Sinir bozucu

:KK60::KK60:

evet bir ara canıma tak demişti. kesin karar vermiştim. aileme de çıtlatmıştım. ev bile bakmıştım. yalvar yakar süre ver dedi bana. bende verdim. ama asla eskisi gibi değilim. seviyor musun beni diyor bilmiyorum diyorum. gerçekten bilmiyorum da. belki de seviyorumdur. ona baglı artık herşey. gözümü karartırsam en sonuna kadar giderim. bunu görmesi lazımdı.

benimki istemiyo
olursam olayım sanane diyor, sanki bi dahamı evlenicem kime beğendiricem kendimi ben rahatsız değilim diyo ama kel dediğimdede içi gidiyodur eminim, belli etmesede

görümceni naptınız

Yok benim ki kendine çok özen gösterir. Takıntılıdır. Bir de ailesi de dahil Tiny gibisi seni bir daha bulşmaz diyorlar aslında çok korkuyor carrie kaybetmekten beni. Görümcem bizimle. Haftaya gidecek sanırım. Sıkılıyor o da. Akşama kadar evde yalnız.

seloş yanlıs yapmıssın ıste canım benım erkeklere yuz verınce ıyı olmuyo maalesef

Yok benim ki kendine çok özen gösterir. Takıntılıdır. Bir de ailesi de dahil Tiny gibisi seni bir daha bulşmaz diyorlar aslında çok korkuyor carrie kaybetmekten beni. Görümcem bizimle. Haftaya gidecek sanırım. Sıkılıyor o da. Akşama kadar evde yalnız.

hallettinizmi sorunu
konuştumu ous o adamla?

yaşasın öğle arası oldu çok şükür ben azcık şekerleme yapcam kızlar çok uykusuzum görüşürüz iyi sohbetler :)))

zaman göstericek işte..... inş senin için ii olan olur

valla banada şimdi birisi sorsa ousu seviyomusun diye bilmiyorum derim
gerçekten bilmiyorum şu anda..kafam karışık

aynı durumdayız sanırım. kafam karışık benim de. umarım hepimiz için iyi olan şey olsun.
aslında boşanıp anasını ablasını sevindirmekte istemiyorum. anasından kalan bir yeri satmışlardı eşime bir miktar para kalacaktı ev alınması gündemdeydi.bir gün geldi dedi ki ev alacam ama anamın üstüne yapacam. bende dedim ki ev olsun kira vermeyelim de kimin üstüne olursa olsun. güya tok gözlüyüm ya. salakmışım.. şimdi anlıyorum dertlerini.. benim kamil hayatta böle bişiyi düşünemez ablasıdır onun aklına bunu sokan. yani ilerde boşanırsanız sportmen evin yarısına konamasın anamın parası ile alındı dedi kesin. allahlarından bulsunlar ama benden de bulacaklar artık. enayi kedi öldü

zaman göstericek işte..... inş senin için ii olan olur

valla banada şimdi birisi sorsa ousu seviyomusun diye bilmiyorum derim
gerçekten bilmiyorum şu anda..kafam karışık

Seni çok iyi anlıyorum carrie. Artık sevgi yerine mecburiyetler var. Geçen gün düşünüyorum ayrılsam n'olcak ki? Başka biri nasıl girecek hayatıma ben nasıl alışacağım gene aynı şeyler yaşanacak. Yani kadınlar özellikle kendilerini erkeklere eşlerine odaklıyorlar buda bir süre sonra vazgeçilemez bir bağlılık oluşturuyor. Tıpkı şuanda yaşadığımız gibi. Aslında seviyorsun ama eskisi gibi değil. Tutku kalktı ortadan.

aynı durumdayız sanırım. kafam karışık benim de. umarım hepimiz için iyi olan şey olsun.
aslında boşanıp anasını ablasını sevindirmekte istemiyorum. anasından kalan bir yeri satmışlardı eşime bir miktar para kalacaktı ev alınması gündemdeydi.bir gün geldi dedi ki ev alacam ama anamın üstüne yapacam. bende dedim ki ev olsun kira vermeyelim de kimin üstüne olursa olsun. güya tok gözlüyüm ya. salakmışım.. şimdi anlıyorum dertlerini.. benim kamil hayatta böle bişiyi düşünemez ablasıdır onun aklına bunu sokan. yani ilerde boşanırsanız sportmen evin yarısına konamasın anamın parası ile alındı dedi kesin. allahlarından bulsunlar ama benden de bulacaklar artık. enayi kedi öldü

saçma şeyler yüzünden
benim sinirimi oynattı kısacası :KK14:

uzulmeyın bacılar ya :KK43:
walla dovmeye gelcem kocalarınızı carrıe sen nerede oturuyon kız

X