Şimdi ki Aklım Olsa....

şimdiki aklım olsa...asla onun ailesinden kimseyle tek kelime muhabet bile etmezdim.uzak dururdum..
kardeşine bukadar değer verip beni böyle küçük düşürmesine izin vermezdim..

onu daha çok öper sarılırdım..yanıma gelemiyor diye üzüldüğümü belli etmezdim..onun hakkında kötü konuşan kimseyi ona demezdim,o doğruları bilmeyi haketmiyordu..ona bukadar dürüst olmazdım..her kız bayan gibi pembe yalanlarım olurdu..o mutlu olurdu...dürüst olmamı haketmiyordu,keşke herşeyimi onla paylaşmasaydım,hatalarımı bile..

şimdiki aklım olsa....hayata en kısa yoldan atanırdım..türkçe ögretmenliği okuyacagım diye 3 yılı öss ye hazırlanarak gecirmezdim.. o güzelim yıllarım boşa gitti..:KK43:(( ilk sene 2 yıllık sağlıkla ilgili bir bölüm yazar gider okurdum ..

Eşimin ailesine olduğundan daha fazla değer vermezdim..Samimiyet kurmazdım arada ki sınırı perdeyi korurdum..Geç olsada yaptım herkes arkamdan konuşuyor karşımda fısır fısır ama Rabbim büyük Ona haval ediyorum..

şimdiki aklım olsa insanlara hakettiklerinden fazla değer vermezdim ve cok güvenmezdimm:eek:lmaz:

şimdiki aklım olsa eczacılığı kazanabilmek için bir yıl daha össye hazırlanırdım o zaman herşey çoook farklı olurdu

şimdiki aklım olsa aşk meşk sevdalarına o kadar takılıp o kadar çok kendimi üzmez o kadar çok vakti boşa harcamış olmazdım, o süreler boyunca oturup bi alana yönelsem şimdiye uzman olmuştum ayol :umursamaz: biz kadınlar çok severiz bu konularda kafaya takmayı, zamanlarımızı heba etmeyi, hiç de haketmediği halde en güzel vakitlerimizi bi tırt için harcamayı..

TİCARET akannehir YERİNE SAĞLIK MESLEĞE GİTSEYDİM AHHHHHH KEŞKE AHHHHH....akannehir

şimdiki aklım olsa şöyle 5 sene önceye bir dönebilsem neler yapmazdımkii..ahh kamelyaa ahhh..neyse bunada şükürr...

şimdiki aklım olsaydı bana 5 sene önce evlenme teklif eden arkadaşımla evlenirdim.keşke geriye dönebilsem

şimdiki aklım olsa hemen ilk yıl üniversiteye kapağı atıyım diye hayallerimden vazgeçmezdim ahh ahh bi yıl daha gider dersaneye adam gibi çalışırdım

Dilimden dökülen her ''keşke'' kelimesi bana tecrübe olarak geri döndü. Yediğim her kazık da 'keşke'yle ödüllendirildi. Peki bitti mi bu ah çekmelerim, hayır. Daha akıllanmama zaman var.
Şimdiki aklım yirmi beş yaşımda olsaydı; kendi paramla edindiğim evi asla almazdım. Yirmi beş yaşındayım ve evim var, sanki çok lazımmış gibi. Benim için erken bir mevsimdi ev almak. Benim gibi araba sevdalısı yüreğinin bir yanı hep dışarılarda olan bir kadının ev sahibi olması düşüncesizce atılmış bir adımdı. Neyse ki geçmişte kaldı ve kurtuldum.

şimdiki aklım olsa lise'den mezun olduğum sene sınavsız geçiş'e başvurup 2 yıllık çocuk gelişimi okusaydım.4 yıllığa da tamamlardım ah ah

İkili ilişilere daha çok önem verirdim. İnsanları kendimden uzaklaştırmazdım. Şimdi bu yaşımda saflık yapmaya meyilli olmazdım.

şimdiki aklım olsa sadece okul ve dershaneden başka sorumlulugumun olmadıgı zamanda deliler gibi çalışır üniversiteyi kazanır ve okurdum.şimdi evilyim açıköğretimde okuyorum.yenide çalışmaya başadım.herşeyy çok daha zor olacak:bbo:

X