silik çizgilere artık inanayım mı bilmiyorum :(

canım inşallah hamilesindir asyacım bu arada bende 17 temmuzda çatlatma iğnesi vuruldum ayın birnde gidecem bakalım beni şaşırtacakmı? bu artık son iğnem inşallah tutar yoksa artık aşılama yapacaz Allahım ne olur benimde karnımda minicik bir beden olsun isteyen herkesede nasip eyle yarabbim amin

arkadaşım ne oldu sonucun merak ettik.bu arada tüm islam aleminin kandili mübarek olsun dualarınız kabul olsun allah hepimize annelik duygusunu tattırsın inallah amin.a.s.

canim testin hatali bence. ve o markayi bir daha kullanma. bhgc 2 gunde bir katlar. sen gecen gun silik ciktigindan 2 guin sonra test yaptiginda tam net cikmis olmaliydi. hadi o zaman bhgc yetmiyordu diyelim. bu 3. sunde yetmesi lazimdi. ve koyu cikmasi lazimdi.

asyaa nerdesin yaaa meraktan öldürdün bizi am şimdiden söylüyüm hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım canını sıkmak yok oke mi

canlarım geldimmmmmmmmmmm......benm pc bozuldu kızlar ya bugün aldık tamirden !!!yazamadım kusura bkmayın ben hala kan testi yaptırmadımm çünkü adet gelicek biliyorum bunu hissediyorumm !!...

kızlar benim donemlerim cok duzenlidir,
28+3 ken idrar testi yapmistim.ikinci cizgi o kadar siliktiki o silik cizgiyi bile gormeyip cope atmistim negatif diye.
bir saat sonra filan copu atmak icin actigimda dikkatimi cekti o silik cizgi.
sonuc;hamileyim :lepi:

elifcm bende olabilirim bu ay 3 kere gördümo silik çizgiyi amaa adet ağrımı bilmiycem miii resmen gelicek kıvrandırıyor beniii hani geliceği zaman afedesiniz aşağısı açılır gibi bi hava alma hissi oluyor sanki oda varrr şuandaa...gitsem bu durumda yok gibi geliyor bi kez daha böyle olmuştu o koca 0 sonucu görmektense biraz daha beklemek daha iyi die düşündüm :uhm:

kızlarrr bişy sorcam birde bende açlık hissi çok oluyorr hele sabahları biraz daha geç kalktıysam uyandığımda bişeyler yemeden hiç bi işe bakamıyorum elim ayayım titriyor sanki acıkınca dayanamıyorum bi tuhaf oluyorum...........ama işteeee bu adet sancısı yokmu var işteee varrrr gelicek gibiii aynen yaaaa offffffff offffffffffffffffffff hamişim demek istiyorum yaaaaaasenağlamasenağlamasenağlama

asyacım inşallah hamilesindir aynı dert bende de var adetime 13 gün kala başladı ağrılar ki normalde 5 gün kala filan başlardı 6 gün var adetime ve hala devam ediyor bilmiyorum ki neden böyle oldu hayırlı haberlerini bekliyoruz canım..

evt cnm yaaa bide bu adet ağrısı gibi ağrııı afedersiniz kızlar ama ilişkide bulununca kesiliyorr bu dikkatimi çekti gün içinde herhangi bi saate yoğunlaşıyorrr:asigim: ama gelen giden yokk kanda yaptırmak şart olduu :çok üzgünüm:

selam, bu ay adetim tam 15 gün gecikti ! adet olacağım günlerde aynı adet olcakmış gibi kasıklarımda ağrı ,şişkinlik vardı ama sonra kendiliğinden geçti gitti, hiç olacakmışım gibi de gelmiyo, 2 gün önce kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı, böle olmasına rağmen sonradan hamile olan var mı yarın sabah idrar testi yapıcam , pozitif çıksa keşke :) eşimle korunmadığımız ilk ay hemen olsa ne güzel oluuuuurrr. ya lütfen bana bi cevap yazıııın çok merak ediyorum........

asya uydunmuuuuu kaç gün geçti adetin

canım kan testinde çıkardı ama sen yine idrar testi yap bakalım

7 gün geçti şuanda son yaptığım test silikti cnm yaa ışıkta görülüyordu o şekilde böyle olunca nsıl umudum olsun yaa war die :çok üzgünüm:

idrar testinde hiçbir zaman koyu kırmızı çıkmıyo kan testide yaptır istersen

evet cnm yaptırcm kısmetse dün gecede arkadaşım rüyasında görmüş beni tuvalete gidiyormuşum test yapıp yanına geliyormuşum offf yine yok yaa hepmi böyle olucak diormuşum !!...hayırdır inş. canlarım kan testi yaptırcam dua edinn ne olurrr :Saruboceq:eğer hamişsem nerdeyse tüm erken belirti sürelerimi paylaşmış olucam çok güzel bişy bu güzel umutların sonuda güzel biter inş. hepinize tşkler arkadaşlar moral oldunuz hep...a.s.

sonucunu burdan duyur canım mutlaka meraktan catlıcaz...insallah allah kalbındekını versın...

yok ya ben sabah idrar testi de yaptım aradan 3 gün geçti belki bişey çıkar diye, tatile gitmiştik hava değişimden gecikti heralde , benim ki çok hassas da :)

asya bugünmü yapıracaksın tahlili bizleride bilgilendir kaç gündür helak olduk seninle:)

aynen kızlarr haklısınızz yakın zamanda canlarım güzel hbrlerle burda olurum inş. eşim idrar testi almış yine sabah yapıcam sabah durumu yazarım bu idrar testlerine verdiğim son şans ona göre kanda yaptırcaz çünkü bugünde adet yokkkk !!...:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…