silik çizgilere artık inanayım mı bilmiyorum :(

yapmadım cnm adet günüm daha yeni bugün gelicek gibi bi hali yok ama bekliycem eğer geçerse ozaman yapıcam

ay canm benm yaa maşallah :nazar:evt güzelm benmde belli belirsizdi hatta artık yarım saat kadar süre falan atmadım işte arkadaşa göster falan okadar durdu ozaman gene dahada belirgindi mesela dışarıda baktım artık uzakta tutsam yakında görünüyordu hayırlısı inş.:nazar: ama arada adet arası gibi bi ağrı geliyor korkuyorum senağlama....

ben testi yaptim umudum yoktu banyoya biraktim silik bile degildi belki dedim yine olmadi sonra unuttum banyoda testi bayagi 1saat gecti banyoya girdim tam aticaktim bir baktim nasil silik belli belirsiz cok dikkatli bakinca belli bence sen hamilesin o sanci adetim yaklastiginda bendede oldu hamileydim am sanci oldu sonra gecti zaten

Arkadaşlar bende yaklaşık 7 aydır bebek istiyodum olmadı sonjra doktora gittik eşimle.Doktor yumurtalıklarımın yavaş çalıştığını söyledi bi hap verdi kullandım sonra adetin 12.günü bana iğne yaptı yumurtayı çatlatmaya yardımcıymış.Şimdi adetime 4,5 gün var test yaptım dün hafif silik ama baya belirgin arkadaşım kendisinin de öyle olduğunu ve hamile olduğumu söylediler çok sevindim ama korkuyorumda beklicem bakalım sizce hamilemiyimdir:uhm:

canım bende çatlatma iğnesi oldum bende 10 gün sonra test yapıcam bakalım tuttumu bizim yumurcak.. senin kaçıncı günün bugün iğneden sonra.. dr bana adetini bekle geçerse gelirsin dedi .. sen o çizgiyi görmüşsün darısı benim başıma... bence hamilesin canım.. kan da baktır bide...

nuraycm inş. cnm pekte umut yapmıycam ama dediklerinde aklımda sonuçta seninde öyle olmuşş...inş. vardır cnm herşey için sağolunn

yapmadım cnm adet günüm daha yeni bugün gelicek gibi bi hali yok ama bekliycem eğer geçerse ozaman yapıcam

ben adet günüme 5 gün var dı yapmıştım testi.üstelik çok sancım vardı ve de lekelenmelerim.adet olcam deyip duruyodum.içim içime sığmayıp test yapmıştım .bendede çok ama çok silik bir pembe çizgi çıkmıştı.hamileydim.malesef 3 ay sonra bebeğim beni terk etti.umarım sende hamilesindir canım.

insah arkadaslar o silik cizgiler 9ay sonra saglicakla koynunuzda olurlar resimlerini eklersiniz tabi tum isteyenler icin her dileyenin isteyenin guzel haberini aliriz sonuclari haber vermeyi unutmayin ama

canim ilk basta ins hamilesindir bende adetime 1 hafta kala yapmistim ve silik cikimsti sonra doktora gittim bisey göremedi yanilmissindir dedi ama ben inanmadim doktora bi kac gün sonra birdaha test aldim bu sefer tam cikmisti ben almanyadayim burdaki ve ordaki testlerin arasinda fark varmidir bilemiyorum ama beni su ana kadar hic yaniltmadi testler bu ikinci cocugum 5 ay önce düsük yaptim onuda netten aldigim testle ögrenmistim ama test yapaccak olanarkadaslari bir tavsiye testi sabahki ilk idrarinizla yapin cünkü eger hamileyseniz hamilelik hormanlari sabahtan daha cok yogun oluyor yani cikmasi daha yüksek bir zaman birde burdaki testlerde 15 20 dk sonra gecerliligini kaybettigini yaziyor bazi arkadaslar yarim saat sonra cizgi koyulasti yazmis ama burdaki testlere göre ozaman gecerli olmuyor ama ordakileri bilemem tabi neyse cok uzattim hakkinda hayirlisi ins

cnm aslında bizdeki testlerdede öyle diyor ama benm daha ilk yaptığımda çıktı bekledikçe belirgin oldu artık ışıkta baktığımda iyice belirgin oluyordu bu arada bugün hep adet sancısı çektim bişy yok ama bu şekilde umutlu konuşmakta istemiyorum..bide gelirse herşey hüsran oluyor en iyisi hayırlısı kısmet diyeyimm :çok üzgünüm:

hakkinda ´hayirlisi canim Allah gönlüne göre versin ve gönlündekinide sana hayirli etsin ins

asya çık ortaya
hamişmisin söyle bana:))))

canım hakkında hayırlısı neyse o olsun kırmızılar gelse bile sakın bozma moralini demek bu aya değil gelecek aya anne olacaksın dimi ama öptümmmm

slm canlarım bir daha test yapmadım fakat adetim 1 gün geçti...bugünde evde temizliğe kalkıştım bakamadım ama göbeğimin alt kısmı cinsel organa yakın yer yanii kptu ağrıdan öldüm resmen çok kötüydü ağrı dedim gelicekk kesin ama bakıyom yokkk..ama kızlar bu adet ağrısı gibi ağrımı adet ağrısımı bilmiyorum gerçekten amaa içimde adet gelicek gibi bi his var birde akıntım çok var hamiş olunca beyaz olurmuş valla ben günlük ped kullanıyorum onda hem krem rengi gibi bi akıntı görüyorum sanki adet gelicek yaa eğer gelicekse gelsin biran önce iyice kafam karışmaya başladıı....:uhm:

bir gün geçtiyse hemen test yap benim adetime yarın iki gün kalcak ben sabah hemen koşcam ya sence evdemi yapayım polikilinikte mi hangisi daha net belli eder?

hastanede olan testler bence daha güvenilir evde test kalitesine göre sonuçlar değişebiliyor..

inş.cnm sağollll....ama adet sancım var bu yüzden pek umudum yokk :çok üzgünüm:

slm canlarım bir daha test yapmadım fakat adetim 1 gün geçti...bugünde evde temizliğe kalkıştım bakamadım ama göbeğimin alt kısmı cinsel organa yakın yer yanii kptu ağrıdan öldüm resmen çok kötüydü ağrı dedim gelicekk kesin ama bakıyom yokkk..ama kızlar bu adet ağrısı gibi ağrımı adet ağrısımı bilmiyorum gerçekten amaa içimde adet gelicek gibi bi his var birde akıntım çok var hamiş olunca beyaz olurmuş valla ben günlük ped kullanıyorum onda hem krem rengi gibi bi akıntı görüyorum sanki adet gelicek yaa eğer gelicekse gelsin biran önce iyice kafam karışmaya başladıı....:uhm:

canım benimkide sarımtrak krem rengi geliyordu. bende beyaz zannediyordum ama hamileyim. inşallah sende hamilesindir. kendini niye yoruyosun canım benim temizlik memizlik boşveeeeer:teytey:

cnm senn de yazını yeni okudum hamişmişsin çok sevindm yaa gözün aydın Allah hayırlısıyla bebişini kucağına almayıda nasip etsin...bu hamilelik bertileri değişiklik gösteriyormuş aslında ama cnm bişy sorsam peki senn adet sancısı benzer ağrın varmıydı ???benm göbeğimin tam alt kısmında o ağrı hep duruyor ordaa bazen çoğalıyo bazen azalıyor bende umudumu kaybediyorum adet gelicek die düşünüyorum :çok üzgünüm:

X