Sinir bozucu

uykum gelıyo acım + ıstanblue ıcmek ıstıyorum ne olacak bnm bu halım of offfffff:26:

sportmen kedı gorumceyı bana yolla sacını basını yolayım onun

allah yolsun onu. boşverin yahu konuyu değiştirelim.
yaşasın cuma ..
$tgif.jpg

aynı durumdayız sanırım. kafam karışık benim de. umarım hepimiz için iyi olan şey olsun.
aslında boşanıp anasını ablasını sevindirmekte istemiyorum. anasından kalan bir yeri satmışlardı eşime bir miktar para kalacaktı ev alınması gündemdeydi.bir gün geldi dedi ki ev alacam ama anamın üstüne yapacam. bende dedim ki ev olsun kira vermeyelim de kimin üstüne olursa olsun. güya tok gözlüyüm ya. salakmışım.. şimdi anlıyorum dertlerini.. benim kamil hayatta böle bişiyi düşünemez ablasıdır onun aklına bunu sokan. yani ilerde boşanırsanız sportmen evin yarısına konamasın anamın parası ile alındı dedi kesin. allahlarından bulsunlar ama benden de bulacaklar artık. enayi kedi öldü

Ya ne kadar bencil insanlar var hayatta, ablası ile mi oturacakmıs da ablasının aklına uyuyor

bende yok sanıyordum. safmışım megerse. havale ettim gitti zaten. onları da çöpe attım gitti. ousun da işine gelirse. .çokta tın.. oysaki ne saygılı kızdım ben..

ben sinirlenince saygısızlaşıyorum

yolasın geliyo demek ki seviyorsun. sevmesen tepkisiz kalırdın.

ne bilim..bilmiyorum

şaka yapıyorum yahu:KK1:
[/QUOTE]

carrie renk değiştirebilirsin

gedizde renkli oldu artık. üzülmiycek.

ayarladım herşeyi:KK47:

tamam cnm :KK1:

Kendini kaybediyorsun ous napıyor peki o zamanlarda

hiçbişi... rahatlıycaksan yol saçımı, zaren 2 tel saçım kaldı diyor

Gosp nedir?

15 15 15

bilmemki :26: