Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

ay ben okuyamadım ne yaptınızı yeni gördüm işten çıkıyorum bana başlayalım kızlar masalyüzlüsevdam kalan eksiğini kendisi tamamlar yazmıyor da zaten, yazarsa gene tamamlarz karıştı ortalık iyice..

Gerçekten kırgınım bu arkadaşlara. Kul hakkı. Allah'a havale ediyorum. Yani diğer gruplara girip buraya bakmamak... en azından okumadım dese bölüşürdük.....

Ben senin bu bayagi tavrini kale almam ok. aryalorinn le konustum. burasi dua grubu boyle kavga ile mi duaya tesvik ediyorsun insanlari ayip.neyin ne oldugunu bilmeden terbiyesizlik yapma.

aryalorinn ben 100 omuyabilirim diye msj atmistim ama iki kisiye 148 okumak gerekiyor. bu arkadasinkini bölüsmüssünuz yerime. son arkadasinkinin 148 ini ben okurum benim yerime okuyan arkadaslar düsük okusun.

srn neyin hakkindan bahsediyorsun benim okumamda yokmussun bile :) HAYALET CASPER dua maneviyat vicdan işi senin gibi biri ile muhatap oldugum icin üzgünüm. ama benim hakkim helal olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…