Sigarasiz cilt

Vavelya09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
1.581
1.110
Merhaba hanimlar. Bugun itibari ile sigara icmemeye karar verdim ve buraya yazdim ki icmek istersem bir nevi engelleyici olsun. Konum tasinmaz insallah en cok okunan bolum burasi. Duzenli olarak guncelleyecegim yasadiklarimi. Burada okuduklarim genelde bir gun sonrasi pes etmis veya konuyu unutmus kisiler oluyor acilan basliklar bir iki yorum sonra havada kaliyor benimki oyle olmayacak insallah. Diger acilan konularda yine konudan biraz uzaklasilmis vitamin tavsiyesine donusmus konu vs. Sizlerden birakmis olanlar varsa en cok merak ettigim konu olan cilt hakkindaki deneyimlerinizi merak ediyorum. Diger bircok zararini biliyorum zaten heryerde klasik yaziyor ayni seyler. Biraktiktan sonra ne kadar surede cilt tonu kirisiklik vs degisim yasanmaya basladi veya destekleyici vitamin maske vs kullandiniz mi.

Sigara içmediğim için bilemeyeceğim ama kırışıklık yaptığını bilmiyordum. Düzeleceğini de pek sanmıyorum eğer çok genç değilseniz. Anca destekle düzelir.

Cild tonunun düzelmesi oksijenlenmeyle birkaç haftaya düzelir.

En iyisi sigarayı bırakanlar yorum yapsın. Ben çekiliyorum

Hamilelik sayesinde bıraktım. Cildim güzelleşti göz altı morluklarım azaldı ama hamile olduğum için de olmuş olabilir bu. Başarılı olursunuz umarım. Dumansız hayat çok güzelmiş, nefes alabiliyor insan.

Dış etkenlerin cilde etkisi belki de yüzde on bile değildir. Cilt güzelliğinin tek bir sebebi var o da genetik. Şans kader yani. Sivilceniz vardır o ilaçla vs çözülür ama lekesizlik, cilt kalitesi, cilt tonu vs bunlar kremlerle sigara bırakmayla falan olacak şeyler değil. Benim arkadaşım makyajını bile silmeden yatar 15 yaşından beri makyaj yapıyor, sigara alkol düzensiz beslenme hepsi var ama cildi mermer gibi. Ama bazıları da çok dikkat eder ama cildi kalitesizdir. Sigarayı sağlığınız için bırakın. Sigarayı bıraktım cildim güzelleşti diyenler muhtelemen plesebo etkisi altında.

Aslinda ekstra bir degisimden ziyade eski haline donsun istiyorum rengi acilsin kararmalar gitsin istiyorum. Yoksa dogustan neyse o zaten.

Iste insan neyin ne oldugunu biliyor zaten ama bu da bir bagimlilikya icmeyince mantik devre disi kaliyor iste o zamanlarda bildigim seyi bile yeni birseyler duymak okumak motive eder beni diye dusunuyorum.

Ben de genetik olduğunu düşünüyorum.
Tabii ki bazı ürünlerle canlılık sağlanabiliyor ama yine de mucize yaşanmıyor bence.
Ben de cilt bakım ürünlerini alırım, iki kullanırım, sonra sıkılır bırakırım ama cildim güzeldir, temiz tutuyorum, bi de nadiren nemlendirici falan geliyor aklıma Annemin de öyle, hiçbir şey kullanmaz, sadece Arko nem, Nivea tarzı klasik şeyler 58 yaşında, max 45 gibi duruyor
Sigarayı sağlığınız için bırakın, mümkünse doğal ürünlerle yapın bakımınızı, mutlaka fark olacaktır.

Ben bu süreçte bir de hacemat tavsiye ediyorum size konu sahibi. Vücudunuzdaki sıkıntılı şeyleri atmaya birebir.
Yüzünüz için de doğal temizleyici ve yağlar ile canlandırıp yüz yogası yapabilirsiniz.

Hergun yogurt yemek ve vitamin destegi ile bakalim ne gibi farklar olacak. Dedigim gibi bu benim icin motivasyon sadece yoksa cildimde fark olmadi diye baslayacak degilim tabiki olurda birakamazsam kriz yuzundendir zaten.

Beyaz tenliysen bir ay sonunda değişimi fark edersin. Yanaklar eskisi gibi pembeleşmeye başlıyor çünkü. Hele duştan sonra kendini gördüğünde bayılacaksın.

Buğday veya koyu buğday isen değişimi fark edebilmek için önce yazdan kalma bronzluğun geçmesi gerek.Eğer yerleşmiş lekeler varsa da ufak bir dokunuşa ihtiyacın olur.

Bırakmak doğru karar, destekliyorum.

Hacamat daha once denedim zaten bariz faydasi da oldu tekrar olabilir.

Eskiden beyazdim simdi ne oldugum belli degil sariyim galiba oyle bir cilt rengi dogal yoktur.

cilt için collagen takviyesi
tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…