Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

herkes katılıyor mu kızlar yeni listeye???
Bide o kisi icin herkes namaz kilacak demissiniz ama namaza musait degilim ben suan icin onden bilgi vereyimde sikinti olmasin birde Duasi okunan kilmiyormu geri kalanlar neden kiliyor yani kalanlar hacet namazimi kiliyor mahiyetinde sordum

Son düzenleme:
kızlar ne için ve ne okuyorsunuz. benimde azcık sıkıntılarım var. eşimin idda merakı var.
dua edin emi.
bende okumak isterim

10 kişi olsak 1111 okusak günlük 111 düşüyor kişi başı
Tuncina agir bir salavat kuzum (yani okurken bir mecule tefriciye gibi ilerlemiyor daha agir)siz gunlukte okuyorsunuz bana agir gelir cnm
Birde ben diger grubumda bu okumada dusunuyordum orada sayimiz yuksek kisi basi daha az duser baska duada katilirim araniza insallah takibimde zaten

kızlar sayiyi cok yaparsak bilmiyorumda okumada ,yetisme acisindan zor olur ,seri halde ilerler hem ,bide dua sahibi kilsin bende suan disardayim kilamam

kızlar sayiyi cok yaparsak bilmiyorumda okumada ,yetisme acisindan zor olur ,seri halde ilerler hem ,bide dua sahibi kilsin bende suan disardayim kilamam

Katılıyorum Yasin çok zorladı beni bende diyorum ki duası okunacak kişi namazını kılıp 11 tane okur. Gruba bilgi verir ve diğer kişilerde 11er tane okur ve 66 yada 99a tamamlanır.

Kizlar sonuç ne şimdi nasıl yapıyoruz

Bide o kisi icin herkes namaz kilacak demissiniz ama namaza musait degilim ben suan icin onden bilgi vereyimde sikinti olmasin birde Duasi okunan kilmiyormu geri kalanlar neden kiliyor yani kalanlar hacet namazimi kiliyor mahiyetinde sordum
Canım ben tam bilmiyorum tuncinanın okuma usulünü arkadaşın yazdığına yorum yaptım hani doğrumu anladım diye sordum herkes ayrı ayrı namaz kılıp mı başlayacak diye yoksa sadece duası okunan kişi mi başta namaz kılıp başlayacak ben de bilmiyorum. Ben senin yerine kılarım eğer hacet namazı ile başlarsak

X