Sinir bozucu

nerelerdesin bakem
göremiyorum seni hiç
ne işler çeviriyosun :KK3:

Yok be canım bir iş çevirmiyorum :KK53:

Tatile çıkıcam onun hazırlıklarıyla organizasyonuyla uğraşıyorum şekerim :KK76:

Birde artık "bir derdim var" köşesi benim psikolojimi bozmaya başladı :KK53: Baktım paranoyak oluyorum, dedim arada bir girim :KK53:

Yok be canım bir iş çevirmiyorum :KK53:

Tatile çıkıcam onun hazırlıklarıyla organizasyonuyla uğraşıyorum şekerim :KK76:

Birde artık "bir derdim var" köşesi benim psikolojimi bozmaya başladı :KK53: Baktım paranoyak oluyorum, dedim arada bir girim :KK53:

ne gaddaaaa güzel bende istiyorum tatilll :KK3: :KK3: :KK3:

nereye gidicen :KK1:

ama bir derdim vr köşesininde tadı bi başka yaw :KK53:

siz çatlayın ben tatilimi yaptım geldim :KK37:

şöye cumartesi gününe yakışan bi konu da yok ki :KK14:

ooooooooooo burada kimler varmışşşşş

ben de geldim.. biraz kafa dağıtayım.. hep kaynana muhabbeti canıma yetti.. güneş gözlüklerimi çıkarıp hayata renkli bakmak istiyorum.

ha bu carrie den oğreneceğum çok şey var daaa

siz çatlayın ben tatilimi yaptım geldim :KK37:

şöye cumartesi gününe yakışan bi konu da yok ki :KK14:

yaratalım, yeterki sen iste :KK60:

ooooooooooo burada kimler varmışşşşş

ben de geldim.. biraz kafa dağıtayım.. hep kaynana muhabbeti canıma yetti.. güneş gözlüklerimi çıkarıp hayata renkli bakmak istiyorum.

ha bu carrie den oğreneceğum çok şey var daaa

hoşgeldin canım..valla bende bıktım aslında bu kaynana muhabbetlerinden :KK1: ama çoğu zaman iş eşte bitiyor işte..

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
:95::95::95::95::95::95:

:KK3:

bazı insanları sarımsaklasaktamı saklasak, yoksa bir kaşık suda boğupta mı rahatlasak? :44:

Noldu şekerim, yine Kamil'e mi sinirlendin :KK53:

yok, canım acayıp sıkkın
hiç sorma yaaa
bıktım artık vallahi bıktım
bu sesimden dolayı çok sıkıntı yaşıyorum
sesim acayip ince, özelliklede telefonda çok ince çıkıyor, zannedersinki 5 yaşında çocuğum

bazen işyerinde telefonda konuşuyorum resmen kafa yapıyolar benle......

bazen açıyorum telefonu yavrucum daha büyük birileri yokmu orda diyolar böyle acınacak bi sesle, sanki şirket çoluk çocuk işe alıyomuş gibi, bende evine bakan zavallı bir çocukmuşum gibi..

sigarada içiyorum, sesim bi türlü kalınlaşmıyor yaa
çoğu insan yavrucum diyo bana telefonda, kaç defa sinirlendim sert cevaplar verdim özür falan diliyolar sonra ama yeni yeni insanlarla görüştüğümde her seferinde izah etmek zorunda kalıyorum.
kaç yaşındasın diyolar bana falan... 30 diyorum inanmıyolar.. :KK14:

normaldede sesim çok ince çıkar.
dün akşam bi dükkana girdim, anneme saç boyası alacaktım, saç boyalarına bakıyordum, tezgahtar kız geldi yanıma, ben baktım baktım sonra şu renk yok mu dedim? ağzımı açtığım gibi kız ayyyyyy diye çığlık attı, ne oluyor dedim, hiç dedi..... gülmeye başladı

kamile soruyorum sesim çok mu ince diyorum yoooo sesin normal diyor, ee o zaman niye herkesin tepkisi böyle??

Son düzenleme:
yok, canım acayıp sıkkın
hiç sorma yaaa
bıktım artık vallahi bıktım
bu sesimden dolayı çok sıkıntı yaşıyorum
sesim acayip ince, özelliklede telefonda çok ince çıkıyor, zannedersinki 5 yaşında çocuğum

bazen işyerinde telefonda konuşuyorum resmen kafa yapıyolar benle......

bazen açıyorum telefonu yavrucum daha büyük birileri yokmu orda diyolar böyle acınacak bi sesle, sanki şirket çoluk çocuk işe alıyomuş gibi, bende evine bakan zavallı bir çocukmuşum gibi..

sigarada içiyorum, sesim bi türlü kalınlaşmıyor yaa
çoğu insan yavrucum diyo bana telefonda, kaç defa sinirlendim sert cevaplar verdim özür falan diliyolar sonra ama yeni yeni insanlarla görüştüğümde her seferinde izah etmek zorunda kalıyorum.
kaç yaşındasın diyolar bana falan... 30 diyorum inanmıyolar.. :KK14:

normaldede sesim çok ince çıkar.
dün akşam bi dükkana girdim, anneme saç boyası alacaktım, saç boyalarına bakıyordum, tezgahtar kız geldi yanıma, ben baktım baktım sonra şu renk yok mu dedim? ağzımı açtığım gibi kız ayyyyyy diye çığlık attı, ne oluyor dedim, hiç dedi..... gülmeye başladı

kamile soruyorum sesim çok mu ince diyorum yoooo sesin normal diyor, ee o zaman niye herkesin tepkisi böyle??

Canım, seninki kadar olmasa da benim de sesim ince. Bazen o tiki kızlar var ya ağızlarının lastiği gevşemiş gibi konuşanlar hani, bazen onlar gibi çıkıyor sesim tabi sonra dan anlıyorum kafamı duvarlara vuruyorum, Allah beni kahretmesin diye.. Ayrıca sigara ses kalınlığı yapmıyor güzelim, bende sigara içiyorum ama sesle alakası yok..

Bu durumda yapılacak maalesef bir şey yok canım.. :26: Üzme kendini, seninle dalga geçenleri üz :KK53:

Canım, seninki kadar olmasa da benim de sesim ince. Bazen o tiki kızlar var ya ağızlarının lastiği gevşemiş gibi konuşanlar hani, bazen onlar gibi çıkıyor sesim tabi sonra dan anlıyorum kafamı duvarlara vuruyorum, Allah beni kahretmesin diye.. Ayrıca sigara ses kalınlığı yapmıyor güzelim, bende sigara içiyorum ama sesle alakası yok..

Bu durumda yapılacak maalesef bir şey yok canım.. :26: Üzme kendini, seninle dalga geçenleri üz :KK53:

bazen görümcemde taklidimi yapıyo ya
hasta oluyorum :KK47:

X