Sinir bozucu

Babamda agresiftir aslında.. bu yüzden çekinmiş belli bile etmemiş ablam..

Yoldayken annemi aramış durumu anlatmıştım , annem kısmen biliyormuş.. Babamda o gün benimle birlikte öğrendi ve şaşırdı elbette.. İdeal damat profili çizmişti çünkü..

Oldukça kızdı babam , o şahısın özrünü bile dinlemedi..

Psikolojik sorunlu ise tedavi olmasını ve artık sorunları öğrendiğini , ablamın yalnız olmadığını.. Ablam barışmayı kabul ederse bile artık uzakta oturmalarına müsade etmeyeceğini söylemiş.. ( eskiden babamlara yakın oturuyorlarken bi sorunları yokmuş ablamın dediğine göre , şimdi 1 saat uzaklıktalar ve ben o gün ablamı almaya giderken bile akla karayı seçtim pek merkezi bir yer değil )

enıste bey kendını nasıl savunuyor pekı derdı neymıs

kızlar oruc tutuyormusunuz?

Ben tutmuyorumm

Babamda agresiftir aslında.. bu yüzden çekinmiş belli bile etmemiş ablam..

Yoldayken annemi aramış durumu anlatmıştım , annem kısmen biliyormuş.. Babamda o gün benimle birlikte öğrendi ve şaşırdı elbette.. İdeal damat profili çizmişti çünkü..

Oldukça kızdı babam , o şahısın özrünü bile dinlemedi..

Psikolojik sorunlu ise tedavi olmasını ve artık sorunları öğrendiğini , ablamın yalnız olmadığını.. Ablam barışmayı kabul ederse bile artık uzakta oturmalarına müsade etmeyeceğini söylemiş.. ( eskiden babamlara yakın oturuyorlarken bi sorunları yokmuş ablamın dediğine göre , şimdi 1 saat uzaklıktalar ve ben o gün ablamı almaya giderken bile akla karayı seçtim pek merkezi bir yer değil )

Kadınların yanlız olmadığın öğrensin kocalarrr yoksa tepelerine biniyorlarr maalesef :KK14: babnın öğrenmes,de çok çok iyi olmuş damatta ayağını denk alsın artık

pazar günü kaldığım yerden devam edicem nadyacım.

iki hafta sonra da bayram zaten.

yaşasın kayınvalidemlere gitme zamanı.

hoşgeldin svdsvd. üzüntülü takılıyoruz bugün.

bende mecburi ara verdim bitince devam oruca

hoşbulduk nihil naptın bakımm

niye üzüntülü noldu ki :26:

yok aşkitom ben gosb dayım :)))):KK52:

kız sen evlımısın bekar mı kac yasındasın carsıya gelde gorusek
pazar günü kaldığım yerden devam edicem nadyacım.

iki hafta sonra da bayram zaten.

yaşasın kayınvalidemlere gitme zamanı.

hoşgeldin svdsvd. üzüntülü takılıyoruz bugün.

nıcın bıraktın ozel gunmu ..
bende tutmuyom

kızlar ortadan dalıyorum gibi oldu ama konuları okuyamadım...azıcık da forumlara takılın bacişkolar :KK60: zaten sinirlendim,yöneticiye de mesaj attım!

enıste bey kendını nasıl savunuyor pekı derdı neymıs

Bilerek yapmıyormuş.. Hepsi şakayla ya da sinirleymiş..

Babamda böyle şaka olmaz demiş.. zaten askerde ikende psikolojik tedavi görmüş ama bunu ablamdan ve bizimkilerden gizlemiş..

Tedavi görmek kötü birşey değil ama gizlemek kötü olmuş.. Ve tedavisini yarı da bırakması bu noktaya gelmelerine sebep..

kızlar ortadan dalıyorum gibi oldu ama konuları okuyamadım...azıcık da forumlara takılın bacişkolar :KK60: zaten sinirlendim,yöneticiye de mesaj attım!

bacıskom sen nıye sınırlenıyon kız bırak babası evden mı kovmus napıyosa yapsın sen gel takıl bıze

Bilerek yapmıyormuş.. Hepsi şakayla ya da sinirleymiş..

Babamda böyle şaka olmaz demiş.. zaten askerde ikende psikolojik tedavi görmüş ama bunu ablamdan ve bizimkilerden gizlemiş..

Tedavi görmek kötü birşey değil ama gizlemek kötü olmuş.. Ve tedavisini yarı da bırakması bu noktaya gelmelerine sebep..

savunması bıle ıgrenc ya ne yapıyormus pekı

bende mecburi ara verdim bitince devam oruca

hoşbulduk nihil naptın bakımm

niye üzüntülü noldu ki :26:
bıraktığın gibiyim balım.

dert keder kahır konuşuyoruz.

carrie hala küs ousuyla
tiny birikmiş
benim ousta memesini küçülme operasyonu yapçakmış
tinyninki saç ekletçekmiş
süslüyolar kendilerini

kız sen evlımısın bekar mı kac yasındasın carsıya gelde gorusek

nıcın bıraktın ozel gunmu ..
bende tutmuyom
aylık periyodik döngü güzellik ondan bu ara.

Güzel, çirkin, şişman, zengin, fakir.. dünyadaki tüm kadınların tek bir ortak derdi vardır: 'Giyecek hiçbir şeyimiz yok' !

Gidin şimdi alışveriş yapın, dağılınnn ....

Kazen buradaydı haberiniz olsun !

bıraktığın gibiyim balım.

dert keder kahır konuşuyoruz.

carrie hala küs ousuyla
tiny birikmiş
benim ousta memesini küçülme operasyonu yapçakmış
tinyninki saç ekletçekmiş
süslüyolar kendilerini

aylık periyodik döngü güzellik ondan bu ara.

nıhıloşşş nıçün benım hakkımdada yorum yapmamıssın kısıom bak amaaa

Güzel, çirkin, şişman, zengin, fakir.. dünyadaki tüm kadınların tek bir ortak derdi vardır: 'Giyecek hiçbir şeyimiz yok' !

Gidin şimdi alışveriş yapın, dağılınnn ....

Kazen buradaydı haberiniz olsun !

ıkı lafın belını kırıyoz surda ayırma bızı kazen

X