Artık sevgi yerine mecburiyetler var. Geçen gün düşünüyorum ayrılsam n'olcak ki? Başka biri nasıl girecek hayatıma ben nasıl alışacağım gene aynı şeyler yaşanacak. Yani kadınlar özellikle kendilerini erkeklere eşlerine odaklıyorlar buda bir süre sonra vazgeçilemez bir bağlılık oluşturuyor. Tıpkı şuanda yaşadığımız gibi. Aslında seviyorsun ama eskisi gibi değil. Tutku kalktı ortadan.

bilmiyorum ki
gıcık kaptım ben ona
dövesim geliyor saçını başını yolasım geliyo
başka bişi yok kafamda şu anda yani :KK1:

uzulmeyın bacılar ya :KK43:
walla dovmeye gelcem kocalarınızı carrıe sen nerede oturuyon kız
istanbulda cnm :KK56:

Konuştular adam tınlamıyor ki aramaısn beni diyor bu kadar işte...

Benim ki küste olsa yırtar üstümden çıkartır gene de:KK36:

o benden korkuyor
çünkü bana öyle birşey yaparsa çok kötü tepki veririm, yani küsken bana böle tripler yapamaz..
uykusunda sünnet ederim onu

sportmen kedı gorumceyı bana yolla sacını basını yolayım onun

gosb damı:KK42: ben gosbdayım :KK31:
gosb bize uzak.

benim ailesiyle hiç bi sıkıntım yok bi tek görümcem işte, güya şakayla karışık böle şeyler söyledi
kıskançıktan işte :KK1::KK1::KK1:
ablası sokmuştur aklına kesin, sırf boşanırsanız yarısını sen alma diye... allaha havale et, işin zor.. :KK19:
bende yok sanıyordum. safmışım megerse. havale ettim gitti zaten. onları da çöpe attım gitti. ousun da işine gelirse. .çokta tın.. oysaki ne saygılı kızdım ben..

bilmiyorum ki
gıcık kaptım ben ona
dövesim geliyor saçını başını yolasım geliyo
başka bişi yok kafamda şu anda yani :KK1:

yolasın geliyo demek ki seviyorsun. sevmesen tepkisiz kalırdın.

hangı okul kız yazıver ozelden

şaka yapıyorum yahu:KK1:

X