Sigarasiz cilt

Ben bunu bilmiyodum KilicBaligi bacim sorry

İlac tr’de satiliyor mu peki?

Merhaba peki bu ürünü alıp öyle mi uzmana gidiyoruz? Bir de fiyatları nasıl? Galiba siz de yaptırmışsınız bira yaşadığınız farklılıkları anlatabilir misiniz? Önceden yaşadığınız sorunları ve yaptırdıktan sonra ki sonuçları açarsanız sevinirim

danaya ortak olur gibi

Tamam canim

Ne var yani o benim sitedeki en eski arkadasim, baya aqua bi seyine ortak olabilirim bence

Herşeyime ortak olabilirsin
E ben her sene bunu yapacak mıyım yani Dur yarın bizim ihtiyar delikanlıya sorayım o kaç defa yapıyor. Bunların gerçi genetiği bizim gibi değil, maşallah yüzleri ay gibi

Ben bi ecza depolarina sordurayim pazartesi gunu
Acele etme, bu Boniva'nın ki kadar pro bir şey değildir bence. Bir de yan etkisi falan oluyor mu bilemem. Ben çekiniyorum. Bir doktora gidip talep etmek daha mantıklı. Daha pahalı olur ama güvenilir olur.

Ben bunu bilmiyodum KilicBaligi bacim sorry

İlac tr’de satiliyor mu peki?
İlacı kendiniz temin etmenize gerek yok.Gideceğiniz ve seçeceğiniz estetik klinikte satılıyor zaten,siz ücretini ödersiniz artan kısımla ilgilenmezsiniz onlar saklar zaten buzdolabında,bazen saklamaz başkalarına uygular siz 6 ay sonra gittiğinizde zaten ödediğiniz dozu başka kutu açıp da uygularlar.yani önemli olan size gerekli dozajın ucretini ödemeniz öyle yerlerde zaten ortak kullanılıyor. tek kutuyu açıp 3 kişiye uygularlar aylar sonra gittiğinizde yeni hizmet alırsınız merak etmeyin

bir üst yorumda yazdım sizin sorularınızı görmeden toplu cevap vermiş oldum.ürünü alıp gitmenize gerek yok zaten her yerde var(estetik merkezlerinde) fiyatlar her kliniğin veya uzmanın price list’ine bakmanız lazım.

Bunlar ithal ürün oldukları için fiyatlarda oynaktır çünkü dolar bazında temin ederler,arayıp sormanız gerek.

Bana gelirsek-aslında benim herhangi bir cilt ile ilgili problemim olmadı,ergenlik döneminde bile sivilce cıkmayan şanslı insanlardanım,beyaz tenliyim leke veya herhangi bir problemim yok,ben yaştan ötürü ve azalan nemden kaynaklı yaptırdım.nem kaybı olunca kırışırım ileride diye gittim.

Arkadaşınız kaç yaşında. O bir yerde patlar mermer gibi kalmaz yani. Annemler de iki kardeş. Teyzem sigara alkol kilo depresyon antidepresanlar mutsuz evlilik annemden 5 yaş küçük 15 yaş büyük duruyor. Annem de çok dikkat eder özel günler dışında yüzüne fondöten bb krem falan sürmez. Güneş kremi sürmeden dışarı çıkmaz. Sigara yok alkol nadiren hafif. 60 yaşında. Ve cidden kırışıklığı çok az. Gençken ikisinin de cildi güzeldi ama.
Bence dış etkenler uzun vadede aşırı etkili.

Teşekkür ederim. Peki siz İstanbuldaysanız önereceğiniz bir uzman veya bir klinic var mı?

Gerçekten hiç bir fikrim yok kuzum. İş arkadaşım ülkesinden getirdi. Boniva'nın yazdıklarına bakılırsa bana yaşlanıyorsun kendine bak demek istemiş kibarca
Canım şöyle söyleyim. Bazı uygulamalar iş işten geçince bir fayda etmez.

Önlemi önden alacaksın.Yani geleceğe yatırım gibi.Botoks gibi düşün.Kalıcı çizgiler oluştuktan sonra(mesela kaş arası kızgın ifade çizgileri) onları botoks açmaz ama daha üzerine yapışıp kalmamış göz çevresi mimik çizgilerin açılır.yani konya tarlası olup gidince bi işe yaramaz,kolajen,gençlik iliksiri gibi şeylerde daha bir problemin olmadan yapılmalı bence.

Kadınlarımız benim ihtiyacım yok diye diye 30-35 kadar herhangi bir bakım yapmazlar kozmetik dışında sonra geç kalıyorlar

E ben her sene bunu yapacak mıyım yani

yani bu tercihe bağlı kuzum.etkisini görüp kullanırsın ihtiyaç hisssetiğinde yeniden yaparsın istersen,istemezsen yapmazsın.

bunlar süresi olan uygulamalar.yok öyle bir kere yaptırayım ömür boyu ajda gibi gezeyim.ameliyat değil ki bu.

Ben estetik merkezlerinde kullanilan ilaclarin kalite ve orjinalligine guvenmiyorum o yuzden kendim almak istiyorum. Nisantasinin cok unlu kliniklerinden birinde yasakli botoks yaptilar bana babyface yaptirdigim baska bir klinik de cakma ilac kullanmis beni acillik ettiler. O yuzden ben kendim alayim ilacimi
Acele etme, bu Boniva'nın ki kadar pro bir şey değildir bence. Bir de yan etkisi falan oluyor mu bilemem. Ben çekiniyorum. Bir doktora gidip talep etmek daha mantıklı. Daha pahalı olur ama güvenilir olur.

Çok şaşırdım,talihsiz durum yaşamışsın.Öylr şeyleri duyuyorum ama merdiven altı veya tırnakçıdan yapılan izinsiz uygulamalar.Ama dr unvanı ile klinikte bu tür şeyler skandal

Çok şaşırdım,talihsiz durum yaşamışsın.Öylr şeyleri duyuyorum ama merdiven altı veya tırnakçıdan yapılan izinsiz uygulamalar.Ama dr unvanı ile klinikte bu tür şeyler skandal
Ne yazik ki merdiven ustu yerler de artik ayni. Hatta en buyuk kar sahte ilaclarla saglaniyormus

Uzun vadede etkileyecekse bir işime yaramaz. 60 yaştan sonra gelen güzelliği ne yapayım. Önemli olan genç yaşlarda etki etmesi. Arkadaşım 34 yaşında ben 31. Ben birçok işlem yaptırdım. Roaccutane dışında işe yarayan bir şey olmadı. Cildimi çok da temiz tutarım ama cilt kalitesini değiştiremiyoruz maalesef. Benim bir nemlendiricim 1500 TL. Güneş kremim 500 TL. O hiçbirini kullanmaz ama benimkinden iyi. Bence biraz kandiriliyoruz.

Cilt zaten 30 yaşından sonra yaşlanmaya başlıyor. Sizin cilt tipiniz öyleyse yapacak bir şey yok. Ama 30-35ten sonra hep daha kötüye gidecek. Cilt bakımlarında amaç genelde daha güzel yaş almak.
60 yaşında güzel olmak değil konu. Aynaya baktığımda kendimi genç dinç enerjik hissetmek. Yaşadığım süreyi mutlu geçirmek. Sağlıklı gözükmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…