silik çizgilere artık inanayım mı bilmiyorum :(

çok saol canım. benim sağ yumurtalığımda ağrı vardı. üşütmüş olduğumu zannediyordum. halada o ağrı duruyor. başkada hiç belirti yoktu. göğüslerim falanda kararmadı. sadece 2 gündür dokununca acıyorlar. birde sabah test yapmak için idrarımı plastik bardağa yaptım ya, ozaman renginin çok koyu olduğunu farkettim. birde dün gece ayaklarım dondu durdu. ondan önceki gecede kendimi çok sıcak hissediyordum. ölçtüm 37.5 tu ateşim. bunlarda hamilelik belirtisimi bilmiyorum. Allahım işşşşşşşşşşşşşşşşallah sende hamilesindir. herkes hamiledir. ne güzel tokuştururuz birbirine göbişlerimizi:teytey:

hastanede olan testler bence daha güvenilir evde test kalitesine göre sonuçlar değişebiliyor..

bende hamile kaldığımda ikinci çizgiyi sadece ben görebiliyodum hatta eşim çizgi falan yok burda demişti ama hamileymişim..ve adet sancısı gibi kasıklarım delice ağrıdı göğüslerim şişti ama ne gelen oldu ne giden şimdi hayırlısıyla 19 haftalık hamileyim..bana sende hamilesin gibi geliyoo

bayanlar hamileyseniz evdeki testlerde de hastanedeki testlerde de kesin çıkar silik çizgiler hamilesiniz demek silik olmasının sebebi bebegin daha küçük oldugunu gösterir asya hayırlı haberlerini bekliyoruz.

tşkler arkadaşlar öyle güzel şeyler yazıyorsunuz kiii bu arada kuzu cum bende idrarımı o sabah test için pet bardağa yapmıştım benimde idrarımın rengi dikkatimi çekmişti çok koyuydu ama onu hiç hamişlik belirtisi olarak düşünmedim demek oda olabilirmişş:uhm:benimde silik çizgimi arkadaşım görmüştü yani evet var demişti ama eşim görmemiştii hatta diyorkii yok işte hani yok olduğunu gösteren çizgi varya onun gibi olması gerekirmişş çokta biliyorr :roflol:inş. vardır canlarm yaa burda haykırmak istiyorumm:sm_cool:ve şuanda adet ağrımda yok yani bugün sabahtan beri hiç yok o ağrı arada oluyorr geçen ayda ümidim vardı 4 günlük gecikmeden sonra gelmişti bu kezde öyle olucak diye korkuyorum bugün 2 gün geçmiş oluyor adetim dua edelim canlarım gelmesin hamiş olayımm :CüvCüv:

arkadaşım asya benim adetime 2 gün var sabah ilk idrarla test yaptım ve hamileyim ikinci çizgiyi gördüm acon gebelik testiydi bence sende sabah en az 4 saat idrarını beklet ve test yap zaten ikinci çizgi silk bile ise kesin hamilesindir çok sevinçlyim kızlar allah bütün kk cılara ve isteyen herkese versin amin...

ya arkadaşlar en garantisi kan testi, okuyorum bazı arkadaşları, adetime 3 gün kala test yaptım, adetim 3 gün gecikti test yaptım falan diyorlar, ya ne gerksiz bişey, bekleyeceksin 1 hafta, baktın adet olmuyorsun doktora gidip kan testi yaptıracaksın bu kadar basit, dayanamıyoruz diyorsunuz da, o sizin karnınızda 9 ay bekleyecek, mecbur dayanacaksınız, sakin olun, acele etmeyin...

yarın kan testi için hastaneye de gitcem başka ne yaptırmalıyım test tahlil falan bilen var mı?

senin adına çok sevindim betülcüm..Allah hayırlı,sağlıklı bi gebelik yaşatsın güzelim inş. bende hamileyimdir..burda hamile olduğumu düşünen arkadaşlar yüreğime su serpiyorlar ve stres yapmıyorum burda hamilelik yaşayan çoğu arkadaşların yazılarından hep bilgiler ediniyorum bu çok güzel bişey yani bilinçlenmiş olmak bana destek olan arkadaşlarıma çok tşklerrr canlarım bu düşünceli günlerimde yazılarınızla hep yüreğime su serpildii adette gelse umudumu yitirmiycemm..adet gelmezse bi 3-4 gün sonra test yaptırmayı düşünüyorum ve varsaa burda haykırmayıı........ :sm_cool: a.s.

yapıcm cnm ama biraz daha geçsin diyorum ya geçen ayda 4 gün gecikti ama geldi biraz daha beklemek istiyorum...

asya23 en cok senı merak edıyorum forumda..ne yaptı bu kız dıye..allah hayırlısıyla hayırlı bır evlat nasip etsın sana ve tum isteyenlere canım

tşkler cnm inanki bende meraktan ölücem ama beklemek istiyorum geçen ayda kan testine gidicektim içimdeki his hep bekle dedii ve geldi adetimm..:çok üzgünüm:şimdi yine öyle oluyor ama geçen ayda silik testim yoktu hele adete yakın yaptığım tüm testler ve adetim geçtiğindekiler hep tek çizgiydi....o yüzden şu yaptığım son testteki silik çizgi beni umutlandırıyor am bu kezde adet gelsn o silik testlere asla inanmıycam :1no2:

canım allah hayırlısını versin..bence bir zamanı vardır mutlaka..gelecegı günü vardır annesi..sen bekle onu..ve bizleri de merakta bırakma olurmu..:a015:

:bbo:kızlar elimdeki o son testide yaptım bu sabah dayanamadım markası toyo belki duymuşunuzdur....ama yine çok dikkatli bakınca görülen bi hayalet çizgi ya o çizgiler gerçekten var yada ben kafayı yiyorum :bbo:burdaki arkadaşlarda daha sonraki yapılan testlerde daha net bi çizgi olabileceğini söylemişlerdi bendeki daha net falan değil gerçi öteki yaptığım testle arasında 4 gün var..zaten kasıklarımda ağrıyorr adetim gelcek sanırım yaa off en iyisi kan testi ama bugün gidemeyebilirm yarın artıkkk kısmetse böyle olmıycak yaa iyice kafam karıştıı kafamçokkarıştı

bende o silik çizgiyle karşılaşmıştım . ve sonucunda kimyasal gebelik yaşadım şekerim amam öyle olsa hamile kalman yakındır demek.

bende o silik çizgiyle karşılaşmıştım . ve sonucunda kimyasal gebelik yaşadım şekerim ama öyle olsa bile hamile kalman yakındır demek.

cnm bu ay bu silik çizgiyi 3. görüşüm bundada hamiş değilsem zaten artık silik olan çizgilere hiç inanmam....gerçi şuan bile inanasım gelmiyor hele şu adet sancısı gibi sancı yokmu umudumu kaybediyorum kan testi göstericek herşeyiii inş.hayırlı hbrlerle burda olurum canlarm..

asyaaaaaaaaaaaaa

sen daha kan testı yaptırmadınmı...koşuver yaptır bı hastanede yahu...beklıyoruz..hayırlısı olsugamyoncuiremsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…