Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

HAYALET CASPER N nedennicin helal etme konusuna kadar gelmişsiniz biraz sakin olun lütfen ya duamızı ALLAH için okuyoruz başkasının duası daha çabk kabul olur diyerek birbrmize pay ediyoruz sakinleşin lütfen.. şuan bnm liste sıramdayız az kaldı bitmek üzereyiz kalp kırmak bukdr kolay olmamalı hepimizn dertleri problemleri var anlayşlı olalım.

umut-16 83 okudu
HAYALET CASPER 20 okudu
N nedennicin benim için kaç okudun anlamadım tam yazarmısın
aryalorinn
umut-16
@Hayalimdi gercek oldu
J Jellybon_
Pamuksekermavis 85 tane benim..
M Masalyuzlusevdam okuyacakmısın ?

83 tane okuyorsunuz kızlar :))

ben de böyle bir tartismanin icinde olduum icin cok üzgünüm,hakkinizi helal edin kizlar bilerek isteyerek yapmadim gruba da girmedigim icin etiketler altta kalmis. Diger okumalar kisa ve günlü olunca dur onlari okuyum sonra bizim gruba gireyim dur su bitsin dur bu bitsin. Kimse kimsenin ne yasadigini bilmiyor. Bir yandan mahkemem var bir yandan cocugum bir yandan 700 km yol geldm pazartesi internet paketim az vs vs. Ya bunlar aksatmam icin sebep degil ama iste benim hatam. Hepinizden özür diliyorum

Kizlar benim kafam karıştı. İş ve yatılı misafirlerim varken fazla girip yazilanlari takip edemedim. Konuyu biri bana anlatirsa sevinirim Simdi kim icin okunuyor ve ne kadar.

Ben de böyle saçma bir tartışmaya girmek istemezdim. 3 gündür foruma girip buraya bakmadığını ve diğer gruplarda yazdığını görünce haliyle sinirlendik . ben de gayet düzgün bir şekilde yazdım seni bekliyoruz diye. direk çemkiren ağzını bozan sendin hanımefendi maalesef. millet bekliyor ki burda birileri girip yazsın en azından okumadıysa da sorun değil bildirsin yerine biz okuruz. ama sen direk saldırdın. öyle bir cvp yazmasan ben de karşılık vermezdim yani kbakma. evet herkes kendi yaşadığını bilir o sebeple sen de bana çemkiremezdin.

herneyse
Pamuksekermavis o 20 okuduğum senin için değildi canım bir önceki tamamlanmayan içindi. seninkini sıfırdan okuyacağım

Arkadaşlar 666 adet Salaten Tüncina okumasına başlıyoruz ikinci listemiz bu Allah hepimizin derdini içimizdeki duamızı kabul etsin inşallah

Salaten Tüncina okunuşu:

““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:

“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

Fazileti;

Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.

Sıkıntılı ve tehlikeli zamanlarda bu mübarek salavatı okuyan kimse dünya ve ahiretin sıkıntılarından kurtulur. Huzurlu olmak istiyorsan bu salavatı okumaya devam et ve bir an olsun istiğfarı elden bırakma. Çünkü Salavat-ı Tüncina bir hacet için okunursa, şimşek gibi süratli tesir eder

Pamuksekermavis in DUA'sı

ALLAH sağlıklı sıhhatli evladımıza kavuşmamızı eşimle beraber yavrumuzu mutlulukla huzurla bereketli sevgi dolu yuvamızda evladımızı yetiştirmeyi bize nasip eylesin, Rabbim evlat isteyenlerin kucaklarını doldursun :) amiin amin amin

N nedennicin
aryalorinn
umut-16
@Hayalimdi gercek oldu
J Jellybon_
Pamuksekermavis
M Masalyuzlusevdam
HAYALET CASPER

Arkadaşlar 666 adet Salaten Tüncina okumasına başlıyoruz ikinci listemiz bu Allah hepimizin derdini içimizdeki duamızı kabul etsin inşallah

Salaten Tüncina okunuşu:

““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:

“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

Fazileti;

Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.

Sıkıntılı ve tehlikeli zamanlarda bu mübarek salavatı okuyan kimse dünya ve ahiretin sıkıntılarından kurtulur. Huzurlu olmak istiyorsan bu salavatı okumaya devam et ve bir an olsun istiğfarı elden bırakma. Çünkü Salavat-ı Tüncina bir hacet için okunursa, şimşek gibi süratli tesir eder

Pamuksekermavis in DUA'sı

ALLAH sağlıklı sıhhatli evladımıza kavuşmamızı eşimle beraber yavrumuzu mutlulukla huzurla bereketli sevgi dolu yuvamızda evladımızı yetiştirmeyi bize nasip eylesin, Rabbim evlat isteyenlerin kucaklarını doldursun :) amiin amin amin

N nedennicin ->OKUDU
aryalorinn
umut-16 -> OKUDU
@Hayalimdi gercek oldu
J Jellybon_
Pamuksekermavis ->OKUDU
M Masalyuzlusevdam
HAYALET CASPER

Salaten Tüncina okunuşu:

Salaten Tüncina anlamı:

Fazileti;

M Masalyuzlusevdam ın DUA'SI :
gönlümdeki duami rabbim en hayirli sekilde bana nasip et

N nedennicin ->->OKUDU
aryalorinn ->->OKUDU
umut-16 ->->OKUDU
@Hayalimdi gercek oldu ->->OKUDU
J Jellybon_ ->->OKUDU
fazlacahayal ->->OKUNDU (yerine biz okuduk )
Pamuksekermavis ->->OKUDU
M Masalyuzlusevdam ->->OKUDU
HAYALET CASPER ->->OKUDU

DUADA SAYI ÖNEMLİ OLDUĞU İÇİN YAZMA GEREĞİ DUYDUM, DOĞRUMU ANLADIM @aryalorinn bilemedm.

@nedennicin ->OKUDU 83 tane ( 166 adet duanın 83 kendisi için 83 masalyüzlü sevdam adına okudu )
@aryalorinn
@umut-16 -> OKUDU 83 tane
@Hayalimdi gercek oldu
@Jellybon_
Pamuksekermavis ->
M Masalyuzlusevdam 83 tane ( 166 adet duanın 83 kendisi için 83 masalyüzlü sevdam adına okudu )
@HAYALET CASPER

geri kalanlar 83 tane okuyacak, bende 85 tane liste tamamlanacak :) İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…