Sinir bozucu

kapattılar maalesef :KK14:

yok, eşimle hayatta kavga etmem, ben bağırırım o susar, buda kavga sayılmaz, yani eşim kavgacı birisi değil :nazar:

sen geldin konu kapandı :KK1:

evet bencede kapatılmaması gerekiyordu, çünkü bunlar gündem haberleri, yani bu olaylar yaşanıyor ve direkt bizim hayatımızı etkiliyor. her ne kadar tartışmalarda yaşansa bu tür konularda, aşırıya kaçanlar banlanmalı ve konular açık kalmalıdır

aynen bence de cnm... Böyle giderse çok değil 10 sene sonra sindirilimiş akdınlar olacağız:KK53:

kapattılar maalesef :KK14:

yok, eşimle hayatta kavga etmem, ben bağırırım o susar, buda kavga sayılmaz, yani eşim kavgacı birisi değil :nazar:

sen geldin konu kapandı :KK1:

evet bencede kapatılmaması gerekiyordu, çünkü bunlar gündem haberleri, yani bu olaylar yaşanıyor ve direkt bizim hayatımızı etkiliyor. her ne kadar tartışmalarda yaşansa bu tür konularda, aşırıya kaçanlar banlanmalı ve konular açık kalmalıdır

Uğursuz muyum kız ben, ben gelince konu kapanıyo :KK53:

Ya kızlar tartışmanın dozu bir yerden sonra fena kaçıyor biliyorsunuz ki, tabi ki gündem konuları ama olay farklı yerlere gidebiliyor.. Bende sizle aynı görüşteyim fakat baştan önlem almakta fayda da olabilir.. :26:

Carrie, ya bak ben sana sormayı unutuyorum hep, sen hangi takımlısın canım? :KK53:

Uğursuz muyum kız ben, ben gelince konu kapanıyo :KK53:

Ya kızlar tartışmanın dozu bir yerden sonra fena kaçıyor biliyorsunuz ki, tabi ki gündem konuları ama olay farklı yerlere gidebiliyor.. Bende sizle aynı görüşteyim fakat baştan önlem almakta fayda da olabilir.. :26:

bende hep akşam konularını kaçırıyorum ya, artık akşamları tv seyredip yemek yemesemde forumamı girsem napsam :26:

selam kızlar napıyorsunuz?

takılıyoruz buralarda :KK24:

güzelmiş, parfümün adı ne? :KK3:
ben bu aralar cacharelden noa kullanıyorum

Carrie, ya bak ben sana sormayı unutuyorum hep, sen hangi takımlısın canım? :KK53:

ben ölümüne dişi kartalım yani ayıp ediyorsun ebruş, sence benim gibi birine başka takım yakışırmı?
aslında gıcık fb de yakışabilir :KK14:

eşimin yanındada hamsisporluyum

ben ölümüne dişi kartalım yani ayıp ediyorsun ebruş, sence benim gibi birine başka takım yakışırmı?
aslında gıcık fb de yakışabilir :KK14:

eşimin yanındada hamsisporluyum

O da güzelmiş ama lütfen Fenerbahçeme gıcık deme.. :KK53:

O da güzelmiş ama lütfen Fenerbahçeme gıcık deme.. :KK53:

nedense bu takımı çok uyuz buluyorum ama bilmiyorum niye :KK55:
yani sanki fenerliler böyle çok gıcık, sinir bozucu insanlarmış gibi :KK9:

işyerinde bi abi var, çok mülayim biri, geçen fb olduğunu öğrendim şaşırdım
abi ya hiç yakıştıramadım sana, sende böyle cimbomlu tipi var dedim :KK52:

Ben sinir bozucumuyum kız ayrıca gıcık gibi bir halim mi var :KK53: Sen yanlış tanımışın fenerlileri canım benim, o dediklerin gslilere ait özellikler :KK53:

Ben sinir bozucumuyum kız ayrıca gıcık gibi bir halim mi var :KK53: Sen yanlış tanımışın fenerlileri canım benim, o dediklerin gslilere ait özellikler :KK53:

ee canım bu konuda olduğuna göre demek ki sendede var birşeycikler, :KK53: geleceğin parlak yani gıcıklık konusunda :KK53:

nerdesiniz yaa

canım sıkıldı ders çalışmam lazım bu havada çalışamıyorum :18:

ahanda geldim
ben takip etmekte zorlanıyorum bazen forumu :KK1:
en kolay beğeni geldiği zaman bana hemen dalıyorum konuya:KK9:

bi beğeni atıpta bi işaret gönderin bana biz burdayız diye yoksa benim kafa uçuyor başka yerlere :KK33:

bi konuya bakıyorum şimdi, biraz çelişkili ifadeler var
sanırım sahte konu.. :KK53:

Son düzenleme:
ahanda geldim
ben takip etmekte zorlanıyorum bazen forumu :KK1:
en kolay beğeni geldiği zaman bana hemen dalıyorum konuya:KK9:

bi beğeni atıpta bi işaret gönderin bana biz burdayız diye yoksa benim kafa uçuyor başka yerlere :KK33:

bi konuya bakıyorum şimdi, biraz çelişkili ifadeler var
sanırım sahte konu.. :KK53:

hangi konu :18:

X