Sigarasiz cilt

Bıraktıktan sonra ciltte değisiklik olur mu bilmem ama içenlerin yas ilerledikçe cildinde bi değişik sarımsılık oluyor :KK66: hayatımda hiç kullanmadım 42 yaşindayım cildim iyi durumda

Ben bir çok defa sigarayı bırakıp başlayan ve en sonunda bırakan biri olarak yazayım.Evet cilt tonu değişiyor,biraz daha açılıyor bana kalırsa ve güzelleşiyor.Ama bir kaç bırakmada, ilk haftalardan sonra cildimde sivilcelenme oldu.Baya vardi.Sonra dediler ki cilt önce kusuyormus ,sonra topluyormus.Ki topladı.iyi ki bırakmışım diyorum şimdi.Baska bir denememde de agzimin içinde yaralar çıkmıştı.O da bu nedenle imiş.Aklinizda olsun diye yazıyorum.Sigara bırakmak bence çok zor ama imkansiz değil.Surekli deneyip vazgeçmemek lazım.Umarim basarirsiniz.Hic vazgeçmeyin.

Siz bu konuda bilgilisiniz ne işe yarıyor bu uygulama bir de zamanla etkisi geçiyor mu?
Hiç bir fikrim yok, daha önce kullanmadım 🤦🏼 Bizim şirkette ki Kore'li arkadaş getirdi. Adam 50 yaşında 30 gösteriyor bir işe yarıyor herhalde 🤣 Nemlendiriyor demişti, tecrübe ettikten sonra bilgilendiririm B Boniva bu konuda daha bilgilidir.

evet KilicBaligi KilicBaligi detay alalım nedir bu botox gibi birşey mi?
Galiba hyaluron türevi gibi bir şey. Benim de bilgim yok Nooption, isteğim dahilinde sahip olduğum bir şey değil. 1 senedir bende ama zamanım olmadığı için yapamadım. Yalan, bildiğin salladım korkumdan 🤣

Tek bildiğim yoğun nem, hafif dolgunluk sagladığı. Bir de uygulamadan sonra 48 saat kadar nokta nokta kalabileceği, sonra emileceği. Ben de arastırayım 👍 Boniva sağolsun bilgi vermiş şimdi ben de öğreneyim.

tamam işte bende öyleyim.yıllandıkça kolajen üretimizimiz azalıyor akvaşayınlan güzelim😍
Ahahaha çok pis gaza geldim. Tamam Kasım'da gerçekten yapacağım ❤️Bir tecrübe edeyim bakayım, belki konu sahibi de sigara bırakma hediyesi olarak kendini ödüllendirir 🥰

Ahahaha çok pis gaza geldim. Tamam Kasım'da gerçekten yapacağım ❤️Bir tecrübe edeyim bakayım, belki konu sahibi de sigara bırakma hediyesi olarak kendini ödüllendirir 🥰
Kullanma süresi dolmasın tarihi önemli

Ne var yani o benim sitedeki en eski arkadasim, baya aqua bi seyine ortak olabilirim bence 😂😂😂
Anlıyorum ama kutu kişiye özel maalesef,o da yetmiyor bazen. kadının yaşına bağlı olarak yeni kutu alması da gerekebilir.
mesela aquashine 25-30 yaşlarından sonra yılda 2 defa yeterlidir,30-35 yaştan sonra yılda 3 defa,35-40 sonra ise yılda 4-5 prosedür gerektirir

X