Sinir bozucu

smiley çok iyi oluyor ama mutlaka ayarlarından kapatılmıştır nispet değilde şimdi elimde o yüzden:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kullanıcı Kontrol Paneline tıkladığında solda Ayarlarım Penceresi var.Ordan Hesabım kısmından Seçenekleri Düzenle de.Açılan sayfada Çeşitli Seçenekler kısmı var altta ordan mesaj edidörünü standart editör yaparsan smileyleri görebilirsin şekerim :KK34:

Kullanıcı Kontrol Paneline tıkladığında solda Ayarlarım Penceresi var.Ordan Hesabım kısmından Seçenekleri Düzenle de.Açılan sayfada Çeşitli Seçenekler kısmı var altta ordan mesaj edidörünü standart editör yaparsan smileyleri görebilirsin şekerim :KK34:

helall kybele :KK9:

Ay çok teşekkür ederim sonunda oldu :KK16: çok kurcaladım ama bulamamıştım , tekrar teşekkürler :KK9:

Bende yeniyim diye smiley koyma hakkım yok sanıyordum , herşeyi ücretli üyelikler yapıyor ya :KK1:

Ahh canım yaa :KK53:

Tatile gittim valla şekerim ve döndüm yanmış bir şekilde :KK53:

Ama sen yine banlanmışsın ya, ben yokken neler yaptın KK ya :26:

merhaba ebruş... :KK14: ojgeldin....

ben bişi yapmadım ki
o yüzden küstüm, kazene çok küstüm

merhaba ebruş... :KK14: ojgeldin....

ben bişi yapmadım ki
o yüzden küstüm, kazene çok küstüm

Hoşbulduk canım, sende hoşgeldin..Kızlar bir türban konusu yüzünden banlanmış olabileceğini söylediler, bende baktım konuya ve buldum. Ama banlancak kadar bir şey söylediğini düşünmüyorum bende. Neden öyle yaptılar ki :26:

Hoşbulduk canım, sende hoşgeldin..Kızlar bir türban konusu yüzünden banlanmış olabileceğini söylediler, bende baktım konuya ve buldum. Ama banlancak kadar bir şey söylediğini düşünmüyorum bende. Neden öyle yaptılar ki :26:

evet, o konu yüzünden banlandım
hadi cevap ver, o pantolon darmı değilmi, cevap verde konu kapansın dediğim için banlandım
hemide 8 gün :KK14:

adaletsizlik bu

kız devamlı bana şey diyordu, sen utanmıyormusun hakaret etmeye falan, ki ben hakaret etmedim bile sadece bi soru sordum
ama kazen beni sevmiyor o yüzden attı beni çürük bir diş gibi :KK5:

evet, o konu yüzünden banlandım
hadi cevap ver, o pantolon darmı değilmi, cevap verde konu kapansın dediğim için banlandım
hemide 8 gün :KK14:

adaletsizlik bu

kız devamlı bana şey diyordu, sen utanmıyormusun hakaret etmeye falan, ki ben hakaret etmedim bile sadece bi soru sordum
ama kazen beni sevmiyor o yüzden attı beni çürük bir diş gibi :KK5:

Evet, aksine kız senin üstüne gelmiş, o yazdığını da gördüm. Ben kızın tarzını beğendim, hoş giyinmiş kendine yakıştırmış ama bunu neden polemik haline getirdiler onu anlamadım. Sorulan basit bir soruya basit bir şekilde cevap verilebilir sonuçta.. :KK31:

Evet, aksine kız senin üstüne gelmiş, o yazdığını da gördüm. Ben kızın tarzını beğendim, hoş giyinmiş kendine yakıştırmış ama bunu neden polemik haline getirdiler onu anlamadım. Sorulan basit bir soruya basit bir şekilde cevap verilebilir sonuçta.. :KK31:

evet, basit bir cevap verebilirdi ama üstüme üstüme geldi
ben sakinliğimi korudum, hakarette etmedim, küçük düşürücüde
ve o resim madem oraya eklenmişse, olumlu yada olumsuz yorumlara açıktır demektir
bende beğendim aslında, pantolon fena değildi :KK53:

ha bu arada sonradan ben yine okudum yorumları, banlandıktan sonra, başka kıyafetlerle ilgili konuşuyolardı başka bi tane pantolon resmi koymuşlar, benimle kavga edenlerde şey yazmışlar, yaa pantolon güzel ama çok dar, tesettürlü bayanlar dikkat çekmemeli, renkli giyinmemeli falan filan
yani benim sözüme geldiler ama iş işten geçmişti, beni kovdurmuşlardı bile :KK1:

Son düzenleme:
X