silik çizgilere artık inanayım mı bilmiyorum :(

aynen kızlarr haklısınızz yakın zamanda canlarım güzel hbrlerle burda olurum inş. eşim idrar testi almış yine sabah yapıcam sabah durumu yazarım bu idrar testlerine verdiğim son şans ona göre kanda yaptırcaz çünkü bugünde adet yokkkk !!...:1no2:

bence KESIN HAMILESINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN icime dogdu iste :emir_bebek::nazar:

ayy cnm benm yaa sağolasın inş. cnm aminnn :Saruboceq:Allah isteyen herkese nasip etsin !!..canlarm yarın ani bi durum çıktı eşimle kısa bi yolculuk yapıcazz testi yapamayabilirim benden hbr beklerseniz merakta kalmayın diye söylemek istedm...yaparsamda sonucu yazıcam zaten bugün adetin geçmesinin 8.günü idrar testi içinde uygundur artık herhaldee varsada silik çıkmasın artık yaaa oda çözüm değil daha çok sinir oluyom kafamdaki soru işaretleri bitmiyorki ama dediğim gibi verdiğim son şans bu idrar testine sonrası dr gitmek en azından hamiş değilsemde adet getirici falan versin yada neden gecikti bunu öğrenmek isterimm !!!...bana dua edin canlarım :Saruboceq:

sayiiiiii kızlarrr unuttum yazmayı dün gece rüyamda test yaptım çift çizgiyi gördüm testi eviriyom çeviriyom uzaktan bakıyorum çift çizgii hamileyim diyorum inanamıyorum normalde hep silik oldu yaa yaptığım son 3 test rüyamda net görmeme rağmen silik gözüyle bakıyom ama ne kadr nettii yaa ahh keşkeee ahh yaa nerde o günlerr !!...tersine çıkar derler rüya ama çıkmazz inş. senağlama

umarım hamişsindir arkadaşım.rabbim herkesin gönlüne göre hayırlı zamanlarda sağlıklı ve hayırlı evlatları kucağımıza versin inşallah.

bende 7 aydır uğraşıyorum ve bu ay oldu gibi hissediyorum ama geçen hafta rönrgen çektirmek zorunda kaldım ve o anda ne benim ne de eşimin aklına hamilelik şüphesi gelmedi.şimdi canım çok sıkkın. gecenin şu saatinde içimi rahatlatıcak birkaç haber okurum ümidiyle kıvranıyorum.rabbim hayırlısını sağlıklısını verir inşallah..

sayiiiiii kızlarrr unuttum yazmayı dün gece rüyamda test yaptım çift çizgiyi gördüm testi eviriyom çeviriyom uzaktan bakıyorum çift çizgii hamileyim diyorum inanamıyorum normalde hep silik oldu yaa yaptığım son 3 test rüyamda net görmeme rağmen silik gözüyle bakıyom ama ne kadr nettii yaa ahh keşkeee ahh yaa nerde o günlerr !!...tersine çıkar derler rüya ama çıkmazz inş. senağlama

yaaaa sen daha kan testi yaptırmadın mı?????ay ben çok merak ettim sen nasıl bekledin yahuuuu:kızgın:
sen kesin hamilesin ben 3 kere hamile kaldım 3 de silik pembeydi hatta eşim sen kafayı yedin diyoduuu
2 hamileliğim boş gebelikte ama bu çok şükür 32 haftada

bekledm cnm napaym adet ağrısı öyle bi derece varki yani arada öyle bi tutuyorkiii gelicek sandım hep !!....kızlarrr sabah eşimle gideceğimiz yolculuk iptal oldu şuanda idrar testinide yapıcam amaa afedersinizz idrar yok gelmiyorr yaa sabah yapmıştım son anda böyle bişey olunca testi yapmaya karar verdim gelirse eğer yapıcam sırnaşık şeyAllahım yaa herşey beni buldu gülüyorum halime :roflol:

ben bu hamileliğimde eczaneye gitmeden tuvalete girmiştim.eczaneye gittim geldim en fazla yarım saat eve geldikten sonra zorla yaptım ve o testte çıktı......
ya yap hadiiiiiiiiii

yapıcam cnm testin paketi bile açık kaldı sırnaşık şeybir damal geldiğini hissetsem yapıcam suda içmiycem bakalım gelen ilk idrarlaa hemen yapıcam markası lena paketi falanda çok ilginç geldi bana ilk kez görüyorum inş. benimde çıkar yaa bekleyin canlarımm !!!....negatife bile razıyım artık silik çıkmasn o daha kötü oluyorrr kafan rahatlamıyorki zaten artık yarın kan testine giderim !!...

bende çatlıycam herhalde ben yapmak istemezmiyim kızzz !!...senin çıktığı zaman adetin üzerinden ne kadar geçmiştii ??

benim günüm geçmemişti 18 ocak adet tarihimdi o gün yaptım silik çizgi çıktı dr aradım inanamadım dr hiçbirzasman kırmızı renk olmaz pembe olur dedi veeeeeee hamişim darısı sana inşalllah

ama benim pembe değildi diğer silik testlerim yani pembeninde açığı ışıkta daha çok belli oluyordu ama karbeyazda değildi bi çizgi vardı ama çok çok açık renk seninki demek yine görülüyormuş !!...bende dr umu aradığmda olabilirsin dedii bu testte çıksada çıkmasada yarın giderim artık !!...silik derken senn ki nasıldı güzelim çok mu belli oluyordu ?*:uhm:

benim şuanda 9 gün geçtii daha önce olmadı yaşımda 23 zatenn ilk hamişliğim olucak olursaa !!!!!!

inş. cnm yaa sana çok soru sordum ama kasık ağrında varmıydı adet olucak gibi falan öyle bi his geliyormuydu bnim çok adet sancım oldu yaa ondan gitmedim zaten kan testine !!...afedersiniz ilişkiye bile girmek istemiyorum adet ucunda duruyor gelmeyi bekliyor sanki kaç gündr o şekildeydi bende gitmedim kan testine ama arada ağrı yok oluyor eser kalmıyor beni şüphelendiren bu oldu bakalım şu idrarda bi toplansa azcıkkk yapıcam testiii Allahım yardımcım ollll :Saruboceq:

X